Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

„Być jak prezydent” to projekt Radia Lublin skierowany do młodzieży, która w tym roku osiągnie pełnoletność i po raz pierwszy będzie mogła uczestniczyć w wyborach prezydenckich. Celem projektu było zachęcenie młodych ludzi do uczestnictwa...

Codziennie na antenie Radia Lublin o godzinie 8.45 (powtórka o 16.45).

Książkę Grażyny Lutosławskiej 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' będą mogli Państwo usłyszeć już od poniedziałku o godzinie 11.45 na naszej antenie.

Krystyna Rybicka (na zdjęciu z Grażyną Lutosławską) prowadzi Galerię 31, która działa w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Łopacińskiego w Lublinie. Będzie gościem 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej'.

Przed nami koncert z muzyką z serialu 'Czas Honoru'. Kompozytor Bartosz Chajdecki zdradzi szczegóły powstawania kompozycji, a reżyser i dyrygent Alan Urbanek opowie o wydarzeniu, które 3 maja wieczorem w Hali Targów Lublin.

Majowa przyroda, majowe święta, majowe przeżycia kojarzone z wiosennymi i świątecznymi kolorami, opisane i uwiecznione w strofach poetów oraz autorów tekstów, które z kolei oddali w swej twórczości muzycy.

W świąteczne popołudnie przypomnimy najciekawsze fragmenty płyt jakie się ukazały na rynku muzycznym w ostatnich tygodniach.

W najbliższej audycji 'Przyszłość Ukrainy' artyści Filharmonii Ługańskiej Natalia i Jurij Kołomojcewy opowiedzą jak występują i tworzą poza nią. W czasie gdy jest zamknięta, wyjechali na zachód Ukrainy i tam występują.

Uczniowie i nauczyciele Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w Lublinie wystąpili 16 kwietnia 2015 roku w Radiu Lublin z 'Radiową Lekcją Muzyki'.

Konkurs, który tradycyjnie odbywa się pod honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Piotra Kowalczyka, artystycznym kierunkiem Mieczysława Jureckiego oraz medialnym patronatem Radia Lublin, skierowany jest do uzdolnionych wokalnie uczniów...

 

16/17°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.