Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dzisiaj w audycji sporo nowości. Między innymi fragmenty najnowszych albumów Megadeath i The Cult oraz kolejne premierowe nagrania Black Sabbath a także nie publikowane wcześniej „outtake'i” z trzeciego albumu grupy „Master Of Reality” (1971).

W 'Halo Kultura': Zuzanna Stańska opowie o jednej z najpopularniejszych na świecie aplikacji popularyzującej sztukę - DailyArt. Anna Nawrot zaprosi do Galerii Białej na wystawę Mariusza Tarkawiana.

18 lutego 2016 roku w Studiu Muzycznym Radia Lublin (o godzinie 19.00), odbędzie się nietypowe wydarzenie: 'Impro w radiu. Radio w impro'. To show w wykonaniu grupy improwizacji teatralnej 'Poławiacze Pereł Improv Teatr', czyli pokaz krótkich scenek...

W niedzielę 14 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym czwartym odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Anka robi się sroga, Wiesława piecze szarlotkę, a Helena robi zapiekankę i myśli o miłości. Na...

Zima, mimo że łagodna, sprzyja dłużnikom zalegającym z czynszem Zarządowi Nieruchomości Komunalnych. Wiosna oznacza początek eksmisji, a tych będzie kilkadziesiąt - ostrzega lubelski urząd miasta. Miedzy innymi o planach eksmisyjnych opowiemy w...

Tylko do czwartku każdy z nas może głosować na książkę, która będzie czytana podczas Narodowego Czytania 2016.

W Środę Popielcową porozmawiamy o słowie 'popielec', ale także zajmiemy się trudną sztuką posługiwania się liczebnikami zbiorowymi.

Czy policjanci z serialu 'Ojciec Mateusz' i tytułowy bohater przyjadą do Lublina rozwiązać kryminalną zagadkę? O to zapytałam Artura Pontka, Jędrzeja Taranka i Bartłomieja Miazgę (na zdj.), którzy gościli w Lublinie podczas charytatywnego balu...

Rymacze, królewska wieś na Wołyniu, po II wojnie światowej znalazła się poza granicami Polski. Jej mieszkańcy przenieśli się do Chełma.

Dla pasjonatów nauk ścisłych - relacja z Nocy Młodych Naukowców.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.