Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Lublin jest miastem, w którym urodziły się, mieszkały, tworzyły lub realizowały swoje misje zawodowe i społeczne - znane osoby, nie tylko polskiej narodowości. W sobotnim 'Apetycie na radio' opowiemy o szlaku turystycznym, który przypomina...

Film „Granatowy zeszyt” według scenariusza i w reżyserii Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk został nominowany do Polskiej Nagrody Filmowej Orły w kategorii „Najlepsza Muzyka”. To druga nominacja filmu reżyserki w tym konkursie. W 2013 r. jej film...

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Profesorowi Władysławowi Panasowi została poświęcona większość artykułów w najnowszym numerze kwartalnika 'Akcent'.

W programie o przygotowaniach do meczu rugby Pucharu Narodów Europy: Polska-Ukraina, rozmowa z żużlowcem KMŻ-etu Lublin Ronnim Jamrożym, a także relacje z meczu gwiazd Tauron Basket Ligi Kobiet. Ponadto doniesienia z mistrzostw świata w narciarstwie...

Przede wszystkim piosenki z płyty będącej po części zapisem ścieżki dźwiękowej filmu 'Ida', ale także utwory, których istnienie na tej płycie ów film zainspirował, a wśród wykonawców m.ni. S.Przybylska, K.Stanek, H.Majdaniec, E.Presley.

 

0/2°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.