Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W „Halo kultura' rozmowa z Renatą Przemyk (na zdj.) o pracy nad spektaklem „Boogie Street”, Grzegorz Reske zdradzi listę artystów tegorocznego festiwalu Konfrontacje Teatralne, Szymon Maliborski i Łukasz Mojsak zaproszą na wystawę „Communis” w...

Brzostek to miejscowość położona na terenie pięknego pagórkowatego i sennego Podkarpacia. Właśnie z tego bajecznego miejsca pochodzi Jakub Zastawny - bohater dzisiejszego programu.

„Leśne wędrowanie” odwiedzi leśnictwo Siedliska w Nadleśnictwie Tomaszów. Gospodarzem miejsca jest leśniczy Bogdan Łyszcarz - zarazem leśniczy-pszczelarz.

Witajcie Kochani! Dobiegł końca Lubelski Festiwal Nauki. W „Jaśku” sprawdzimy jak najmłodsi uczestnicy tego wydarzenia poznawali piramidę żywieniową.

Mówią o sobie 'szczęściarze' i to, że najważniejsza w życiu jest praca. Choć niejeden dzień pokonują jak Kilimandżaro, tworzą firmę, która już 10 lat z powodzeniem współpracuje z ważnymi instytucjami publicznymi.

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W najbliższym programie „Podróże małe i duże” wraz z Aleksandrem Wiąckiem wyruszymy w rowerową podróż po najciekawszych zakątkach Ukrainy. W programie podróżnicze anegdoty i porady - jak bezpiecznie podróżować rowerem po ukraińskich...

Odcinek czwarty, w którym Pan Patyczak nadal poszukuje swojego odbicia, a Wróbelek Melek przestaje już spadać z gałęzi i dolatuje do ziemi.Bajka Grażyny Lutosławskiej na antenie Radia Lublin w każdą sobotę o godzinie 9.45!

W sobotę i niedzielę (24-25 września) Magiczne Ogrody zapraszają na wydarzenie z okazji rozpoczęcia jesieni. Na gości czeka wiele atrakcji, rodzinnych zabaw i specjałów kuchni.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.