Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Audycja Katarzyny Michalak (na zdj.) ponownie będzie reprezentować polską radiofonię na Prix Italia. Tym razem to reportaż pod tytułem „Chłopiec z klockami” w realizacji Piotra Króla.

Majowe granie na wiosenną, ale i bluesową nutę. Wśród wykonawców m.in. B. Guy, J. Walker, M. Knopfler (na zdj.), P. Nowak i inni.

To będzie niezwykła, „teatralna” podróż w eterze, a drogę jej wyznacza muzyczne fascynacje Nocnego Gościa radiowego studia Jarosława Figury (na zdj.), od 25 aktora Sceny Plastycznej KUL, z którą odbył setki teatralnych podróży po całym...

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

Rozpoczęły się matury... Egzaminom maturalnym zawsze towarzyszą duże emocje, ale prawdziwe schody zaczynają się później. Jakie studia wybrać, jaką drogę dalszego kształcenia obrać? 

II Festiwal Rzeźb Małych (Bardzo) odbędzie się w Lublinie w sobotę. Amatorzy i profesjonaliści, dzieci i dorośli będą mogli zaprezentować swoje autorskie miniatury (w wysokości do 10 cm), wykonane w dowolnym materiale i technice.

Ekomatki noszą dzieci w chustach, używają terowych pieluch wielorazowych, a nie wykorzystują wózków, karmią produktami eko w cykl zasady BLW, czyli bobas lubi wybór. Czy to „sekta” „zakręconych” matek czy nowa zdrowa moda na wychowywanie...

„Franek ze Słonecznej Doliny” to opowieść o dobru, miłości i tolerancji. Młodzi adepci sztuki, młodzież z niepełnosprawnością intelektualną, podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie zapraszają wszystkich na...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.