Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

W tym wydaniu 'Rockowej doliny' sporo muzyki Pink Floyd, ale nie nagraniach oryginalnych, lecz zrealizowanych przez kolegów po fachu. Pojawią się także kompozycje napisane w klimatach 'floydowatych'. Ponadto spora dawka bluesa, blues-rocka, a także rocka...

W 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej' czytelnicze rekomendacje, zaproszenia na spektakle i festiwale, rozmowa o magii starych zdjęć. Nie zabraknie też konkursów.

Coraz więcej polskich filmów jest rekonstruowanych cyfrowo. Na czym ta rekonstrukcja polega? I czy różnica jest tak widoczna? Powiemy o tym w magazynie „W kinie w Lublinie”.

Giełda płyt, wydawnictw muzycznych i sprzętu audio rozpocznie się w Radiu Lublin o godzinie 11:00. Na poszukujących ciekawych wydawnictw muzycznych, a także kolekcjonerów płyt i miłośników dobrego dźwięku czekamy w siedzibie radia przy Obrońców...

W dzisiejszej audycji porozmawiamy o specyfice pracy w antykwariacie. Kto go odwiedza? Jakich książek poszukuje? Naszym gościem będzie Katarzyna Dardzińska,  która prowadzi jeden z lubelskich antykwariatów.

W najbliższy piątek i sobotę w Lublinie odbędzie się kolejna edycja festiwalu „Solo życia”, którego gościem jest miedzy innymi Włodek Pawlik, a pomysłodawcą Mietek Jurecki (na zdj.). Obaj Panowie osobiście zaproszą Państwa na koncerty i...

W niedzielne popołudnie jak zwykle spora dawka muzyki z płyt dużych i małych, czyli albumów i singli. Przypomnimy także nagrania Edwyna Collinsa (na zdj.), który dzisiaj obchodzi swoje urodziny. Pojawią się również nagrania The Who, by przypomnieć...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.