Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

SPEKTAKL GRANY PO RAZ PIĘĆDZIESIĄTY!

Mieszkańcy kilku wsi w gminie Opole Lubelskie zbierają podpisy pod protestem dotyczącym postawienia siłowni wiatrowych. O sprawie dowiemy się z relacji reportera Radia Lublin.

23-letnia podróżniczka i dziennikarka - Patrycja Borzęcka - wróciła niedawno z samotnej wyprawy do Iranu. Nie była to jej pierwsza podróż do miejsca, w którym - jak się powszechnie uważa - młoda samotna kobieta narażona jest na niebezpieczeństwo.

Gala podsumowująca kolejny rok funkcjonowania Karty Dużej Rodziny w Lublinie i konkursu na miejsca przyjazne rodzinie właśnie odbyła się w Lublinie. I o sytuacji rodzin, nie tylko 3+ porozmawiamy w audycji z cyklu 'My rodzice'.

Za tydzień w Lublinie odbędą się III Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych. Towarzyszyć im będą wykłady i pokazy, których tegoroczne hasło to 'kultura'.

 Dziś w 'Nocy aligatorów' spora dawka brytyjskiego, białego bluesa (Spooky Tooth, Fleetwood MAc, John Mayall). Poza tym garść informacji o trasach koncertowych i nowych wydawnictwach, m.in. zespołów Gov't Mule i Tool.

W sztabie głównym akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę trwają przygotowania do niedzielnej Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów i koncertu, który tradycyjnie odbędzie się w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin.

 

W niedzielę 29 listopada o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek': Stanisław czyta Norwida, Zosia mydli oczy kapustą, Wiesława zapobiega nieszczęściu, Lucjan przynosi...

 

2/3°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.