Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W szpitalu w Poniatowej od łóżek odeszło szesnastu lekarzy, którzy domagali się rezygnacji z funkcji prezesa spółki zarządzającej szpitalem. Zarzucali mu m.in. nieprawidłowości organizacyjne oraz brak współpracy z zespołem. Starosta jednak...

Burze i wichury w otoczce upałów, jakie ostatnio przechodzą przez Lubelszczyznę pokazują także swoją grozę w lasach.

Jedziemy nad Piaseczno!

Pomagamy 6-letniemu Franiowi (na zdj.)! Chłopiec cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną (adrenoleukodystrofia), która obecnie objawia się m.in. problemami z widzeniem i słyszeniem.

W 110. rocznicę nadania Puławom praw miejskich przedstawimy sylwetkę Bohdana Zadury i opowiemy jak wiele propozycji związanych z kulturą ma to ciekawe miasto.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W sobotnich 'Spojrzeniach' zajrzymy do Pliszczyna. Tam trwają 23. Sercańskie Dni Młodych. Bierze w nich udział blisko 400 młodych osób z całej Polski. Spotkania to wielka manifestacja wiary i okazja do zawiązania nowych przyjaźni.

W programie między innymi o piłkarskich mistrzostwach Europy, przygotowaniach piłkarzy Górnika Łęczna, lekkoatletycznych mistrzostwach Polski do lat 20, drużynie siatkarzy Politechnika Pszczółka Lublin.

 W programie powtórzenie słuchowiska na podstawie sztuki Michała Bałuckiego 'Gęsi i gąski'.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.