Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

W rodzinie państwa Kołtunów zachowała się pamięć o wołyńskich Wigiliach i świątecznych rytuałach, które miały zapewnić zdrowie i dostatek przez cały rok.

W przedświąteczne niedzielne popołudnie przypomnimy fragmenty płyt nagranych z myślą o Świętach Bożego Narodzenia.

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” usłyszmy relację ze spotkania Prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki z przedstawicielami społeczności ukraińskiej mieszkającej w województwie lubelskim, studentami z Ukrainy, ludźmi kultury.

W programie o CH.H. Andersenie, który mimo pierwszych skojarzeń wcale nie był pisarzem dla dzieci, o książkach, które warto położyć po choinkę i o literackiej magii świąt.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

To lista przebojów, na której znajdują się wyłącznie utwory artystów związanych z Lubelszczyzną - pochodzących z naszego regionu, mieszkających tutaj, a przede wszystkim tworzących i koncertujących na Lubelszczyźnie.

 

3/4°C

Lista posłów-milionerów

Wiadomości    Dodano: 2007-12-03 16:11 | Aktualizacja: 2014-12-21 15:20

Lider Platformy Obywatelskiej na Lubelszczyźnie poseł Janusz Palikot znalazł się na trzecim miejscu w rankingu najbogatszych parlamentarzystów obecnej kadencji.

Listę posłów-milionerów opublikował portal internetowy money.pl. Majątki posłów zostały oszacowane na podstawie deklaracji majątkowych. Nie był brany pod uwagę majątek nieoszacowany, ani wszelakie zobowiązania, stąd dopiero trzecie miejsce Janusza Palikota, uznawanego za najbogatszego polskiego parlamentarzystę.
 Na pierwszym miejscu najbogatszych posłów jest Mirosław Koźlakiewicz z PO, z majątkiem o wartości ponad 18 milionów złotych.
 W Sejmie obecnej kadencji zasiada ponad 80 milionerów. Najwięcej - 41 - jest w klubie Platformy Obywatelskiej, w Prawie i Sprawiedliwości - 23. Ponad milionowym majątkiem może pochwalić się 16 posłów LiD. Listę milionerów uzupełniają dwaj ludowcy.

TSpi