Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpocznie nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

Nasza radiowa koleżanka - Agata Koss-Dybała (na zdj.), decyzją kapituły, otrzymała tytuł 'Kobiety przedsiębiorczej' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Dzisiaj w programie między innymi oczekiwany od dłuższego czasu nowy album Katatonii a także kolejna porcja muzyki z nowych płyt Temple Of Rock i Pata Traversa.

W 'Halo Kultura': Marek Cecuła z Art Food 2015 Senses o tym jak łączyć sztukę kulinariów z designem, Tomasz Opania o instalacji „Trener osobisty”. W programie także obszerna relacja z designerskiej imprezy - „Lubelski Wzór”.

Jakie są związki między pieczeniem makowca a Wielkanocą? Mogą się Państwo dowiedzieć, słuchając 'Makowca' - opowieści o świątecznych tradycjach, rodzinnej pamięci i potędze smaków dzieciństwa.

Dziś Prima Aprilis, choć to o czym będziemy mówić z całą pewnością nie jest żartem. Radio Lublin właśnie dziś oficjalnie rozpoczyna nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

Karuzela Sztuki zakręci się w kwietniu. To cykl warsztatów adresowany do dzieci, które w przystępny i nowatorski sposób poznają zagadnienia z zakresu wzornictwa, sztuki i kultury. Na warsztaty zaprosi Eliza Galey.

Park rozstawia bariery. Rzadkie zwierzęta nie zginą pod kołami • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-25 17:49

Jak co roku Roztoczański Park Narodowy rozpoczyna akcję czynnej ochrony płazów na szlakach migracyjnych tych stworzeń.

Od kilkunastu lat Park na wiosnę rozstawia specjalne bariery ochronne, które uniemożliwiają zwierzętom wychodzenie na jezdnię. - Dzięki takim działaniom udaje się chronić cenne gatunki - mówi Mirosław Tchórzewski z Roztoczańskiego Parku Narodowego... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

MLacWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.