Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Mówi się o tym bardzo wiele, ale chyba wciąż za mało. Starsi ludzie w naszym kraju nadal stają się ofiarami bezwzględnych oszustów, którzy w perfidny sposób pozbawiają ich oszczędności całego życia.

Lubelska premiera filmu 'Carte Blanche', którego akcja dzieje się w naszym mieście, już za nami. Relacja z wydarzenia i pierwsze opinie w audycji 'Bez makijażu'.

Dziennikarze powinni opierać się na faktach, ale mówić w oparciu o fakty. To wyjaśni Natalia Sosnowska z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Zapraszamy na nadzwyczajny koncert kolęd i pastorałek pt. Gospel Rain dla wolontariuszy i darczyńców akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Andrzej Fryzel na co dzień pracuje jako przedstawiciel handlowy. Swoją przygodę z wolontariatem rozpoczął ponad rok temu. Pomógł mu w tym nabór ochotników, zorganizowany przez Centrum Wolontariatu w Lublinie.

Audycje naszej radiowej koleżanki - Małgorzaty Żurakowskiej o tematyce medycznej zostały najwyżej ocenione w ogólnopolskim konkursie „Dziennikarz Medyczny roku 2014”, w kategorii 'audycja radiowa', organizowanym przez Stowarzyszenie 'Dziennikarze...

 Czy sztuczna inteligencja to szansa czy zagrożenie dla ludzkości? Odpowiedź na to pytanie w najbliższym programie 'Eureka'. Porozmawiamy także ginących gatunkach w Polsce. Wraz z nadleśniczym Henrykiem Rążewskim z nadleśnictwa Janów Lubelski...

Zapraszam na nocne spotkanie z kobietą naprawdę niezwykłą - panią prof. Wandą Brzyską (na zdj.). Pani profesor opowie o swoich życiowych drogach i o tym, jak pięknie wygląda świat z góry! Mam nadzieję, że przy okazji starczy nam czasu, by...

 

3/4°C

Policjanci walczyli w wodzie • 

Sport    Dodano: 2014-03-01 19:48 | Aktualizacja: 2014-03-01 19:48

Ponad 60 policjantów z całej Polski wzięło udział w II Zimowych Mistrzostwach Policji w Pływaniu w Lublinie. W rywalizacji wzięli udział przedstawiciele 22 garnizonów i jednostek z kraju.

Takie spotkanie to nie tylko sport ale także integracja i promocja. Mówi komisarz Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Impreza wpisuje się w Jubileusz 95-lecia powstania Policji Państwowej. Spotkanie patronatem medialnym objęło Polskie Radio Lublin.

Wyniki:

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zdobyli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej w II Zimowych Mistrzostwach Policji w pływaniu. We wczorajszych zawodach na basenie MOSiR w Lublinie wystartowało 65 funkcjonariuszy z całej Polski. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce przypadło funkcjonariuszom z CBŚ i KWP w Krakowie, którzy zdobyli 17 medali, w tym 11 złotych. Policjanci z KWP w Lublinie zajęli drugie miejsce zdobywając łącznie największą ilość medali: 21 krążków, w tym 9 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych. Na trzecim miejscu uplasowali się policjanci z KWP w Katowicach zdobywając 11 medali, w tym 6 złotych. W klasyfikacji indywidualnej najlepszą zawodniczką mistrzostw została policjantka reprezentująca CBŚ KWP Kraków. Kolejne miejsca na podium zajęły reprezentantki z Lublina. Małgorzata Bigos i Ewelina Kuśmierz zdobyły po 5 medali -3 złote i 2 srebrne. Drużyna kobiet z KWP Lublin zajęła też pierwsze miejsce w sztafecie 4x50 metrów stylem dowolnym.

MMaks/TSpi

Fot. Małgorzata MaksimWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.