Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

Dwie godziny niezwykłych atrakcji i co najmniej 110 powodów, by przyjść 3 maja na plac Fryderyka Chopina w Puławach!

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

Czy pod hasłem „majówka”, „długi weekend majowy” kryje coś więcej niż tylko plany wspólnego grillowania?! Ostatnie badania socjologiczne wskazują, że wielu kojarzy je przede wszystkim z wolnym od pracy, z grillowaniem i wycieczkami za miasto....

W programie muzyka - tak czy inaczej - rozrywkowa (m.in. przeboje, muzyka filmowa, ballady „podziemne”) oraz inne elementy kulturalnej codzienności (książki, teatr, kabaret, moda) oraz „świątecznych” peerelowskich obyczajów i praktyk w latach...

Konstytucja majowa, choć nie zdążyła realnie wpłynąć na losy państwa, pozostaje symbolem nie budzącym żadnych kontrowersji społecznych czy politycznych.

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej znalazł się na liście, stworzonej przez „National Geographic” 11 ogrodów, które trzeba odwiedzić wiosną.

W programie 'Halo Kultura': Anna Żak opowie o programie 20. Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca, dr Ewa Klekot wyjaśni w jaki sposób lubelskie motywy ludowe są wykorzystywane we współczesnym designie.

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

 

16/17°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.