Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Dr inż. Marek Miłosz, zastępca dyrektora Instytutu Informatyki, kierownik Zakładu Inżynierii Oprogramowania i Systemów Baz Danych Politechniki Lubelskiej opowie o procesach cyfryzacji.

W sierpniu ponownie wystąpi w naszym kraju irlandzki zespół The Answer (na zdj.). Dzisiaj przypomnimy fragmenty jego kilku albumów, w tym ostatniego „Raise A Little Hell”. Ponadto powrócą muzycy z Deftones i Sunstorm.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

W programie „Halo Kultura” relacja z tegorocznej edycji Festiwalu Tradycji i Awangardy Muzycznej „Kody”. Naszym gościem będzie Renata Kamola.

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Co roku w tym czasie powraca temat komunijnych prezentów. Są one oczywiście miłym dodatkiem do uroczystości, pytanie tylko, czy nie stają się ważniejsze?

W „Czerwonej kartce” Karolina Grochowicz-Stec, autorka bloga goodmanners.pl opowie o tym, jak poprawnie prowadzić rozmowy telefoniczne, w jaki sposób się przywitać i pożegnać oraz o tym, w jakich porach dnia wypada dzwonić.

Max w połowie lat 80. skorzystał z zielonej karty i pojechał do Stanów Zjednoczonych na kilka miesięcy dorobić się. Za oceanem został jednak o wiele dłużej, aby wcielić w życie swój amerykański sen o sukcesie i dobrobycie.

Losy Iraku i Syrii na początku XXI w. to dramat ludzi, a także bezcennych zabytków o światowym znaczeniu, Niszczone są świątynie, meczety, klasztory i stanowiska archeologiczne, w tym miejsca zabytkowe wpisane na Listy Światowe Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.