Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W piątkowym 'Bez makijażu' wraz z Wojciechem Gilem sprawdzimy, co ciekawego będzie się działo w Radzyniu Lubelskim w trakcie weekendu. Naszym gościem będzie też Wojtek Wójtowicz z Yacht Clubu Politechniki Lubelskiej. Spotykamy się z nim w zimie, bo...

W 'Radiowej giełdzie pracy' zaprezentujemy kolejną firmę IT, która działa w Lublinie i poszukuje pracowników, to Trimetis. Radca prawna Aleksandra Wiącek powie, co o swoich prawach powinny wiedzieć osoby ubiegające się o pracę. A na końcu zajrzymy...

Dużo interesujących nowości: porywające dźwięki trąbki Ibrahima Maaloufa, skromny i szczery artysta z Mali, Boubacar Traore (na zdj.) oraz kilka francuskich premier młodych francuskich artystów: Laurie Darmon, FM Laeti, Louane, Arno Santamaria,...

W programie między innymi powędrujemy po leśnictwie Kołacze we włodawskich lasach.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Dawno, dawno temu, każda dobrze wychowana młoda panna musiała umieć robić na szydełku, na drutach, haftować i szyć. Bez tego nie była dobrą kandydatką na żonę.

W pierwszej godzinie programu goście z zespołu Phedora. Konkretów tematów naszego spotkania nie mogę podać, zważywszy na kompletną nieprzewidywalność poczynań członków zespołu…

 

3/4°C

Nie tylko barachołka - powraca na antenę Radia Lublin •  

W Radiu    Dodano: 2011-07-12 09:57

Wznawiamy Nie tylko Barachołkę na Wakacje 2011! Spotykać się będziemy w piątki o godzinie 21:00. Pierwszy raz – w pierwszy piątek lata – 24 czerwca. Oprócz kanonu discopolowych piosenek z lat dziewięćdziesiątych w wykonaniu Bayer Full, Top One, Milano, Akcentu, Koloru, Imperium, czy Boys-ów, usłyszycie nowsze przeboje artystów takich jak Cliver, Łukash, Skaner, Maxel, Marcin Siegieńczuk czy Andrzej Cierniewski.

Już teraz – przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, możesz wysłać SMS rozpoczynający się od słowa Baracholka pod numer 72898 - koszt: 2 zł 46 gr (na przykład: Baracholka Pozdrawiam wujka i dziewczyne... ). Wiele z tych SMS-ów odczytam podczas emisji programu - nocą z piątku na sobotę. Podczas każdej audycji czynny będzie nasz telefon. Do dyspozycji są dwie linie telefoniczne o numerach 801 50 1022 oraz (+48) 817437383. Internauci mogą przysyłać e-maile pod adres: baracholka@radio.lublin.pl.
Już teraz wybierz ulubione piosenki spośród kilkudziesięciu propozycji. Raz w tygodniu można zagłosować przez Internet, zaznaczając kropkę przy ulubionym tytule. Ale jeżeli ktoś chciałby oddać więcej niż jeden głos na swój ulubiony utwór, może bez ograniczeń głosować SMS-ami wysyłanymi pod numer 72898 - koszt: 2,46 zł. Hasło i kod piosenki, który należy wpisać w treści SMS-a, podane jest poniżej tytułu każdego utworu. Listę Przebojów Barachołki nadawać będziemy w piątki wieczorem.
Przejdź do strony audycji 'Nie tylko barachołka'

Zobacz film reklamowy audycji Nie tylko Barachołka:


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.