Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Piłka nożna: 3 maja gra III liga i kobiety

Sport    Dodano: 2016-05-02 20:02

28. kolejkę spotkań rozegrają 3 maja piłkarze III ligi.

Lider Motor Lublin zmierzy się o 19.00 z Piastem Tuczempy. Pozostałe mecze rozpoczną się wcześniej. O 17.30 Chełmianka podejmie wicelidera Stal Rzeszów. Pól godziny wcześniej w meczu derbowym Lewart Lubartów zagra z Avią Świdnik. Już o 16.00 Tomasovia zmierzy się z Wólczanką Wólka Pełkińska. Pozostałe drużyny z naszego regionu zagrają na wyjazdach - Orlęta Radzyń Podlaski w Przemyślu z Polonią, Lublinianka w Krośnie z Karpatami, zaś AMSPN Hetman Zamość w Boguchwale z Izolatorem.
3 maja na boiskach pojawią się również IV-ligowcy. Prowadzące w tabeli Podlasie Biała Podlaska o 16.00 zmierzy się z Janowianką.
Ostatnią kolejkę rundy zasadniczej rozegrają także zespoły występujące w piłkarskiej ekstralidze kobiet. Górnik Łęczna zagra na wyjeździe z GOSIR-em Piaseczno, zaś AZS PSW Biała Podlaska również na wyjeździe ze Sztormem Gdańsk.

AR


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.