Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nie żyje Andrzej Bożek - w latach 60' i 70' realizator, pracownik działu techniki rozgłośni Polskiego Radia w Lublinie.

Dzisiaj w audycji między innymi dwa premierowe albumy: Black Star Riders i UFO. Ponadto przypomnimy Scorpions (na zdj) i muzyków związanych z tym zespołem, a także przedstawimy fragmenty jego nowego krążka.

W programie Paweł Ryżko o wystawie „znaczki”, o nagrodach kulturalnych prezydenta Lublina, podsumowanie Oscarów.

 

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Reportaż 'Mój czarodziejski świat' opowiada o pracy prof. Andrei Jaworskiej (na zdj.), która dźwiękiem leczy dzieci chorujące m.in. na autyzm.

Czekają nas wielkie zmiany - chodzi o nasze dowody osobiste. Nowy dowód nie będzie już zawierał danych o adresie zameldowania, czy takich szczegółów jak np. kolor oczu. Co dziwniejsze nie będzie na nim nawet podpisu posiadacza. Jakie są powody...

Lublin: 40-latek groził żonie maczetą

Wiadomości    Dodano: 2014-03-13 14:31

40-letni mieszkaniec Lublina odpowie za psychiczne znęcanie się nad żoną oraz kradzież. Mężczyzna groził kobiecie maczetą, a z domu zabrał należące do niej pierścionki i obrączkę, które sprzedał.

Tłumaczył, że to on kupował biżuterię, więc w istocie była jego i miał prawo zrobić z nią co chciał.
Grozi mu do pięciu lat więzienia.

CP

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.