Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Młody polski jazz... Dziś naszym gościem będzie Bogna Kicińska, jazzowa wokalistka, która dziś mieszka z Nowym Jorku, ale pochodzi z Krasnegostawu. Zanim wyprowadziła się z Polski, zdążyła zdobyć kilka laurów na różnych jazzowych festiwalach,...

Dowodem na to, że muzyka Pink Floyd wciąż inspiruje kolejnych wykonawców, jest wydana właśnie płyta 'The Dark Side Of The Mule', zawierająca zapis koncertu grupy Gov't Mule, która na swoją nutę interpretuje utwory słynnej grupy.

W trosce o nowoczesną edukację uczniów nauczyciele sami piszą projekty. Dzięki temu wyposażyli szkołę tak, że wzbudzają zainteresowanie przedsiębiorców jako potencjalnych pracodawców.

Od godziny 12.00 do 14.30 na antenie Radia Lublin.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

 

7/8°C

Lubelskie: Bezpłatne porady prawne • 

Wiadomości    Dodano: 2012-05-19 11:48

Ponad 20 adwokatów w Lublinie i kilku miastach regionu udziela dziś bezpłatnych porad prawnych. To w ramach szóstej edycji Ogólnopolskiego Dnia Bezpłatnych Porad Adwokackich.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do osób, którym sytuacja materialna nie pozwala na skorzystanie z pomocy prawnika. Porady dotyczą wszelkich dziedzin prawa - mówi mecenas Maciej Chorągiewicz… Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie


Najczęściej zainteresowani oczekują pomocy w sprawach spadkowych i alimentacyjnych.
Akcja trwa do 15.00


RMaj


Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.