Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

19 maja 2015 roku w Sali Małej Centrum Kultury w Lublinie o godzinie 15.15 briefing z gościem 41. Międzynarodowej Konferencji Reportażystów - Janem A. P. Kaczmarkiem! ZAPRASZAMY!

Codziennie na antenie Radia Lublin o godzinie 8.45 (powtórka o 16.45).

12 czerwca w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wystąpi Formacja Nieżywych SCHABUFF. Artyści zaśpiewają na zaproszenie Radia Lublin w naszym cyklu 'Strefa Dobrej Muzyki'. Słuchaj radia i wygrywaj bilety.

'Modlitwa Dziewicy' Tekli Badarzewskiej-Baranowskiej to utwór, który wędruje po świecie od prawie 150 lat. Potrafi go zanucić każde japońskie dziecko. W anglojęzycznej 'Wikipedii' napisano, że jest to najlepiej sprzedający się utwór fortepianowy...

W programie 'Eureka' rozmowa z dr. Zbigniewem Rozynkiem - fizykiem PAN, który opowie o syntetycznej glinie, mogącej być skutecznym i tanim materiałem, pozwalającym przechwytywać i przechowywać gaz cieplarniany, jakim jest dwutlenek węgla. W programie...

Muzyk w cieniu: nagrania Ray Manzarka - organisty i współtwórcy zespołu The Doors (rocznica śmierci tego muzyka) oraz dalszy ciąg serialu Nawet Kamienie Mają Korzenie (utwory, które wywarły wpływ na twórczość brytyjskiej legendy – The Rolling...

Książkę Grażyny Lutosławskiej 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' będą mogli Państwo usłyszeć już od poniedziałku o godzinie 11.45 na naszej antenie.

Wybór nowego prezesa Radia Lublin coraz bliższy. Dziś Rada Nadzorcza rozgłośni dopuściła do trzeciego etapu czterech kandydatów.

 

24/25°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.