Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Mamy dla Was 8 podwójnych wejściówek na wyjątkowe wydarzenie w Radiu Lublin!

W sierpniu obchodzimy już dwudziestą piata rocznicę pojawienia się Internetu w naszym kraju. Coś, co początkowo wydawało się rozrywką dla nielicznych, stało się nie tylko masowe, ale też coraz trudniej jest nam wyobrazić sobie życie...

Jakie ćwiczenia pozwolą nam na utrzymanie nie tylko figury, ale i kondycji, którą - miejmy nadzieję - złapaliśmy latem dzięki spacerom, wyprawom rowerowym i zwiedzaniu atrakcyjnych miejsc? Podpowie trener fitness z lubelskiego MOSiR.

Na przełomie lata i jesieni odwiedzamy polskie góry, a konkretnie Beskid Wyspowy. O atrakcjach regionu i możliwości aktywnego wypoczynku mówi inicjator akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” Czesław Szynalik, a o bezpieczeństwie w górach powie naczelnik...

Miłość czy tylko wspólna pasja? Przedstawimy opowieść o poplątanych uczuciach dwójki pszczelarzy. On pszczelarz globalny z pasiekami w Afryce, Australii i Azji, ona spadkobierczyni ojcowskiej pasieki, założycielka Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich.

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

O Polskiej Ekspedycji Amazońskiej, czyli trwającej wiele lat wyprawie archeologicznej w boliwijskiej dżungli oraz frajdzie odkrywania świata, opowie Marcin Obałek.

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

Gościem audycji będzie Dominika Barabas (na zdj.), która już w najbliższy piątek wystąpi w Studiu Muzycznym Radia Lublin. Porozmawiamy z nią oczywiście o jej najnowszej płycie „Rustykalny Cyrk'.

 

21/22°C

Park rozstawia bariery. Rzadkie zwierzęta nie zginą pod kołami • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-25 17:49

Jak co roku Roztoczański Park Narodowy rozpoczyna akcję czynnej ochrony płazów na szlakach migracyjnych tych stworzeń.

Od kilkunastu lat Park na wiosnę rozstawia specjalne bariery ochronne, które uniemożliwiają zwierzętom wychodzenie na jezdnię. - Dzięki takim działaniom udaje się chronić cenne gatunki - mówi Mirosław Tchórzewski z Roztoczańskiego Parku Narodowego... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

MLacWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.