Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

W programie między innymi powiemy o XXXIX eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Kijanach.

Na ulicach polskich miast dochodzi do nielegalnych wyścigów samochodów. Kilka dni temu miało do takiego wyścigu dojść na ulicach Lublina - udaremnili go policjanci. Przyznają, że jest grupa kierowców, którzy próbują takich nielegalnych 'zawodów'.

W programie 'Bez makijażu' tematy trudne i lekkie: dietetyk Anna Wrona opowie o tym, jak dzięki owocowym i warzywnym koktajlom można oczyścić organizm z toksyn; powiemy też o lubelskich obchodach Światowego Dnia Walki z Hemofilią. Makijażystka Aneta...

Gender - to z pewnością jedno z najczęściej używanych słów. I w pewnym sensie z nim związane są dwa słuchowiska, które zaprezentujemy w sobotni wieczór.

Informatycy nie tylko dobrze zarabiają. Firmy IT kuszą ich także innymi benefitami, o których opowie Ewelina Pękalska z firmy Britenet. W audycji 'Radiowa giełda pracy' porozmawiamy także o kobietach i biznesie, czyli sukcesie malowanym szminką.

„Mechanik lotniczy nie może się mylić, bo na niebie nie ma poboczy, by w locie samolot naprawiać' - powiadają dęblińscy mistrzowie zawodu.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.