Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W środowej „Rockowej dolinie” posłuchamy retransmisji koncertu Oly., który odbył się w Studiu Muzycznym Radia Lublin 29 lipca. Oprócz tego między innymi kilka odświeżonych dźwięków od Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Młynarskiego i… Eldo.

Dzisiejszej nocy na naszej radiowej antenie spotkanie z Ryszardem Montusiewiczem (na zdj.), dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, korespondentem, publicystą, obecnie dyrektorem TVP Lublin.

 

Sierpień to dla wielu z nas czas remontów, drobnych i tych bardziej poważnych. Pogoda sprzyja, ale jak dobrze dobrać firmę remontową? O czym trzeba pamiętać?

W najbliższą sobotę (20 sierpnia) świętujemy rocznicę urodzin Bolesława Prusa. Paulina Kowalczyk zaprosi naszych Słuchaczy na spacer po Lublinie, podczas którego będziemy mogli spojrzeć na miasto oczami pisarza.

W audycji „Reportaż cafe” przypomnimy reportaż Moniki Malec „Ostatni szkutnik”. Opowiada on o Basoni, urokliwej wsi położonej nad Wisłą w gminie Józefów, gdzie odkryto skarb z okresu rzymskiego o łącznej wadze kilkuset kilogramów. Dawniej...

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

- Dyżurny policji pomógł uratować niemowlę, które przestało oddychać. Zrozpaczona matka, zamiast z pogotowiem, omyłkowo połączyła się z policją, prosząc o pomoc. Policjant instruował przez telefon wystraszoną kobietę aż do chwili, gdy...

Dziś w programie o pomocy dla dzieci przed nowym rokiem szkolnym, o akcji przygotowywanej przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej , a także o wypoczynku dla najmłodszych w Firleju. Opowiemy historię małego Jerzyka (na zdj.), który czeka z nadzieją na...

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.