Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Tomasz 'Dolar' Dymek to postać znakomicie znana wszystkim miłośnikom hip-hopu. W 'Wieczorze literacko-muzycznym' porozmawiamy o tekstach na jego nowej płycie. Ale także o. Tomasz Dostatni zaprosi Państwa na spotkanie autorskie z prof. Hanną Suchocką, a...

Nawet co czwarty student odchodzi z uczelni po pierwszym roku. Wielu odsiała zimowa sesja egzaminacyjna.

Zapraszam na spacer nie tylko do Nałęczowa. Dziś o urokliwych zakątkach i miejscach dla ukojenia w Lublinie i nie tylko.

Bank przy Chopina to jedyny przykład architektury modernistycznej w Lublinie wpisany do rejestru zabytków. Zachowała się nie tylko bryła budynku, ale także oryginalne wnętrza. Lubelski modernizm to wciąż odkrywany temat.

'Bitwa o kulturę' w Teatrze Starym w Lublinie rozegrała się tym razem pod hasłem: 'Bóg, humor, kultura'. Gościem Krzysztofa Vargi był ks. prof. Alfred Wierzbicki (na zdj.).

Młodzi ludzie i sieć. I ich rosnące wyalienowanie emocjonalne. O tym porozmawiam z psychologiem, dr Łukaszem Łagódem.

12 lutego w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wystąpiła Halina Frąckowiak. Artystka zaśpiewała na zaproszenie Radia Lublin w naszym cyklu 'Strefa Dobrej Muzyki'

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.