Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W programie „Reportaż cafe” reportaż „Dotknąć nieosiągalnego” o motocyklowej pasji mieszkanki Włodawy Agnieszki Smolińskiej.

Czy to prawda, że 'selfie' robione smartfonem szkodzi skórze twarzy i prowadzi do jej szybszego starzenia? W magazynie „Eureka” przywołamy ostatnie wyniki badań naukowców.

Dzisiejszej nocy powędrujemy drogą muzycznych fascynacji naszego nocnego gościa prof. Małgorzaty Nowak (na zdj.). Porozmawiamy nie tylko o „Śpiewającej Polsce”, ale także o małych radościach i pięknych tęsknotach.

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

W programie telefonicznie połączymy się z uczestnikami studenckiej rowerowej wyprawy Activenture. Adam Miedźwiecki i Maciej Szałek rowerami jadą z Barcelony do Lublina, a zatrzymali się w Marsylii, gdzie w strefie kibica oglądają ćwierćfinałowy...

Jakie atrakcje zapewnić dzieciom w czasie wakacji, zastanawiają się rodzice i żałują,... że już nie ma szkoły i zajęć przez kilka godzin dziennie. Bo jak zorganizować dziecku czas podczas wakacji?

Gdzie toczyło się życie towarzyskie w Lublinie przed wojną? Gdzie należało bywać, gdzie spędzano czas wolny? M.in. na te pytania znajdą odpowiedź uczestnicy spaceru, na który w niedzielę zaprasza Fundacja Szpilka w ramach projektu „Czuję miętę...

„Z klasowego pamiętnika” - to reportaż o zjeździe klasowym organizowanym co kilka lat. W 1989 roku absolwenci Szkoły Podstawowej w Nasutowie podarowali swojej wychowawczyni Teresie Pazurze pamiętnik z wpisami i zdjęciami.

EURO we Francji i mecz Polska-Portugalia - tym wydarzeniem żyje nie tylko piłkarski świat. W audycji o emocjach przedmeczowych i wyrażaniu ich przez 'ekspertów' na różnych forach.

 

26/27°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.