Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, rozdajemy vouchery do kręgielni Enjoy Club & Bowling! Słuchaj radia, dzwoń i wygrywaj! Codziennie mamy do rozdania 6 voucherów na godzinę gry w kręgle. Każdy kto wygra, może zabrać ze sobą 5 osób....

Dzisiaj między innymi przypomnimy fragmenty koncertu, jaki dał Robin Trower z okazji swoich sześćdziesiątych urodzin. Tu warto przypomnieć, że ten znakomity muzyk postanowił swoją 'siedemdziesiątkę' uczcić nową płytą studyjną. Ponadto zagrają...

Młodzi ludzie coraz częściej cierpią na choroby związane z zaburzeniami żywienia. Dlaczego tak się dzieje i jak można im pomóc, powie Iwona Gryniuk-Toruń.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Ślub w lesie, parku, ogrodzie czy na dachu wieżowca? Czemu nie! Od 1 marca przyszli małżonkowie mogą wziąć ślub poza urzędem stanu cywilnego.

Na początek oderwiemy się od rzeczywistości: przy drugiej porannej kawie porozmawiamy o sztuce abstrakcyjnej.

Nasza radiowa koleżanka i szefowa Stowarzyszenia Przyjaciół Radia Lublin Agata Koss-Dybała jest kobieta bardzo przedsiębiorczą. A czy taki tytuł uzyska w plebiscycie Dziennika Wschodniego?

Aleksander Doba, został zwycięzcą plebiscytu publiczności na Podróżnika Roku 2015 'National Geographic People’s Choice Adventurer of the Year'!

Dzisiaj w audycji ciąg dalszy prezentacji płyt, które pojawiły się w programie w ubiegłym tygodniu. Między innymi usłyszymy albumy Black Star Riders i UFO.

 

5/6°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.