Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Jak skutecznie uczyć młodzież języków obcych? Obecny system szkolny zdaniem większości nauczycieli jest nieefektywny.

Na kilka dni przed Dniem Matki spróbujemy skompletować kosmetyczkę z produktami koloryzującymi dla Mamy, wizażystka Aneta Błaszczak opowie też o makijażu kobiety dojrzałej.

Co udało się omówić podczas ogólnopolskiego Kongresu Kobiet? Jakie poruszone tam sprawy będą kontynuowane w grupach roboczych i w regionach?

We wtorkowej „Akademii aktywnych” wracamy do tego, co wydarzyło się 8 maja na placu Teatralnym w Lublinie. Nie mówimy jednak obiegu maratońskim, ale pokazujemy różnorodność tego, co działo się w miasteczku biegowym przez kilka godzin, podczas gdy...

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

W audycji przypomnimy reportaż Moniki Hemperek pt.: „Poszukiwany nieposzukiwany”. Autorka towarzyszyła przez kilka miesięcy rodzinie zaginionego w niewyjaśnionych okolicznościach puławskiego handlarza walutą.

Dr inż. Marek Miłosz, zastępca dyrektora Instytutu Informatyki, kierownik Zakładu Inżynierii Oprogramowania i Systemów Baz Danych Politechniki Lubelskiej opowie o procesach cyfryzacji.

W sierpniu ponownie wystąpi w naszym kraju irlandzki zespół The Answer (na zdj.). Dzisiaj przypomnimy fragmenty jego kilku albumów, w tym ostatniego „Raise A Little Hell”. Ponadto powrócą muzycy z Deftones i Sunstorm.

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

 

13/14°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.