Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Nowa Lubelska grupa - Radio - prezentuje pierwszy teledysk

Wydarzenia    Dodano: 2015-04-29 16:12

Prace nad debiutanckim krążkiem idą pełną parą! 

Utworem promującym pierwszy album zespołu jest kawałek zatytułowany „Mgła”, do którego teledysk można sprawdzić pod tym adresem.

Grupa powstała w 2013 roku w Lublinie, z inicjatywy perkusisty i producenta - Krzysztofa Patockiego, mającego na koncie współpracę między innymi z Bracia, Perfect, Human, Rafałem Brzozowskim czy Patrycją Markowską. Patocki zaprosił do współpracy bardzo doświadczonych instrumentalistów, natomiast funkcję wokalisty pełni Dawid Kowalski – który polskiej publiczności dał się poznać biorąc udział w III edycji telewizyjnego talent show „Bitwa na Głosy” gdzie został szczególnie wyróżniony przez jury.
Resztę zespołu tworzą:
Krzysztof Kurzepa – gitarzysta współpracujący dotychczas między innymi z Wojtekiem Pilichowskim, Markiem Reduli czy Markiem Dyjakiem.
Bogdan Wawrzynowicz – basista do tej pory grał na jednej scenie między innymi z Edytą Bartosiewicz, Zbigniewem Hołdysem, Johnem Porterem czy Kayah.
Patryk Szypuła – gitarzysta współpracujący z muzykami – artystami polskiej sceny muzycznej.

 

(fot. materiały wydawcy)


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.