Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

W audycji relacje z trzech meczów: Górnika Łęczna z Górnikiem Zabrze w piłkarskiej ekstraklasie, Azotów Puławy z HC Vise w 1/8 finału Challenge Cup piłkarzy ręcznych oraz Pszczółki AZS UMCS Lublin z ROWEM Rybnik w ekstraklasie koszykarek.

'Lecą sobie w kulki' to opowieść dotykająca problemu epidemii orzeczeń o dysleksjach rozwojowych. W tym słuchowisku usłyszą Państwo Agnieszkę Kurkównę, Kingę Hendzel, Ewę Dados. Zaś w słuchowisku 'Tak się porobiło' wystąpią m.in. Wioletta...

 

Radio Lublin organizuje giełdę płyt, wydawnictw muzycznych i sprzętu audio. Kolekcjonerzy czarnych i srebrnych krążków, miłośnicy dobrego dźwięku oraz osoby, które poszukują ciekawych wydawnictw, będą mile widziane w siedzibie naszego radia...

Nie tylko rockowa muzyka filmowa na noc przed wręczeniem Oscarów, a wśród wykonawców m.in. The Beatles, M. Knopfler, Skaldowie, C. Richard z Shadowsami, zaś wśród utworów m.in. kompozycje E. Morricone.

 

7/8°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.