Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

W „Historii bez patyny” zapraszamy do wysłuchania reportażu Mariusza Kamińskiego pt. ”Dziesięć lat pod celą”. Bohaterem audycji jest Marian Chmielewski ps. „Pomidor”, między innymi żołnierz oddziału Aleksandra Sochalskiego ps....

 'Narzeczona Schulza' to hasło 'Bitwy o literaturę', jaka rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie. Gościem Grażyny Lutosławskiej była Agata Tuszyńska (fot.).

Dzisiaj proponujemy małą powtórkę z historii muzyki. Przypomnimy bowiem, między innymi koncertowe zapisy grup Foreigner i Pink Floyd .Miłośnikom bardziej współczesnego grania proponujemy powrót do niezwykle energetycznego występu amerykańskiego...

Ze stanami lękowymi zmierza się coraz więcej osób. Jak sobie z nimi radzić - podpowie psycholog Dorota Kaczmarkowska

W sztabie głównym akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę trwają przygotowania do niedzielnej Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów i koncertu, który tradycyjnie odbędzie się w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin.

 

W niedzielę 29 listopada o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek': Stanisław czyta Norwida, Zosia mydli oczy kapustą, Wiesława zapobiega nieszczęściu, Lucjan przynosi...

We wtorkowej 'Akademii aktywnych' wracamy do niedzielnego biegu Druga Dycha do Maratonu, ale mówimy o biegach dla dzieci i młodzieży, które rozegrane zostały na Arenie Lublin.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.