Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W niedzielę 7 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Zosia dba o maniery, Lucjan ma szczęście, ale nie do sąsiadów, Wiesława nad sobą pracuje, a Anka...

MIMO LUTEGO, NA ROWERY KOLEGO (KOLEŻANKO TEŻ)!

O tym, jak smakują pączki z zielonym lukrem w Nadleśnictwie Tomaszów i o nietypowym spotkaniu z rysiem opowiemy w audycji 'Leśne wędrowanie z Radiem Lublin' tuż po godzinie 6.00.

Dziś w 'Jaśku' o pomysłach na wspaniałe spędzenie wolnego czasu nie przy komputerze.

Losy Michała Zwarycza ze Świdnika nadają się na scenariusz do filmu i poruszą bardziej niż dotychczasowe produkcje - zapewnia autorka reportażu - Czesława Borowik.

Bartek Wiatrzyk wybrał się autostopem z Chełma do Gruzji i Armenii. Dużo zwiedzał, bywał w nietypowych miejscach, sypiał na ławkach, w parku i na plaży.

Dziś przekonamy Was, że 8 lutego warto wstać o godzinie 3.00 nad ranem. Sprawdzimy też, jak uczniowie łukowskich szkół czytają Henryka Sienkiewicza na antenie Radia Lublin.

W 'Teatrze bez obrazu' dwa słuchowiska. I premierowe 'Nie ma jak u mamy' Agaty Koss-Dybały (na zdjęciu), w którym usłyszą Państwo Wiolettę Tomicę jako nadopiekuńczą mamę, Magdalenę Fijałkowską w roli trochę rozleniwionej córki i Mirosława...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.