Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W programie spotkanie z czterema niesamowicie uzdolnionymi gimnazjalistkami z Krakowa – Sumi, Skibi, Kudli oraz Błachutą, czyli grupą LOR.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Ile godzin na dobę śpi jeleń? Czy jego samica to sarna, a borówka czernica, to po prostu czarna jagoda? W naszych audycjach nie brakuje pomysłów na poranne, przyrodnicze rozruszanie głowy!

Witaj wakacyjna przygodo!! To hasło dzisiejszej audycji! Dziś porozmawiamy o planach, wyprawach w nieznane i pakowaniu plecaka, o koloniach i czasie „bez mamy”.

Mydełka, olejki, produkty z rumianku, SPA i etnograficzne, rękodzielnicze warsztaty dla szkół pozwalają prowadzić działalność gospodarczą Stowarzyszeniu Aktywizacji Polesia Lubelskiego „Kraina rumianku” i zatrudniać 20 osób. O produktach,...

W upalne weekend z anteny powieje chłodem... Ale umiarkowanie, a to za sprawą miejsca, które odwiedzimy.

Rozpoczęły się wakacje. Dla młodych ludzi to przede wszystkim czas zabawy i często poszukiwania „nowych wrażeń”.

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

32 / 33°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.