Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Dziś w 'Hey Joe' nagrania The Rolling Stones i Keitha Richardsa (na zdj.), który dziś świętuje swoje urodziny. Mike Pinera reaktywuje Iron Butterfly, dlatego wypada przypomnieć kilka utworów tego zespołu.

W programie sprawdzimy, co może zdarzyć się w autobusie lub pociągu przepełnionym studentami wracającymi na święta.

Podobno trendy w ubieraniu choinki zmieniają się co rok. Czy mamy jednak czas nadążać za nimi?

W dzisiejszej audycji jak zwykle zaprosimy Państwa na koncerty i wystawy, polecimy dobrą lekturę a także spotkamy się z zaproszonymi gośćmi - wśród nich będzie Andrzej Knap, dyrygent, który poprowadzi koncerty sylwestrowe w Teatrze Muzycznym w Lubinie.

Młody polski jazz... Dziś naszym gościem będzie Bogna Kicińska, jazzowa wokalistka, która dziś mieszka z Nowym Jorku, ale pochodzi z Krasnegostawu. Zanim wyprowadziła się z Polski, zdążyła zdobyć kilka laurów na różnych jazzowych festiwalach,...

Dowodem na to, że muzyka Pink Floyd wciąż inspiruje kolejnych wykonawców, jest wydana właśnie płyta 'The Dark Side Of The Mule', zawierająca zapis koncertu grupy Gov't Mule, która na swoją nutę interpretuje utwory słynnej grupy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Nie tylko barachołka - powraca na antenę Radia Lublin •  

W Radiu    Dodano: 2011-07-12 09:57

Wznawiamy Nie tylko Barachołkę na Wakacje 2011! Spotykać się będziemy w piątki o godzinie 21:00. Pierwszy raz – w pierwszy piątek lata – 24 czerwca. Oprócz kanonu discopolowych piosenek z lat dziewięćdziesiątych w wykonaniu Bayer Full, Top One, Milano, Akcentu, Koloru, Imperium, czy Boys-ów, usłyszycie nowsze przeboje artystów takich jak Cliver, Łukash, Skaner, Maxel, Marcin Siegieńczuk czy Andrzej Cierniewski.

Już teraz – przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, możesz wysłać SMS rozpoczynający się od słowa Baracholka pod numer 72898 - koszt: 2 zł 46 gr (na przykład: Baracholka Pozdrawiam wujka i dziewczyne... ). Wiele z tych SMS-ów odczytam podczas emisji programu - nocą z piątku na sobotę. Podczas każdej audycji czynny będzie nasz telefon. Do dyspozycji są dwie linie telefoniczne o numerach 801 50 1022 oraz (+48) 817437383. Internauci mogą przysyłać e-maile pod adres: baracholka@radio.lublin.pl.
Już teraz wybierz ulubione piosenki spośród kilkudziesięciu propozycji. Raz w tygodniu można zagłosować przez Internet, zaznaczając kropkę przy ulubionym tytule. Ale jeżeli ktoś chciałby oddać więcej niż jeden głos na swój ulubiony utwór, może bez ograniczeń głosować SMS-ami wysyłanymi pod numer 72898 - koszt: 2,46 zł. Hasło i kod piosenki, który należy wpisać w treści SMS-a, podane jest poniżej tytułu każdego utworu. Listę Przebojów Barachołki nadawać będziemy w piątki wieczorem.
Przejdź do strony audycji 'Nie tylko barachołka'

Zobacz film reklamowy audycji Nie tylko Barachołka:


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.