Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W Piątku Na Czasie spotkanie z chłopakami z grupy Spring Rolls, a także radiowa premiera ich najnowszego singla „RGB”.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W lasach kwitną już wrzosy i wrzośce - czyżby schyłek lata? Sprawdzimy to w rozmowach z leśnikami. Będziemy także na 'ścieżkach zdrowia' na parkingach leśnych; trenuj w lesie z leśnikami, poznaj infrastrukturę leśną. Opowie o tym Piotr Musiał z...

Nasze studio odwiedzi dziś jaśkowa pani babcia - Alicja Barton z naręczem wakacyjnych opowieści, zapraszamy was do udziału w letnich konkursach, nagrody czekają!!!

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny podpowiedziała, urząd gminy Krzywda podjął wyzwanie. Po 1,5 roku spółdzielnia socjalna „Promyk nadziei” świadczy usługi w kilku gminach powiatu łukowskiego.

 

Co po ŚDM? Młodzi z Lubelszczyzny odpowiadają: oczywiście SMAL! W ten weekend młodzież z Archidiecezji Lubelskiej spotyka się w Garbowie na wspólnym koncertowaniu, modlitwie i rozmowach.

W audycji głównym tematem będą kończące się igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro - powiemy o przedostatnim dniu rywalizacji . Powiemy również co słychać w zespole Górnika Łęczna przed niedzielnym meczem w Lubinie z Zagłębiem.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.