Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin!

Piątkową audycję przeniesiemy do 'Krainy pierogów', czyli do Bychawy. Agnieszka Szacoń z Bychawy opowie o ponadregionalnym wydarzeniu promocyjnym realizowanym pod hasłem „Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski”. Na miejskim stadionie w Bychawie...

W programie powiemy o nowych formach wsparcia dla bezrobotnych i poszukujących pracy miedzy innymi o nowatorskich projektach, autorstwa Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie.

Goście, zaproszenia i muzyka na żywo... spora dawka akcji dziś w programie.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Gościem dzisiejszego PNC będzie Daniel „Wolny” Moszczyński – wokalista, kompozytor, tekściarz współtwórca hip-hopowo-jazzowego projektu Bibobit.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

„Panie ze dworu” to reportaż o tym, jak „Dom Nasutów” daje szansę zatrudnienia i integracji mieszkańców. W programie będziemy mówić o tym czym zajmuje się ekonomia społeczna.

 

22/23°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.