Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Organizacje pozarządowe z Lublina, zajmujące się uchodźcami i cudzoziemcami, są jednymi z najlepszych w Polsce. Niemniej potrzebują wsparcia, szczególnie mediów.

Jak najbardziej nie tylko letnie, ale już nawet wakacyjne granie, a więc m.in. piosenki kojarzące się z czasem urlopów, wyjazdów i wypoczynkiem, zaś wśród wykonawców m.in. Skaldowie, Dzikusy, Niemen, S. Borys, M. Kossowski i ABC.

Joanna Zętar (na zdjęciu z Grażyną Lutosławską) odwiedzi studio 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej' na kilka godzin przed spacerem, na który zechcemy zabrać Słuchaczy. To będzie 'Wehikuł czasu' - wędrówka po miejscach dawnych kawiarni,...

„Carte Blanche” - film, który powstawał w Lublinie zdobył Grand Prix jury na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Szanghaju.

W programie o poradniku 'Sztuka porządkowania', o tanich książkach na 'przegrzebkach'.

Jazz na lato (m.in. R.Bona, M.Vitous z Weather Report), przedpremierowe, nowoorleańskie brzmienia z zapowiadanej na 17 lipca płyty 'Into The Deep' grupy Galactic, także nowy album znakomitego skrzypka Adama Bałdycha (& Helge Lien Trio) zatytułowany...

Bolesław Leśmian, jak twierdzą niektórzy, był Ambasadorem Krainy Poezji na ziemi. Chociaż doświadczał też ziemskich przygód i miłości. 'Tryptyk Leśmianowski' Agaty Koss-Dybały to historia uczucia Leśmiana i Dory Lebenthal.

 

19/20°C

Parchatka: Pobiegli podziwiać przyrodę • 

Wiadomości    Dodano: 2013-08-11 11:07 | Aktualizacja: 2013-08-11 10:07

Trzeci, ostatni etap międzynarodowych zawodów w biegu na orientację rozpoczął się w Parchatce pod Puławami. Impreza jest częścią 31. edycji Grand Prix Polonia. Na starcie stanęło ponad trzystu zawodników.

Dziś bieg klasyczny po okolicznych wąwozach. Biegacze otrzymują mapę i muszą trafić do mety, zaliczając poszczególne punkty kontrolne.

- Trener sekcji biegów na orientację Spójni Warszawa, Krzysztof Urbaniak, przekonuje, że jest to sport dla każdego... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Zawody potrwają do 13.00. Patronem medialnym tego wydarzenia jest Polskie Radio Lublin.

ŁuG

Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.