Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nagroda im. Aleksandra Milskiego dla Redakcji Reportażu Polskiego Radia Lublin. To nowa kategoria w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przeznaczona dla redakcji mediów lokalnych za podejmowanie tematów ważnych dla ich społeczności.

 

Dawno, dawno temu, każda dobrze wychowana młoda panna musiała umieć robić na szydełku, na drutach, haftować i szyć. Bez tego nie była dobrą kandydatką na żonę.

 O filmie 'Ziarno prawdy', który można już oglądać w polskich kinach, o rewelacyjnym 'Rewersie', aktorstwie, muzyce i o tym, jak to akompaniował samemu Benowi Kingsleyowi opowie reżyser Borys Lankosz.

 W programie przedstawimy biografię Haliny Kunickiej. K. Miller opowie o swojej książce: „13 wojen i jedna', usłyszymy także jeden ze znakomitych felietonów Jeremiego Clarksona.

Jazz w przedwojennym Polskim Radiu, a także saksofonowa sztuka J.Rodmana (urodziny), a w dodatkowej końcówce - E.Piaf.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

 Na kilka dni przed rozdaniem prestiżowych muzycznych nagród Grammy proponujemy piosenki, które zostały w tym roku nominowane do tytułu najlepszych w poszczególnych kategoriach.

 

2/3°C

Niedoszli bankowi rabusie zatrzymani • 

Wiadomości    Dodano: 2012-03-14 11:17 | Aktualizacja: 2012-03-14 14:40

Policja zatrzymała czterech mężczyzn podejrzewanych o kradzieże samochodów, maszyn rolniczych oraz próbę napadu na bank.

- W październiku ubiegłego roku sprawcy ukradli samochód osobowy. Okazało się, że mają na koncie także inne kradzieże - mówi Arkadiusz Arciszewski w Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.

TSpi

Fot. KWP LublinWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.