Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Po raz drugi lublinianie odbyli spacer śladami Bolesława Prusa. Pisarz ten chodził do szkoły w Lublinie, tu poznał swoją przyszłą żonę, tu (w kościele św. Ducha) wzięli ślub, wreszcie tu, przy Krakowskim Przedmieściu 6, znajdował się sklep,...

Druga połowa sierpnia to najgorętszy okres na rynku wynajmu mieszkań. Jak ta sytuacja wygląda w Lublinie, czy studenci już znaleźli lokum na kolejny rok akademicki?

W audycji o ostatnim dniu rywalizacji podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Powiemy również jak spisali się piłkarze Górnika Łęczna w wyjazdowym meczu z Zagłębiem Lubin.

Dziś w wakacyjnym wydaniu „Bez makijażu” spotkania z ciekawymi gośćmi. Dowiemy się jakie miejsce na Lubelszczyźnie zachwycają Krzysztofa Cugowskiego (na zdjęciu) czy Piotra Selima.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Lubelski Żmigród to fragment miasta, który trzeba opowiedzieć - mówi Tomasz Pietrasiewicz z Ośrodka „Brama Grodzka - Teatr NN”. W poniedziałkowej „Historii bez patyny” przypomnimy reportaż o tej części miasta.

W najbliższy weekend (20-21 sierpnia) w Magicznych Ogrodach czeka na Ciebie niezwykłe taneczne wydarzenie - „Bal u Wróżek”. Odwiedź park z całą rodziną i baw się w najlepsze!

Urszula Dudziak była gościem Grażyny Lutosławskiej w Teatrze Starym w Lublinie. W programie przypomnimy fragmenty spotkania.

Lublin: 40-latek groził żonie maczetą

Wiadomości    Dodano: 2014-03-13 14:31

40-letni mieszkaniec Lublina odpowie za psychiczne znęcanie się nad żoną oraz kradzież. Mężczyzna groził kobiecie maczetą, a z domu zabrał należące do niej pierścionki i obrączkę, które sprzedał.

Tłumaczył, że to on kupował biżuterię, więc w istocie była jego i miał prawo zrobić z nią co chciał.
Grozi mu do pięciu lat więzienia.

CP

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.