Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dzisiaj coś dla lubiących rocka z myszką. Przypomnimy znakomite kompozycje Procol Harum, zarejestrowane na zamku Ledreborg w Danii w sierpniu 2006 roku. Grupie towarzyszyła Danish National Orchestra.

Czy terapia indywidualna w przypadku wyjścia z uzależnienia nie powinna wystarczyć? Dlaczego warto wziąć udział w terapii grupowej? I czym różni się ona od mityngów Wspólnoty Anonimowych Alkoholików?

Nasze domowe archiwa, stare fotografie, dokumenty, gazety mogą być cennym materiałem dla historyków i miłośników historii. Mogą też stać się dobrem wspólnym.

Zupełnie nowa propozycja wśród zajęć 'ruchowych' w Lublinie: kontakt impro czyli kontakt z drugim człowiekiem!

Mimo zabiegania, obowiązków domowych i zawodowych, mimo różnego wieku czy rozmiaru, kobiety chcą wyglądać atrakcyjnie.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Agnieszka Kłos mówi, że się spóźniła na tę historię. Świadkowie, byli więźniowie Auschwitz - Birkenau odchodzą. Czy zdąży zadać wszystkie pytania?

Lubelskie trojaczki •  

Wiadomości    Dodano: 2005-11-25 13:29 | Aktualizacja: 2015-01-27 02:01

Trojaczki urodziły się w Lublinie. Trzy dziewczynki przyszły na świat wczoraj w szpitalu przy Staszica.

Trojacze naturalne ciąże zdarząją sie raz na 6 tysięcy przypadków. Wszystkie dziewczynki są zdrowe. To oczka w głowie szpitalnego personelu, nie tylko dlatego, że są trojaczkami. Od wielu dni w Szpitalu przy Staszica rodzili się wyłącznie chłopcy. Wieść o trzech dziewczynkach jednocześnie obiegła cały szpital. Matką jest 28-letnia mieszkanka Lublina. Jej mąż jest szcześliwy i bardzo zadowolony z trzech córek.