Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

„Z klasowego pamiętnika” - to reportaż o zjeździe klasowym organizowanym co kilka lat. W 1989 roku absolwenci Szkoły Podstawowej w Nasutowie podarowali swojej wychowawczyni Teresie Pazurze pamiętnik z wpisami i zdjęciami.

Jakie atrakcje zapewnić dzieciom w czasie wakacji, zastanawiają się rodzice i żałują,... że już nie ma szkoły i zajęć przez kilka godzin dziennie. Bo jak zorganizować dziecku czas podczas wakacji?

W programie telefonicznie połączymy się z uczestnikami studenckiej rowerowej wyprawy Activenture. Adam Miedźwiecki i Maciej Szałek rowerami jadą z Barcelony do Lublina, a zatrzymali się w Marsylii, gdzie w strefie kibica oglądają ćwierćfinałowy...

Jedziemy nad Piaseczno!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

WSTĘP WOLNY!

Wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą poeta, prozaik, tłumacz literatury ukraińskiej, węgierskiej, nominowany do tytułu Ambasadora Województwa Lubelskiego - Bohdan Zadura, będzie bohaterem reportażu „Słowa jak powietrze”.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.