Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dobiega końca święto reportażu radiowego. Przez kilka dni w Lublinie na zaproszenie Radia Lublin gościło 120 reportażystów z kilku kontynentów. Dzisiaj wysłuchają ostatnich reportaży, wezmą udział w ostatnich dyskusjach, odwiedzą Ośrodek...

12 czerwca w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wystąpi Formacja Nieżywych SCHABUFF. Artyści zaśpiewają na zaproszenie Radia Lublin w naszym cyklu 'Strefa Dobrej Muzyki'. Słuchaj radia i wygrywaj bilety.

„Właśnie wygrałeś samochód', 'mamy dla Ciebie rewelacyjną wiadomość', 'znamy Twoją przyszłość' – któż z nas nie otrzymał choć raz wiadomości tekstowej o podobnej treści. Czasem może to skutkować rosnącymi opłatami.

W piątkowym programie 'Bez makijażu' sprawdzimy, jak wygląda wiosna w zamojskim zoo, naszym gościem będzie zastępca dyrektora, Łukasz Sułowski. Aneta Błaszczak doradzi paniom, jak stworzyć idealny wiosenny makijaż. Joanna Kolstrung zaprosi na...

Czy lubelska strefa ekonomiczna generuje miejsca pracy? O tym porozmawiamy w 'Radiowej giełdzie pracy'.

Codziennie na antenie Radia Lublin o godzinie 8.45 (powtórka o 16.45).

Książkę Grażyny Lutosławskiej 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' będą mogli Państwo usłyszeć już od poniedziałku o godzinie 11.45 na naszej antenie.

W sobotę audycja z Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej od godziny 12.00 do 15.00

 

15/16°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.