Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Tomasz 'Dolar' Dymek to postać znakomicie znana wszystkim miłośnikom hip-hopu. W 'Wieczorze literacko-muzycznym' porozmawiamy o tekstach na jego nowej płycie. Ale także o. Tomasz Dostatni zaprosi Państwa na spotkanie autorskie z prof. Hanną Suchocką, a...

Nawet co czwarty student odchodzi z uczelni po pierwszym roku. Wielu odsiała zimowa sesja egzaminacyjna.

Zapraszam na spacer nie tylko do Nałęczowa. Dziś o urokliwych zakątkach i miejscach dla ukojenia w Lublinie i nie tylko.

Bank przy Chopina to jedyny przykład architektury modernistycznej w Lublinie wpisany do rejestru zabytków. Zachowała się nie tylko bryła budynku, ale także oryginalne wnętrza. Lubelski modernizm to wciąż odkrywany temat.

'Bitwa o kulturę' w Teatrze Starym w Lublinie rozegrała się tym razem pod hasłem: 'Bóg, humor, kultura'. Gościem Krzysztofa Vargi był ks. prof. Alfred Wierzbicki (na zdj.).

Młodzi ludzie i sieć. I ich rosnące wyalienowanie emocjonalne. O tym porozmawiam z psychologiem, dr Łukaszem Łagódem.

12 lutego w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wystąpiła Halina Frąckowiak. Artystka zaśpiewała na zaproszenie Radia Lublin w naszym cyklu 'Strefa Dobrej Muzyki'

Odpowie za rozbój, uprowadzenie i wielokrotny gwałt

Wiadomości    Dodano: 2013-10-29 12:05

32-letni mieszkaniec Puław, ojciec czwórki dzieci, będzie odpowiadał za wielokrotne zgwałcenie przedstawicielki handlowej. Jego partnerka, Anna L. usłyszy dziś wyrok za to, że sprzedawała skradzione ofierze przedmioty.

Akt oskarżenia w sprawie Grzegorza N. i jego konkubiny - Anny L. trafił do sądu w październiku. 32-latek odpowie za rozbój, uprowadzenie i wielokrotny gwałt na 31-letniej przedstawicielce handlowej. Skrępowana kobieta była więziona w piwnicy. Zrabowane jej przedmioty Grzegorz N. przekazał swojej konkubinie. Anna L. biżuterię wycenianą w sumie na 3 tys. złotych sprzedała w lombardzie.
Grzegorzowi N. za gwałt grozi do 12 lat za kratami. Sąd na razie nie wyznaczył początku jego procesu.
Anna L. chce dobrowolnie poddać się karze - proponuje 3 miesiące więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Czy tak się stanie, zdecyduje dziś sąd okręgowy.

TSpi

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.