Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Mamy dla Was 8 podwójnych wejściówek na wyjątkowe wydarzenie w Radiu Lublin!

Dzisiaj proponujemy trochę powtórek z ciekawych albumów nie tylko ostatnich miesięcy. W programie pojawią się między innymi: Sunstorm, Slipknot, Wylde i Riadohead (na zdj.).

 W „Halo Kultura” rozdamy zaproszenia na koncert SBB w Lublinie. Z Arkadiuszem Kaźmierakiem porozmawiamy o zespole Rysy, który w tym tygodniu pojawi się w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie.

W sierpniu obchodzimy już dwudziestą piata rocznicę pojawienia się Internetu w naszym kraju. Coś, co początkowo wydawało się rozrywką dla nielicznych, stało się nie tylko masowe, ale tez coraz trudniej jest nam wyobrazić sobie życie...

Jakie ćwiczenia pozwolą nam na utrzymanie nie tylko figury, ale i kondycji, którą - miejmy nadzieję - złapaliśmy latem dzięki spacerom, wyprawom rowerowym i zwiedzaniu atrakcyjnych miejsc? Podpowie trener fitness z lubelskiego MOSiR.

Na przełomie lata i jesieni odwiedzamy polskie góry, a konkretnie Beskid Wyspowy. O atrakcjach regionu i możliwości aktywnego wypoczynku mówi inicjator akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” Czesław Szynalik, a o bezpieczeństwie w górach powie naczelnik...

Miłość czy tylko wspólna pasja? Przedstawimy opowieść o poplątanych uczuciach dwójki pszczelarzy. On pszczelarz globalny z pasiekami w Afryce, Australii i Azji, ona spadkobierczyni ojcowskiej pasieki, założycielka Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich.

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

O Polskiej Ekspedycji Amazońskiej, czyli trwającej wiele lat wyprawie archeologicznej w boliwijskiej dżungli oraz frajdzie odkrywania świata, opowie Marcin Obałek.

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.