Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

'Nowa Francillon'  •  

Słuchowiska w Radiu Lublin    Dodano: 2014-05-14 17:06 | Aktualizacja: 2014-05-16 14:26

Słuchowisko Małgorzaty Żurakowskiej

Słuchowisko na podstawie sztuki Adolfa Abrahamowicza 'Nowa Francillon' opowiada o małżeństwie, które za sprawą przyjaciółki młodej małżonki, przeżywa kryzys... Zabawne zwroty akcji, humor sytuacyjny, barwni bohaterowie - to wszystko zapewni znakomitą zabawę w sobotni wieczór tuż po 20.00.

głosów udzielili: Magdalena Fijałkowska, Agnieszka Krawiec, Krzysztof Faron, Mirosław Majewski i Jarosław Zoń

reżyseria i adaptacja: Małgorzata Żurakowska

realizacja akustyczna: Jarosław Gołofit

muzyka: Grzegorz Tylec

POSŁUCHAJ AUDYCJI:  Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Fot. Agata MatysWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.