Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nagroda im. Aleksandra Milskiego dla Redakcji Reportażu Polskiego Radia Lublin. To nowa kategoria w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przeznaczona dla redakcji mediów lokalnych za podejmowanie tematów ważnych dla ich społeczności.

Od kilkunastu lat jak grzyby po deszczu powstają tematyczne pracownie wokół Białej Podlaskiej. W reportażu 'Esencja smaku' odwiedzimy pracownie, w których można nauczyć się białego śpiewu, gwary, wziąć udział w widowisku obrzędowym. Pracownia...

W pierwszej godzinie programu goście z zespołu Phedora. Konkretów tematów naszego spotkania nie mogę podać, zważywszy na kompletną nieprzewidywalność poczynań członków zespołu…

W programie między innymi porozmawiamy o mijającym terminie na składki KRUS z Patrycja Józefowicz z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie

W programie między innymi powędrujemy po leśnictwie Kołacze we włodawskich lasach. Powiemy o współpracy bobrów i jeleniowatych. Spotkamy się ze strażnikami leśnymi z Nadleśnictwa Sobibór. Będzie także o wabieniu zwierzyny i o tym, gdzie i kiedy...

Rozpoczynamy ferie zimowe. Co prawda nie ma śniegu,ale znamy mnóstwo sposobów na spędzanie wolnego czasu także wtedy, kiedy zima nie dopisuje.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Lista posłów-milionerów

Wiadomości    Dodano: 2007-12-03 16:11 | Aktualizacja: 2015-01-31 04:54

Lider Platformy Obywatelskiej na Lubelszczyźnie poseł Janusz Palikot znalazł się na trzecim miejscu w rankingu najbogatszych parlamentarzystów obecnej kadencji.

Listę posłów-milionerów opublikował portal internetowy money.pl. Majątki posłów zostały oszacowane na podstawie deklaracji majątkowych. Nie był brany pod uwagę majątek nieoszacowany, ani wszelakie zobowiązania, stąd dopiero trzecie miejsce Janusza Palikota, uznawanego za najbogatszego polskiego parlamentarzystę.
 Na pierwszym miejscu najbogatszych posłów jest Mirosław Koźlakiewicz z PO, z majątkiem o wartości ponad 18 milionów złotych.
 W Sejmie obecnej kadencji zasiada ponad 80 milionerów. Najwięcej - 41 - jest w klubie Platformy Obywatelskiej, w Prawie i Sprawiedliwości - 23. Ponad milionowym majątkiem może pochwalić się 16 posłów LiD. Listę milionerów uzupełniają dwaj ludowcy.

TSpi