Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpoczęło nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

Nasza radiowa koleżanka - Agata Koss-Dybała (na zdj.), decyzją kapituły, otrzymała tytuł 'Kobiety Przedsiębiorczej' w siódmej edycji plebiscytu Dziennika Wschodniego.

W programie między innymi rozmowa z dwukrotna medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym - Sylwią Pawlak z AZS-u UMCS-u Optimy Lublin.

W programie 'Eureka' Piotr Filipek z Koła Naukowego Elektryków Politechniki Lubelskiej opowie o przygotowaniach do Shell Eco Marathon, zawodów dla konstruktorów ekonomicznych pojazdów.

Muzyczne żarty i zabawy prima aprilisowe, a wśród nich satyryczny reportaż muzyczny 'Muzyka z duszy', nagrany podczas konkursu zespołów wokalno-instrumentalnych w jednym z podmiejskich domów kultury.

Dziś Noc z... Beatą Kozidrak.

Jakie są związki między pieczeniem makowca a Wielkanocą? Mogą się Państwo dowiedzieć, słuchając 'Makowca' - opowieści o świątecznych tradycjach, rodzinnej pamięci i potędze smaków dzieciństwa.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.