Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Wielka Uliczna Zbiórka Darów w 75 punktach naszego miasta, pokaz służb mundurowych na placu Litewskim, trolejbus Ziutek, czyli mobilny punkt zbiórki darów kurujący na lubelskich ulicach, wreszcie koncert w Dużym Studiu Muzycznym Radia Lublin.

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

Po godzinie 13:00 rozmawiamy z Igorem Jaszczukiem (na zdj. z Ewą Dados) o tym, jak powstała piosenka 'Pomóż sobie przetrwać zimę', której jest współkompozytorem i autorem tekstu.

W sobotę odbył się drugi w sezonie 2015/16 pięciokilometrowy przełaj z cyklu Grand Prix Lublin City Trail. Kto był pierwszy na mecie? Czy tradycyjnie dopisali lubelscy biegacze? Jak sprawdziła się nowa trasa nad Zalewem Zemborzyckim w prawie zimowej...

W 'Historii bez patyny' przypomnimy reportaż Mariusza Kamińskiego pt. 'Przypadek Edwarda Margola'. Po 65 latach od tajemniczej śmierci Edwarda Margola, robotnika przymusowego w III Rzeszy, wyjaśnia się zagadka jego losów.

'Bitwa o kulturę' rozegrała się w Teatrze Starym pod hasłem 'Po śladach i własną drogą'. Gościem Łukasza Drewniaka była Agata Duda-Gracz.

 

W niedzielę 6 grudnia o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym czwartym odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek': o kruszonce w prezencie, szufladach w przyszłości i jeszcze o tym, o czym Helena mówi głośno, a Wiesława...

Dzisiaj w nagraniach koncertowych, które w znakomity sposób weryfikują umiejętności muzyków usłyszymy wykonawców z różnych „szufladek” . Między innymi pojawią się : Paradise Lost (na zdj.), Popa Chubby, Pete Hook, John Illsley i No-Man.

 

5/6°C

Lublin: 40-latek groził żonie maczetą

Wiadomości    Dodano: 2014-03-13 14:31

40-letni mieszkaniec Lublina odpowie za psychiczne znęcanie się nad żoną oraz kradzież. Mężczyzna groził kobiecie maczetą, a z domu zabrał należące do niej pierścionki i obrączkę, które sprzedał.

Tłumaczył, że to on kupował biżuterię, więc w istocie była jego i miał prawo zrobić z nią co chciał.
Grozi mu do pięciu lat więzienia.

CP

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.