Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

Do poniedziałku 5 października 2015 roku do godziny 15.30 Radio Lublin S.A. przyjmuje wnioski w sprawie nieodpłatnych audycji, które komitety wyborcze mają prawo nadawać w okresie od 10 do 23 października 2015, przed wyborami do Sejmu i Senatu RP.

W audycji kilka nowości ze świata polskiej muzyki – między innymi premiera drugiego krążka Bokki i debiutancki „Bumerang” Korteza.

Zrób sobie 'leśne selfie!' - opowiemy o akcji leśników w mediach społecznościowych. Z wizytą reporterską będziemy w Nadleśnictwie Tomaszów, gdzie dźwiękiem 'zobaczymy' lasy Roztocza jesienią.

Dziś w 'Jaśku' królują zwierzaki, te duże i małe, łaciate i skrzydlate. Porozmawiamy o naszych ' braciach mniejszych' i o prawdziwej szkole dla przyjaciół zwierzaków. Nasze studio odwiedzi dr Małgorzata Ciosmak - miłośniczka świata wokół nas.

Pielgrzymując do sanktuarium w Woli Gułowskiej mijamy przydrożne głazy z wyrytymi napisami, że tu spoczywają bohaterowie wojny obronnej 1939 roku. A monumentalna, piękna barokowa świątynia górująca nad płaskim terenem okolicy z rzadka zaludnionej...

W najbliższym 'Apetycie na radio' odwiedzimy Wolę Gułowską. Z gośćmi w studiu porozmawiamy o obchodach 76. rocznicy ostatniej bitwy wojny obronnej 1939 roku, stoczonej przez żołnierzy Samodzielnej Grupy Operacyjnej „Polesie”, dowodzonej przez gen....

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

 Ponad 350 tysięcy osób ze 121 krajów zgłosiło już swój udział w przyszłorocznych Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. W tym tygodniu odbyła się prezentacja orędzia papieża Franciszka do młodych. Jest w nim też mowa o... spojrzeniach.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.