Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

'Piwo' •  

Słuchowiska w Radiu Lublin    Dodano: 2014-09-04 11:36

Słuchowisko Agaty Koss-Dybały

fot. SzyMon

W pierwszy wrześniowy sobotni wieczór powracają na antenę Radia Lublin premierowe słuchowiska. Wszystkie wrześniowe premiery będą związane z tematem pracy poza granicami Polski i jej skutków dla życia rodzinnego. Pierwsze z cyklu tych słuchowisk to 'Piwo' - opowieść o małżeństwie, które niszczy rozłąka. W roli głównej wystąpi Mirella Biel, w pozostałych: Jarosław Zoń, Ewa Mateuszuk i Agnieszka Krawiec. Słuchowisko napisała i wyreżyserowała Agata Koss-Dybała, a zrealizował akustycznie Piotr Król. Zanim jednak zaprezentujemy Państwu słuchowisko, zaprosimy na krótkie spotkanie z Mirellą Biel, aktorką Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie, która opowie o swoich radiowych przygodach.

Do usłyszenia tuż po godzinie 20.00!

POSŁUCHAJ...Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanieWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.