Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nagroda im. Aleksandra Milskiego dla Redakcji Reportażu Polskiego Radia Lublin. To nowa kategoria w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przeznaczona dla redakcji mediów lokalnych za podejmowanie tematów ważnych dla ich społeczności.

Jazz w przedwojennym Polskim Radiu, a także saksofonowa sztuka J.Rodmana (urodziny), a w dodatkowej końcówce - E.Piaf.

 Na kilka dni przed rozdaniem prestiżowych muzycznych nagród Grammy proponujemy piosenki, które zostały w tym roku nominowane do tytułu najlepszych w poszczególnych kategoriach.

W najbliższej audycji 'Przyszłość Ukrainy' śledzić będziemy - jak co tydzień - bieżącą sytuację w Ukrainie.

W programie relacja z obchodów jubileuszu twórczości poety M.Kawałki, przypomnimy postać poety C.K. Godebskiego, przedstawimy nowości wydawnicze.

 

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

'Matka, Polka, pisarka' - pod takim hasłem odbyła się w Teatrze Starym w Lublinie 'Bitwa o literaturę'. Gościem Grażyny Lutosławskiej była Sylwia Chutnik (na zdjęciu z Grażyną Lutosławską).

 

2/3°C

Muse zapowiada koncert z Rzymu

Wydarzenia    Dodano: 2013-10-16 09:47

Do sieci trafił trailer koncertowego filmu Muse 'Live At Rome Olympic Stadium'.  

Latem graliśmy na Stadionie Olimpijskim w Rzymie - to był chyba nasz największy show w te wakacje - opowiadał wcześniej frontman, Matt Bellamy. - Film dokumentujący ten występ powstanie w rozdzielczości 4K (4 tysiące pikseli), co jest najwyższym osiągnięciem w dziedzinie koncertów. To cztery razy lepsza jakość niż Full HD. Widać będzie dokładnie twarze ludzi w tłumie.

Pierwszy trailer produkcji można znaleźć pod tym adresem.

Kinowa premiera planowana jest na listopad.

 

Dyskografię formacji zamyka longplay 'The 2nd Law' wydany w październiku 2012 roku. 

 

 

 

(megafon.pl / Muse fot. Warner Music Poland)


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.