Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W niedzielne popołudnie jak zwykle przypomnimy fragmenty najciekawszych albumów wydanych w ostatnich tygodniach, a także nowości z „małych' płyt. Usłyszymy między innymi Raya Wilsona, Roxette (na zdj.), Hey , Boba Dylana i Erica Claptona.

Koncertowi solowemu jako formie muzycznej poświęcony był koncert „Radiowa Lekcja Muzyki”, który odbył się 19 maja 2016 roku w Radiu Lublin. Uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I i II stopnia imienia Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie wykonali...

 

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” ukraińscy pisarze Sofia Andruchowycz i Andrij Bondar opowiedzą o swojej twórczości, o poszukiwaniach uniwersalizmu we własnym pisarstwie, ukraińskich tłumaczeniach polskiej literatury i odkrywaniu Polski.

Co nas łączy? Polacy są ponoć dość kłótliwym narodem, skłóconym (nie tylko za sprawą polityków), a jednak są sfery życia, w których dogadujemy się całkiem nieźle.W jakich momentach potrafimy świetnie współpracować i wspierać się?

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

 

23/25°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.