Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nagroda im. Aleksandra Milskiego dla Redakcji Reportażu Polskiego Radia Lublin. To nowa kategoria w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przeznaczona dla redakcji mediów lokalnych za podejmowanie tematów ważnych dla ich społeczności.

Od kilkunastu lat jak grzyby po deszczu powstają tematyczne pracownie wokół Białej Podlaskiej. W reportażu 'Esencja smaku' odwiedzimy pracownie, w których można nauczyć się białego śpiewu, gwary, wziąć udział w widowisku obrzędowym. Pracownia...

W pierwszej godzinie programu goście z zespołu Phedora. Konkretów tematów naszego spotkania nie mogę podać, zważywszy na kompletną nieprzewidywalność poczynań członków zespołu…

W programie między innymi porozmawiamy o mijającym terminie na składki KRUS z Patrycja Józefowicz z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie

W programie między innymi powędrujemy po leśnictwie Kołacze we włodawskich lasach. Powiemy o współpracy bobrów i jeleniowatych. Spotkamy się ze strażnikami leśnymi z Nadleśnictwa Sobibór. Będzie także o wabieniu zwierzyny i o tym, gdzie i kiedy...

Rozpoczynamy ferie zimowe. Co prawda nie ma śniegu,ale znamy mnóstwo sposobów na spędzanie wolnego czasu także wtedy, kiedy zima nie dopisuje.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

 

2/3°C

Lublin: Groźny wypadek na ul. Diamentowej

Wiadomości    Dodano: 2012-08-18 09:23

Do poważnego wypadku doszło nocą na ulicy Diamentowej w Lublinie. Kierujący osobowym oplem uderzył w latarnię, która złamała się i upadła na auto.

Kierowca pojazdu był trzeźwy. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Jak informują policjanci, do zdarzenia doszło prawdopodobnie w momencie gdy poszkodowanemu zajechał drogę inny samochód. Kierowca tego drugiego pojazdu zbiegł z miejsca zdarzenia. Nad ranem energetycy naprawili latarnię, na Diamentowej nie ma już utrudnień.

LeW

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.