Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W walentyki oczywiście o wielkich literackich miłościach Państwu będziemy opowiadać. Tych rzeczywiście przeżytych przez literatów i tych przez literatów opisanych.

W programie odwiedzimy między innymi gminę Krzywda, w powiecie łukowskim i powiemy o realizowanych tam działaniach przeznaczonych dla seniorów. Pomówimy też o dopłatach do preferencyjnych kredytów inwestycyjnych dla rolników.

Tak zwany patriotyzm gospodarczy staje się coraz bardziej popularny. Wielu z nas stara się kupować przede wszystkim polskie produkty. Wiele firm zwraca naszą uwagę na to, iż kupując polskie, tworzymy pośrednio nowe miejsc pracy i wzmacniamy nasza...

Jak zawsze w poniedziałek mamy dla Państwa porcję dobrych propozycji na cały tydzień. Dziś przede wszystkim dla młodych słuchaczy. Jak zagospodarować czas wolny ciekawie i nie przy komputerze.

W programie między innymi powiemy o ochronie przyrody w Poleskim Parku Narodowym. Odwiedzimy też Ośrodek Ochrony Żółwia Błotnego w Urszulinie..

W programie 'Historia bez patyny' przypomnimy reportaż Mariusza Kamińskiego pod tytułem 'Margita'.

'Bitwa o literaturę. Lost (and Found) in Translation' to spotkanie, jakie odbyło się w Teatrze Starym w Lublinie. Gośćmi Łukasza Drewniaka, podczas rozmowy o warsztacie tłumacza, byli Krzysztof Bartnicki, Wojciech Charchalis i Anna Wasilewska.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

 

18 lutego 2016 roku w Studiu Muzycznym Radia Lublin (o godzinie 19.00), odbędzie się nietypowe wydarzenie: 'Impro w radiu. Radio w impro'. To show w wykonaniu grupy improwizacji teatralnej 'Poławiacze Pereł Improv Teatr', czyli pokaz krótkich scenek...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.