Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Kontakt z pieniędzmi może prowadzić u małych dzieci do zachowań samolubnych, ale przecież może także wdrożyć je doskonale do dorosłego życia. Kiedy zatem zacząć zaznajamiać dziecko z wartością pieniądza? Od jakiego momentu życia powinno...

Fantastyczne ferie - to nie tylko dziecięce marzenie, ale realna propozycja od najbardziej fantastycznego domu kultury w Lublinie. Maciej Bryła z Domu Kultury Narnia zaprosi do przygody z fantastyką wszystkie dzieci, które tylko będą mogły dotrzeć.

'Popieram związki' - tak przed Walentynkami może powiedzieć wiele osób. Ale czy popieramy związki homoseksualne? O happeningu, który w przeddzień Walentynek odbędzie się w Lublinie i już wywołuje bardzo różne komentarze porozmawiam z Katarzyną...

Czy przez internet można zawierać poważne znajomości natury uczuciowej, czy to przestrzeń dla ludzi szukających przygód, bądź po prostu powierzchownych?

Drony będą startować z terenowego 'buggy', pojazdu zbudowanego przez naukowców z Politechniki Lubelskiej. Opowie o nim dr inż. Leszek Gardyński.

Dzisiaj w audycji sporo nowości. Między innymi fragmenty najnowszych albumów Megadeath i The Cult oraz kolejne premierowe nagrania Black Sabbath a także nie publikowane wcześniej „outtake'i” z trzeciego albumu grupy „Master Of Reality” (1971).

W 'Halo Kultura': Zuzanna Stańska opowie o jednej z najpopularniejszych na świecie aplikacji popularyzującej sztukę - DailyArt. Anna Nawrot zaprosi do Galerii Białej na wystawę Mariusza Tarkawiana.

18 lutego 2016 roku w Studiu Muzycznym Radia Lublin (o godzinie 19.00), odbędzie się nietypowe wydarzenie: 'Impro w radiu. Radio w impro'. To show w wykonaniu grupy improwizacji teatralnej 'Poławiacze Pereł Improv Teatr', czyli pokaz krótkich scenek...

W niedzielę 14 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym czwartym odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Anka robi się sroga, Wiesława piecze szarlotkę, a Helena robi zapiekankę i myśli o miłości. Na...

 

10/11°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.