Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Książkę Grażyny Lutosławskiej 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' będą mogli Państwo usłyszeć już od poniedziałku o godzinie 11.45 na naszej antenie.

Codziennie na antenie Radia Lublin o godzinie 8.45 (powtórka o 16.45).

Czy moda jest tylko dla kobiet? Za miesiąc w Lublinie odbędą się Targi Mody i Designu Lublin Pop Up Shop.

Kilka dni temu ogłoszony został szósty konkurs dla uzdolnionych wokalnie uczniów szkół Lublina i Lubelszczyzny 'Diamenty Lublina'. Po godzinie 13:00 rozmawiamy o tym z Mieczysławem 'Mechanikiem” Jureckim (na zdj.).

'Szybki Sandał', czyli o. Zenon, zakonnik z Radecznicy, zwanej Jasną Gorą Lubelskiego, ma niezwykły dar do przyciągania młodych wiernych do Kościoła. To właśnie motocykliści nadali mu indiańskie miano 'Szybkiego Sandała'i tak pokochali, że...

'Dziewczyny na Politechniki' - to hasło ogólnopolskiej akcji, która odbyła się także w Lublinie. Czy kobiety sprawdzają się w zawodach technicznych?

Szanowni, drodzy i w ogóle i w szczególe, rowerzyści zaprzyjaźnieni (już, dopiero, w przyszłości?) z Radiem Lublin, majowa wyprawa rowerowa po pierwsze odbędzie się w drugą sobotę miesiąca (9.05.15.), a na dodatek będzie połączona ze spływem...

Konkurs, który tradycyjnie odbywa się pod honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Piotra Kowalczyka, artystycznym kierunkiem Mieczysława Jureckiego oraz medialnym patronatem Radia Lublin, skierowany jest do uzdolnionych wokalnie uczniów...

Dzisiaj dalszy ciąg dobrego, krajowego grania. Powracamy do albumów J. D. Overdrive a także Mr. Pollacka. Swój najnowszy LP zaprezentują także mistrzowie wiolonczeli spod znaku Apocalyptica.

W 'Halo Kultura' relacja z 'Targowiska Instrumentów', które odbyło się w ramach Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata. Do Warszawy przyjechali wystawcy z całej Polski prezentujący instrumenty tradycyjne, historyczne, rekonstruowane, a także autorskie.

 

21/23°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.