Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Lubelska młodzież nie trafiła na stadion

Sport    Dodano: 2016-05-02 20:08

Żadnej z czterech drużyn, reprezentujących województwo lubelskie w ogólnopolskim finale piłkarskiego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, nie udało się awansować do ścisłego finału i wystąpić na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 Najbliżej sukcesu byli chłopcy UKS-u Jedynki Krasnystaw w kategorii do lat 10, którzy ostatecznie zagrali o 3. miejsce i pokonali 4:1 UKS Ul 2 z województwa małopolskiego. W tej samej grupie wiekowej dziewcząt UKS Niedźwiadek Chełm w spotkaniu o 9. miejsce po remisie 1:1 przegrał w rzutach karnych 2:3 z SP 2 Biskupiec z województwa warmińsko-mazurskiego. W kategorii do lat 12. dziewcząt w meczu o 9. miejsce Dubler Opole Lubelskie wygrał 3:1 z UKS-em Orlik Harasiuki z województwa podkarpackiego. Wśród chłopców Bobry Łęczna w spotkaniu o 13. lokatę przegrały 0:3 z SP 8 Kalisz.

AR


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.