Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

My u nas na dzielnicach

My u nas na dzielnicach

W tym roku oprowadzimy Was po ostatnich 10 dzielnicach Lublina. Będą to: Tatary, Śródmieście, Konstantynów, Ponikwoda, Głusk, Czuby, Sławin, Dziesiąta, Szerokie, Stare Miasto. Opowieści mieszkańców dzielnic będzie zbierał Józef Kufel, w całość je spajał swoimi raperskimi opowieściami Tomasz 'Dolar' Dymek pod reżyserskim okiem Agaty Koss-Dybały i realizatorskim wsparciem Piotra Króla. A na deser - po reportażu - zdjęcia Tomasza Spicyna. Jak przez ubiegłe dwa lata. I tylko jedno się zmienia. Pora emisji - w tym roku to czwartek, godzina 18.10.

Projekt 'My u nas na dzielnicach' jest realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Radia Lublin przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Partnerami projektu są:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. 
 

My u nas na dzielnicach: Czuby

2015-06-11 15:27

 


 

My u nas na dzielnicach: Głusk

2015-05-14 11:28 Lublin

 


Zobacz archiwum