Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

Do poniedziałku 5 października 2015 roku do godziny 15.30 Radio Lublin S.A. przyjmuje wnioski w sprawie nieodpłatnych audycji, które komitety wyborcze mają prawo nadawać w okresie od 10 do 23 października 2015, przed wyborami do Sejmu i Senatu RP.

W najbliższym 'Apetycie na radio' odwiedzimy Wolę Gułowską. Z gośćmi w studiu porozmawiamy o obchodach 76. rocznicy ostatniej bitwy wojny obronnej 1939 roku, stoczonej przez żołnierzy Samodzielnej Grupy Operacyjnej „Polesie”, dowodzonej przez gen....

 Ponad 350 tysięcy osób ze 121 krajów zgłosiło już swój udział w przyszłorocznych Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. W tym tygodniu odbyła się prezentacja orędzia papieża Franciszka do młodych. Jest w nim też mowa o... spojrzeniach.

W programie powiemy między innymi o meczu piłkarzy Górnika Łęczna z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Zapowiemy także spotkanie towarzyskie młodzieżowych reprezentacji Polski i Izraela, które odbędzie się w Lublinie. Nie zabraknie także wątku...

'Mąż na telefon' - i taki się zdarza. A czasami bywa potrzebny. Przekonają się Państwo o tym, gdy przypomnimy słuchowisko Małgorzaty Żurakowskiej pod takim właśnie tytułem. A premierowo zaprezentujemy słuchowisko Agaty Koss-Dybały 'We dwoje'.

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

Dzisiaj między innymi Jack White (na zdj.) zaprezentuje najnowszy album swojej grupy Dead Weather, a Robert Plant przypomni „epkę”, jaką nagrał w 1984 roku pod szyldem Honeydrippers.

 

18/20°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.