Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

W przedświąteczne niedzielne popołudnie przypomnimy fragmenty płyt nagranych z myślą o Świętach Bożego Narodzenia.

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” usłyszmy relację ze spotkania Prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki z przedstawicielami społeczności ukraińskiej mieszkającej w województwie lubelskim, studentami z Ukrainy, ludźmi kultury.

W programie o CH.H. Andersenie, który mimo pierwszych skojarzeń wcale nie był pisarzem dla dzieci, o książkach, które warto położyć po choinkę i o literackiej magii świąt.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

To lista przebojów, na której znajdują się wyłącznie utwory artystów związanych z Lubelszczyzną - pochodzących z naszego regionu, mieszkających tutaj, a przede wszystkim tworzących i koncertujących na Lubelszczyźnie.

 

3/4°C

Lublin: Groźny wypadek na ul. Diamentowej

Wiadomości    Dodano: 2012-08-18 09:23

Do poważnego wypadku doszło nocą na ulicy Diamentowej w Lublinie. Kierujący osobowym oplem uderzył w latarnię, która złamała się i upadła na auto.

Kierowca pojazdu był trzeźwy. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Jak informują policjanci, do zdarzenia doszło prawdopodobnie w momencie gdy poszkodowanemu zajechał drogę inny samochód. Kierowca tego drugiego pojazdu zbiegł z miejsca zdarzenia. Nad ranem energetycy naprawili latarnię, na Diamentowej nie ma już utrudnień.

LeW

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.