Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Napadli na 54-latka. Odpowiedzą za rozbój

Wiadomości    Dodano: 2016-01-04 13:45

Sąd zdecydował o aresztowaniu na 3 miesiące 3 mężczyzn, którzy pobili i okradli mieszkańca gminy Spiczyn.

Do zdarzenia doszło w nocy z 29/30 grudnia na terenie gm. Spiczyn. 54-letni mężczyzna wracał do domu z jednego ze sklepów. Na przystanku autobusowym postanowił odpocząć. Wtedy podbiegli do niego 3 mężczyźni i zaczęli bić po głowie. Potem napastnicy zabrali poszkodowanemu 1900 złotych, telefon komórkowy, klucze i dowód osobisty.
Policjanci zatrzymali najpierw 21-letniego mieszkańca gminy Ostrów Lubelski oraz 30-letniego mieszkańca gminy Spiczyn. Następnego dnia w ręce policjantów wpadł ich kompan, 19-letni mieszkaniec gminy Spiczyn.
Mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju. Zgodnie z obowiązującym prawem, grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

TSpi

Fot. KWP Lublin /archiwum/


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.