Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W 'Aktualnościach...' wracamy do wywalczonego przez polskich piłkarzy po raz trzeci awansu do finałów Mistrzostw Europy Francja 2016. Będą komentarze, oceny i opinie.

Rok 2015 jest Rokiem Witkiewiczów. W „Historii bez patyny” powiemy o lubelskich śladach działalności architektów, budowniczych i artystów - Stanisława Witkiewicza i jego bratanka, czyli stryjecznego brata Witkacego, Jana Koszczyc-Witkiewicza.

Pierwsza w nowym sezonie 'Bitwa o literaturę' rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie pod hasłem: 'Znacie? To posłuchajcie'. Gościem Grażyny Lutosławskiej była Bogusława Sochańska.

Dzieci, które doświadczają przemocy w domu, potem oddają tę przemoc. Albo już jako dzieci w szkole albo jako dorośli swoim dzieciom. Koło się zamyka...

We wtorkowym 'Poranku z Radiem...' porozmawiamy o niełatwej sztuce mediacji. Od 12 do 17 października trwają obchody Międzynarodowego Tygodnia Mediacji.

Lublin sztukmistrzami stoi. Znamy i podziwiamy ich umiejętności, ale dziś opowiemy o tym, jak można zostać sztukmistrzem.

 

Po znakomitych, docenionych przez lubelską publiczność koncertach znanych wokalistów i zespołów m. in. Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej, Ani Dąbrowskiej, Czerwonych Gitar i Haliny Frąckowiak, Radio Lublin przygotowało kolejny koncert w ramach...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.