Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W 'Historii bez patyny' przypomnimy reportaż Mariusza Kamińskiego pt. 'Lubelski marzec '68''. Jest to opowieść o wydarzeniach marca 1968 roku w Lublinie.

Marek Troszyński był gościem Łukasza Drewniaka podczas 'Bitwy o kulturę', jaka rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie pod hasłem 'W świecie hejtu'.

15 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia rozpoczyna XIII edycję konkursu „Przebojem na antenę”. 

Od 1 marca każdy mężczyzna, który podlega powszechnemu obowiązkowi obrony może jako ochotnik zgłosić się do Wojskowej Komendy Uzupełnień, by odbyć szkolenie wojskowe.

2700 kilometrów w 45 dni to dystans, który pokona w tym roku Kazimierz Piskorek (na zdj.) z Kazimierza Dolnego. Bieganie pomogło mu 8 lat temu wyjść z alkoholizmu, a później stało się jego pasją, dlatego teraz promuje aktywny tryb życia. 3 maja z...

W 'Halo kultura': Artur Barciś o pracach nad spektaklem 'Trzy razy Piaf', Magdalena Gładysz o tegorocznych gwiazdach Festiwalu Tradycji i Awangardy Muzycznej „Kody”, muzycy zespołu Miąższ (na zdj.) o występie w telewizyjnym show 'Tylko Muzyka'.

W programie „Meandry nauki” zgłębimy wiedzę na temat druku 3D. Przyjrzymy się tej nowoczesnej technologii od kuchni. Czym jest fabrykacja addytywna, jak zbudowana jest drukarka 3D, jak wygląda proces obróbki modelu 3D i jakie parametry wpływają na...

Teatr ITP zaprasza na wiosnę; nowy spektakl 'Moria' do zobaczenia już w tym tygodniu. Angelika Jędrzejowska przyniesie specjalne zaproszenia na niego dla słuchaczy Radia Lublin. Odwiedzą nas też panowie z Tato.net, aby zaprosić na wiosenne warsztaty...

O tym, dlaczego kobiet nie wolno traktować przedmiotowo, dlaczego nie lubi być pytana o urodę i jak walczyć o prawa kobiet powie posłanka Joanna Mucha.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.