Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W programie 'Halo kultura': zespół Caci Vorba zagra na żywo i opowie o najnowszej płycie, Mateusz Kunkiewicz i Patryk Góźdź opowiedzą o obecności lubelskich projektantów na Łódź Design Festiwal, powiemy więcej o systemie identyfikacji wizualnej...

W dniu urodzin znakomitego wokalisty Sammy’ego Haggara (na zdj.) przypomnimy jego nagrania zrealizowane z różnymi muzykami. Ponadto powrócimy do najnowszych albumów zespołów W.A.S.P , Graveyard i Monster Magnet.

14 października to Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela. Jak dziś nauczyciele postrzegają swój zawód i własne perspektywy? Czy dużo jest prawdy, w słowach, że młodzież jest dziś zupełnie inna niż przed laty?

Na warsztaty zdrowego odżywiania i gotowania smacznych dań z naturalnych produktów zaprosi Urszula Kokoszka z Dzielnicowego Domu Kultury 'Węglin'. O emocjonalnym październikowym cyklu 'Miasto Moovie' opowie Rafał Chwała z Warsztatów Kultury.

'Obyś cudzie dzieci uczył' - brzmi jeden z najpopularniejszych związków frazeologicznych z wyrazem 'uczyć'. O innych opowie prof. Natalia Sosnowska. To z okazji Dnia Nauczyciela. A w związku z dzisiejszym ćwierćfinałem siatkarskich mistrzostw Europy,...

 

Za tydzień Elektryczne Gitary zagrają koncert w Radio Lublin, a już dziś Piotr Łojek, jeden z założycieli zespołu, opowie nam (na razie) jedną z wesołych historii z życia grupy. Posłuchamy o początkach popularności Elektrycznych Gitar i busie bez...

Zwierzęta w domu to już nieodłączny element kultury, w której żyjemy. Mówi się, że są naszymi najwierniejszymi przyjaciółmi. Czekają na nasz powrót do domu, a gdy już nas zobaczą, radują się, skacząc lub prosząc o pogłaskanie. Gdy...

 

9/10°C

Odpowie za rozbój, uprowadzenie i wielokrotny gwałt

Wiadomości    Dodano: 2013-10-29 12:05

32-letni mieszkaniec Puław, ojciec czwórki dzieci, będzie odpowiadał za wielokrotne zgwałcenie przedstawicielki handlowej. Jego partnerka, Anna L. usłyszy dziś wyrok za to, że sprzedawała skradzione ofierze przedmioty.

Akt oskarżenia w sprawie Grzegorza N. i jego konkubiny - Anny L. trafił do sądu w październiku. 32-latek odpowie za rozbój, uprowadzenie i wielokrotny gwałt na 31-letniej przedstawicielce handlowej. Skrępowana kobieta była więziona w piwnicy. Zrabowane jej przedmioty Grzegorz N. przekazał swojej konkubinie. Anna L. biżuterię wycenianą w sumie na 3 tys. złotych sprzedała w lombardzie.
Grzegorzowi N. za gwałt grozi do 12 lat za kratami. Sąd na razie nie wyznaczył początku jego procesu.
Anna L. chce dobrowolnie poddać się karze - proponuje 3 miesiące więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Czy tak się stanie, zdecyduje dziś sąd okręgowy.

TSpi

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.