Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Zapraszamy na kolejny koncert w Studiu Muzycznym Radia Lublin. Wejściówki zdobyć można było tylko w konkursach na antenie Radia Lublin!

Rockowo-bluesowe ballady z najnowszej płytowej szuflady (m.in. najświeższe wydawnictwa C. Santany, J. Bonamassy i The Rides), a także refleksje po koncercie poświęconym twórczości M. Różyckiego (W. Różycka jako gość programu).

Dziś późnym wieczorem na naszej radiowej antenie spotkanie z Andrzejem Cieplakiem i 'Jego' muzyką. Tradycyjnie powędrujemy w eterze drogą muzycznych fascynacji naszego nocnego gościa.

Poszkodowanych w wypadkach przy pracy w Polsce w 2015 roku zostało ponad 87 tysięcy osób. Szacuje się, że średnio 7 na 10 wszystkich wypadków przy pracy w Polsce wynikło z błędów człowieka, w tym błędów w zarządzaniu, z powodu...

Organizacja Slow Food została założona w 1986 przez krytyka kulinarnego Carlo Petriniego we Włoszech i miała być protestem przeciwko coraz bardziej popularnym barom fast food. Jaką rolę Slow Food pełni dzisiaj?

W programie będziemy odkrywać tajemnice truskawek, które niedługo będą królować na straganach.

Miał być jednym z największych i najnowocześniejszych teatrów w Europie. Monumentalnym pomnikiem na miarę wielkości Polski Ludowej. Z biegiem lat stał się symbolem niemocy i zakłamania poprzedniego systemu…

'Na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga...' - czy warto śpiewać/nucić dzieciom? Czy rodzice, którzy uważają, że raczej fałszują nie powinni śpiewać dzieciom?!

Dziś w 'Potrafisz' - jubileusz 30-lecia istnienia Telefonu Zaufania dla Osób Niepełnosprawnych. Na naszej antenie spotkanie z jego twórcą, psychologiem, poetą - Janem Arczewskim.

W programie spotkanie z organizatorami Lubelskich Dni Kultury Studenckiej - 6 dni przed Korowodem, który rozpocznie cykl majowych imprez studentów.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.