Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

W niedzielne popołudnie jak zwykle nie zabraknie nowości płytowych zarówno z albumów, jak i singli. Między innymi usłyszymy takich wykonawców jak: Florence And The Machine (na zdj.), Taylor Swift, Sam Smith, Engelbert Humperdinck, Imagine Dragons i...

Minął rok z czasu tragicznych wydarzeń na kijowskim Majdanie – 20 lutego w centrum ukraińskiej stolicy zostało zastrzelonych blisko 100 osób. Rok temu dla Ukraińców i całego świata było to coś nie do pomyślenia. Smutkowi nie było końca. `

Dobromiła Jankowska na co dzień pracuje w biurze Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania we Wrocławiu. A po godzinach, wieczorami, z angielskiego na polski tłumaczy książki. -Jak mówię, że robię to dla przyjemności i się przy tym relaksuję, to...

 

W najbliższy poniedziałek zapraszamy do uczestnictwa w pokazie zdjęć i spotkaniu z Norbertem Skrzyńskim, turystą rowerowym, który w styczniu br. był jednym z uczestników pierwszego etapu sztafety rowerowej Polska-Japonia, jadącej przez Lublin.

Po sobotnim balu 'Serca dla Dzieci' sprawdzimy, które fanty zostały wylicytowane za największe pieniądze i ile udało się zebrać na pomoc podopiecznym Fundacji Oswoić Los.

Olga Tokarczuk była gościem Grażyny Lutosławskiej podczas 'Bitwy o literaturę', jaka rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie. Rozmowa toczyła się wokół hasła 'Podróżować znaczy pisać'.

 

6/7°C

Parchatka: Pobiegli podziwiać przyrodę • 

Wiadomości    Dodano: 2013-08-11 11:07 | Aktualizacja: 2013-08-11 10:07

Trzeci, ostatni etap międzynarodowych zawodów w biegu na orientację rozpoczął się w Parchatce pod Puławami. Impreza jest częścią 31. edycji Grand Prix Polonia. Na starcie stanęło ponad trzystu zawodników.

Dziś bieg klasyczny po okolicznych wąwozach. Biegacze otrzymują mapę i muszą trafić do mety, zaliczając poszczególne punkty kontrolne.

- Trener sekcji biegów na orientację Spójni Warszawa, Krzysztof Urbaniak, przekonuje, że jest to sport dla każdego... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Zawody potrwają do 13.00. Patronem medialnym tego wydarzenia jest Polskie Radio Lublin.

ŁuG

Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.