Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Przetargi


Lublin, dnia 12 maja 2008 r.

EA 25 – 3/2008

OGŁOSZENIE O ZAWARCIU UMOWY

Zamawiający informuje, że w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej 206 000 euro na dostawę paliwa do samochodów służbowych Polskiego Radia – Regionalnej Rozgłośni w Lublinie „Radio Lublin” S.A.  - zawarto umowę            z następującym Wykonawcą:

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

 09 – 411 Płock, ul. Chemików 7.

Uzasadnienie wyboru: Wykonawca nie podlega wykluczeniu, jego oferta nie podlega odrzuceniu, Wykonawca spełnił warunki opisane w SIWZ oraz oferta uzyskała największą ilość punktów według kryterium przedstawionego w SIWZ (oferta otrzymała 100 punktów).

Umowę z w/w Wykonawcą zawarto w dniu 08 maja 2008 r.

                Gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w postępowaniu.

 

                                                                                                           Prezes Zarządu

                                                                                                       /-/ Mariusz Deckert