Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

W czwartkową noc w Konserwatorium spotkamy się z Gosią i Bohdanem, którzy prowadzą bloga BO4GO. Opowiedzą o swojej działalności, a także zdradzą nam, jak pokazać piękno naszego miasta prezentując najmodniejsze stylizacje. Na 'Kontynenty -...

Słuchaj nas już 13 lutego i wygrywaj nagrody!

Dziś w „Poranku…” porozmawiamy o rola uśmiechu w naszym życiu. Uśmiech może bardzo wiele zmienić. W codziennych kontaktach potrafi odgrywać wielką rolę, choć nie zawsze o tym pamiętamy. 

W programie 'Bez makijażu': Marek Wysoczyński opowie o akcji 'Uśmiechnij się', Małgorzata Drozd zaprosi na najciekawsze wydarzenia weekendowe w Centrum Kultury w Lublinie, dr Tomasz Markiewicz i Małgorzata Kowalczyk z Muzeum Lubelskiego zdradzi tajemnice...

Tylko u nas! Rozmowa z Dianne Reeves (na zdj.), zdobywczynią kolejnej statuetki Grammy. Dianne opowie o tym, co znaczą dla niej wszystkie nagrody, o nagrodzonym albumie 'Beautiful' oraz inspiracjach z wczesnego dzieciństwa, czyli muzycznym spadku po ojcu.

Kolejny sukces naszej radiowej koleżanki Katarzyny Michalak. Tym razem w XII Ogólnopolskim Konkursie na Reportaż Radiowy 'Pogranicze', organizowanym przez Radio Olsztyn.

Piosenki nie z pierwszej ręki, a wśród nich m.in. przedpremierowa prezentacja utworów z repertuaru Betty Davis w rockowych interpretacjach Mahalii Barnes.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.