Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

W niedzielne popołudnie tradycyjnie już przedstawimy fragmenty najciekawszych albumów wydanych ostatnio, a także nowości z list przebojów. Nie zabraknie także suplementu do płyty tygodnia, której prezentację zakończyliśmy w piątek, a także...

Pojechała do Peru, żeby napisać pracę magisterską, a wyszła z tego książka. Beata Szady była gościem kolejnego spotkania w ramach projektu „Inny Lublin', organizowanego przez Dom Słów.

 W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” filmoznawca, kulturoznawca Stanisław Menzelewski z Narodowego Centrum Ołeksandra Dowżenki w Kijowie opowie o ukraińskiech filmach z lat 20. XX wieku. Jak powstawały? Kto je tworzył? Dlaczego tak...

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Ostatni przed wakacjami edukacyjny koncert z cyklu „Radiowa Lekcja Muzyki” odbył się w Studiu Muzycznym Radia Lublin 16 czerwca 2016 roku. Na widowni zasiedli uczniowie lubelskich szkół podstawowych oraz gimnazjaliści.

Chroń swój dowód osobisty! - To apel Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na czas wakacji i sezonu urlopowego.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

 

Lato czeka. Dziś pierwszy wakacyjny poniedziałek, więc pomówimy o tym, jak się „twórczo nudzić”. A czy umiemy wypoczywać? Jeśli tak, to jak najlepiej zapewnić sobie udane wakacje?

 

30/32°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.