Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W 'Historii bez patyny' zapraszamy do wysłuchania reportażu Mariusza Kamińskiego pt. 'Wróg ludu'. Pan Jan Koziej, chociaż pochodził ze wsi, dzięki ojcu, światłemu gospodarzowi, służącemu jeszcze w armii carskiej w Odessie, wiejskiemu felczerowi,...

'Śmierć jest kobietą' - to hasło 'Bitwy o literaturę', jaka rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie. Gośćmi Krzysztofa Vargi były Katarzyna Bonda (na zdj.) i Gaja Grzegorzewska.

Prawie wszyscy słyszeli o niebezpieczeństwach, jakie czyhają na dzieci korzystające z Internetu. Ale czy wszyscy wiemy, jak im zapobiegać?

Dzisiaj powraca Ray Wilson, wokalista bardzo lubiany w naszym kraju, niegdyś frontman Genesis a także szef własnej grupy Stiltskin.

Szanowni i ukochani w rowerach, 

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

 

-2/0°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.