Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W programie goście: Weronika Kijewska, która zaprosi na wyjątkowy koncert. Następnie zawita do nas Arkadiusz Kaźmierak z Centrum Kultury w Lublinie i wtedy dowiemy się, kto ciekawy wystąpi w CK w ramach cyklu Sofa Sounds. A do tego dużo młodej...

W programie zajrzymy do międzyrzeckich lasów oraz do stadniny Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji im. 1 Pułku Strzelców Konnych. Nie zabraknie też tradycyjnego spotkania z ornitologiem dr Grzegorzem Grzywaczewskim z Uniwersytetu Przyrodniczego w...

Wakacje z Jaśkiem. To hasło naszych letnich spotkań. Zadzwoń do nas! Weź udział w konkursie! Opowiedz o swojej wakacyjnej przygodzie i odwiedź nasze Jaśkowe studio!

16 lipca w Kraśniku odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Bluesowy – Kraśnik Blues Meeting. Wśród gwiazd: zespół Pawkin, Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa, założyciel zespołu Krzak Jan Błędowski, zaś Jacek Kawalec zaśpiewa przeboje Joe...

Józefów jest ogólnopolskim liderem w ekonomii społecznej i pod tym względem nie ma konkurencji - twierdzi burmistrz Roman Dziura. 4 spółdzielnie socjalne w sumie zatrudniają około 100 osób. Ci, którzy jeszcze niedawno byli wykluczeni społecznie,...

W programie odwiedzimy Kraśnik. Nasze wyjazdowe studio odwiedzi wielu zacnych gości. Między innymi opowiemy o walorach przyrodniczych i kulturowych tej części województwa lubelskiego, gdzie rozpoczyna się Roztocze.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W sobotnich „Spojrzeniach' odwiedzimy Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie, gdzie właśnie zakończył się pierwszy etap rekrutacji.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Środa - już nie poniedziałek czy wtorek, ale do weekendu zostało jeszcze trochę czasu. Chcemy umilić czas oczekiwania. Słoneczny środek tygodnia, czyli Radio Lublin na Słonecznym Wrotkowie!

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.