Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

26 stycznia 2016 roku zmarła Dorota Gonet, nasza radiowa koleżanka. Dorota z wykształcenia była muzykologiem, z zamiłowania - radiowcem.

Zaplanowany na 31 stycznia koncert „Przyjaciele dla Doroty” został odwołany.

Dziennikarze Redakcji Reportażu Radia Lublin ponownie docenieni. W 23. edycji konkursu Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich nagrodzono Mariusza Kamińskiego, Małgorzatę Sawicką i Agnieszkę Czyżewską-Jacquemet.

Nowa płyty P.Dyakowskiego (Swing!) i M.Fortuny (m.in. utwór 'Bychawa'!), koncertowe zapisy występów P.Anki (odwołał swoje europejskie, w tym polskie koncerty) w repertuarze bliskim jazzu, Santana (właśnie zapowiedział kolejną wizytę w naszym kraju)...

W programie jak zwykle dźwięki ze świeżo wydanych płyt, ale nie zapomnimy także o reedycjach klasycznych albumów, które stają się coraz bardziej popularne (co ciekawe najczęściej ich wydania winylowe).

Archiwum Radia Lublin to prawdziwy audialny skarbiec z historiami ludzi i miejsc. W naszym nowym cyklu postanowiliśmy przypomnieć Państwu najstarsze perły lubelskiego reportażu i sprawdzić, jaki był ciąg dalszy opowieści zarejestrowanych na taśmach...

 

W najbliższej audycji 'Przyszłość Ukrainy' reżyserka teatru 'Nawpaky' Oksana Terefenko, a także jego aktorzy, opowiedzą o swojej inicjatywie teatralnej, o tym jak odkrywali na nowo dla siebie literaturę ukraińską, dlaczego tworzą teatr ukraiński w...

 

4/5°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.