Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpoczęło nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

'Zapałki Andersena' rozdane. Za nami ósma edycja tej nagrody. Tegoroczne wyróżnienie trafiło do dziennikarki Polskiego Radia Lublin, Agaty Koss-Dybały (na zdj.) oraz hotelu i restauracji 'Locomotiva' w Lublinie.

Bartosz Chajdecki, młody i zdolny kompozytor, autor ścieżki dźwiękowej do 'Bogów' Ł. Palkowskiego, 'AmbaSSady' J. Machulskiego czy 'Baczyńskiego' K. Piwowarskiego, gościł w Lublinie. To za sprawą koncertu, który Teatr Muzyczny w Lublinie szykuje na...

Muzyka związana z zapowiadanym (w wywiadzie) 7. Lublin Jazz Festiwalem (m.in. M. Stern i Z. Namysłowski), oraz urodzinami (80.!) J. Miliana i H. Hancocka. Na zakończenie (jak zwykle) E. Piaf.

Giełda płyt, wydawnictw muzycznych i sprzętu audio odbędzie się 12 kwietnia w Radiu Lublin przy ulicy Obrońców Pokoju 2 w godzinach 11 - 14. Wstęp wolny.

Gościem specjalnym Lublisty będzie Kapitan Nemo, który kiedyś studiował w Lublinie. Będzie można również zdobyć wejściówki na jego koncert.

W dniu, kiedy chrześcijanie obrządku wschodniego obchodzą Wielkanoc, w audycji „Przyszłość Ukrainy” porozmawiamy o tradycjach wielkanocnych na Łemkowszczyźnie.

W programie między innymi przedstawimy kilka fragmentów najnowszych płyt Beth Hart i Marca Almonda, przypomnimy (w dniu urodzin) sylwetki Lisy Gerard (na zdj.) i Herbiego Hancocka a także zaprezentujemy nowości singlowe.

 

15/16°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.