Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W tym tygodniu w klinice w Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się leczenia Jasia Karwowskiego. Chłopiec ma 18 miesiecy i walczy ze złośliwym nowotworem oka.

 W środę dziennikarze zaproszeni przez Grupę Wydawniczą Foksal mogli spacerować śladami komisarza Zygmunta Maciejewskiego. W 'Wieczorze literacko-muzycznym' relacja z tego spaceru.

Wśród Polaków przybywa optymistów - wynika z sondaży. Na jednego pesymistę przypada już dwóch optymistów, którzy spodziewają się w tym roku poprawy warunków materialnych...

W najbliższą niedzielę, 25 stycznia 2015 roku chór Gospel Rain zaśpiewa najpiękniejsze kolędy i pastorałki w nowych aranżacjach muzycznych, łączących piękną, polską tradycję z nowoczesnymi stylami i brzmieniami. A wszystko to w prezencie dla...

W programie powiemy przede wszystkim o wadach i zaletach elektrowni wiatrowych. Będzie też sporo informacji o recyklingu.

Borys Lankosz, reżyser m.in. 'Ziarna prawdy' był gościem Krzysztofa Vargi (na zdj.) w pierwszej w tym roku 'Bitwie o literaturę' w Teatrze Starym w Lublinie. Spotkanie nosiło tytuł 'Prawda literatury, prawda ekranu'.

Zapraszamy na nadzwyczajny koncert kolęd i pastorałek pt. Gospel Rain dla wolontariuszy i darczyńców akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Lekarze i społecznicy, patrioci Paweł i Maria Jankowscy poznali się na studiach medycznych w Zurychu. W Lublinie mieszkali od 1911 roku.

 

Audycje naszej radiowej koleżanki Małgorzaty Żurakowskiej o tematyce medycznej zostały najwyżej ocenione w ogólnopolskim konkursie „Dziennikarz Medyczny roku 2014”, w kategorii 'audycja radiowa', organizowanym przez stowarzyszenie Dziennikarze dla...

Parchatka: Pobiegli podziwiać przyrodę • 

Wiadomości    Dodano: 2013-08-11 11:07 | Aktualizacja: 2013-08-11 10:07

Trzeci, ostatni etap międzynarodowych zawodów w biegu na orientację rozpoczął się w Parchatce pod Puławami. Impreza jest częścią 31. edycji Grand Prix Polonia. Na starcie stanęło ponad trzystu zawodników.

Dziś bieg klasyczny po okolicznych wąwozach. Biegacze otrzymują mapę i muszą trafić do mety, zaliczając poszczególne punkty kontrolne.

- Trener sekcji biegów na orientację Spójni Warszawa, Krzysztof Urbaniak, przekonuje, że jest to sport dla każdego... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Zawody potrwają do 13.00. Patronem medialnym tego wydarzenia jest Polskie Radio Lublin.

ŁuG

Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.