Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Tym razem zaprosimy do wspólnego kolędowania, bo bez względu na zdolności wokalne, kolędy powinien śpiewać każdy. A dlaczego - to wytłumaczy nam wykładowca muzyki w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie ks. Tomasz Lisiecki. Poznamy też...

Film animowany jest coraz bardziej popularny, także dlatego, ze jest coraz lepszy. Polacy mają się czym w tej dziedzinie pochwalić. Dwa głosy, dwa pokolenia, dwaj mistrzowie: Mariusz „Wilk” Wilczyński i prof. Jerzy Kucia opowiedzą o swojej pracy...

Dzisiaj powrócimy do koncertowej wersji ostatniej płyty grupy Coldplay (na zdj.). Ponadto przypomnimy nagrania zespołu Cactus oczywiście w wersji „live”.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

 

6/7°C

Młode teatry spotykały się w Strefie Sztuki • 

Kultura    Dodano: 2012-03-22 09:17 | Aktualizacja: 2012-03-22 21:17

Ogólnopolskie Spotkania Młodego Teatru rozpoczęły się w Świdniku. Impreza jest organizowana po raz piąty. Przez kilka dni widzowie obejrzą 4 spektakle grup z Kielc, Warszawy, Rzeszowa i Biłgoraja, odbędzie się też jubileusz 15-lecia istnienia Teatru Puk – Puk.

- Impreza to nie tylko spektakle, ale także bardzo ważne i dla artystów i widzów warsztaty - mówi dyrektor świdnickiego Ośrodka Kultury, Adam Żurek..

Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

- Impreza jest organizowana po raz piąty i jest to święto miłośników teatru - doda Adam Żurek... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Impreza odbywa się w Strefie Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku, na II piętrze Galerii „Venus'. Potrwa do 25 marca. Patronuje jej Polskie Radio Lublin.


RMajWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.