Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Odwiedzi nas gość, który może spowodować, że obudzimy w sobie słońce: Joanna Belzyt, pedagog, choreograf, reżyser opowie o kilku metodach 'realizacji twórczego potencjału', z których niezwykle przyjemną jest baśnioterapia.

Wędrowanie i muzyka leżą w ich naturze - lubelscy przewodnicy turystyczni opowiedzą, jakimi ścieżkami doszli do tego zawodu. Właśnie obchodzą piątą rocznicę powstania zespołu muzycznego 'Chodu' i marzą, by ich piosenki znalazły się w...

Dzisiaj proponujemy zapowiadaną tydzień temu sporą porcję mocniejszego grania , bo na swoją radiową czekają najnowsze albumy Soulfly i Fear Factory . Ponadto zapowiedzi nowych krążków (między innymi Motorhead i Iron Maiden – na zdj.), zaś...

Jakie badania prowadzone są na Wydziale Agrobioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie? Opowie o tym dziekan prof. Krzysztof Kowalczyk.

Choroby naczyniowe dotykają coraz więcej ludzi. O ich przyczynach i skutkach oraz leczeniu porozmawiam z prof. Tomaszem Zubilewiczem.

 

26/27°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.