Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Przetargi

Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Lublinie „Radio Lublin” S.A. oferuje do sprzedaży fortepian firmy Bluthner, rok produkcji 1957, nr inwentarzowy – 63/1.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Administracja Radia Lublin S.A. tel. 081 5364277,
e-mail: roman.myszak@radio.lublin.pl lub pok. 139 w budynku Radia Lublin S.A.
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:30.

Fortepian oferowany do sprzedaży można obejrzeć do dnia 04.12.2008 r. w siedzibie Radia Lublin S.A. w Lublinie, ul. Obrońców Pokoju 2 po wcześniejszym uzgodnieniu z Administracją Radia Lublin S.A.:
tel. ( 081 ) 5364206 lub 5364277.    

Zainteresowani zakupem wymienionego fortepianu mogą do dnia 05 grudnia 2008 r. zgłaszać akces zakupu poprzez złożenie w pomieszczeniu Administracji – nr 139 zamkniętej koperty zawierającej zaoferowaną kwotę zakupu nie niższą od ceny wywoławczej.

Na kopercie należy umieścić imię i nazwisko oraz adres i tel. kontaktowy osoby zainteresowanej nabyciem fortepianu oraz napis o treści: 
OFERTA ZAKUPU FORTEPIANU BLUTHNER”.

Cena wywoławcza – 5000 zł. ( zwolniony z VAT );

        Fortepian zostanie sprzedany w dniu 05.12.2008 r. osobie, która zaoferuje najwyższą cenę jednakże nie niższą od ceny wywoławczej.
Radio Lublin S.A. zastrzega sobie prawo:
- odstąpienia od sprzedaży;
- unieważnienia sprzedaży bez podania przyczyny.

                                                                                                                                                                               Prezes Zarządu
                                                                                                                                                                         /-/ Mariusz Deckert