Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Przetargi

ET 25 – 7/2008                                                                                                                           Lublin, dnia 30 grudnia 2008 r.
OGŁOSZENIE O ZAWARCIU UMOWY

Zamawiający: Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Lublinie „Radio Lublin” S.A. ogłasza, iż w wyniku przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej 206000 euro postępowania nausługęserwisowania i administracji infrastruktury serwerowej i systemowej Polskiego Radia – Regionalnej Rozgłośni w Lublinie „Radio Lublin” S.A.- zawarto umowę z Wykonawcą:
Izabela Paluch LUBELSKI DOM MEDIALNY
ul. Tumidajskiego 18/29, 20 – 247 Lublin
Uzasadnienie wyboru: Wykonawca nie podlega wykluczeniu, jego oferta nie podlega odrzuceniu, Wykonawca spełnił warunki opisane w SIWZ oraz oferta uzyskała największą ilość punktów według kryterium przedstawionego w SIWZ (oferta otrzymała 100 punktów).
Umowę z w/w Wykonawcą zawarto dnia 30 grudnia 2008 r.
Gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w postępowaniu.
 
 
 
                                                                                                                                   Prezes Zarządu
                               /-/Mariusz Deckert