Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

'Na wieży furgotał blaszany kogucik...' - pisał w 'Poemacie o mieście Lublinie' Józef Czechowicz. Tradycyjnie w lipcową pełnie księżyca razem z literackim wędrowcem i lublinianie spacerują po mieście - idąc śladami 'Poematu...'. Relację z...

Długotrwałe siedzenie niszczy nasze zdrowie. Najwyższy czas coś z tym zrobić. Pytanie tylko jak. Wielu z nas pracuje przy komputerze i siedzenia nie da się uniknąć. Trzeba jednak przynajmniej minimalizować jego negatywne skutki.

 Poinformujemy o nowym działaniu „Sztuka w walizce”. Jest to projekt mobilnej wystawy sztuki współczesnej, zamkniętej w walizce, rozszerzony o program zajęć twórczych dla dzieci.

Runmageddon, czyli bieg z niezwykle wymagającymi przeszkodami, odbył się po raz pierwszy w Lublinie. To - podobnie jak w klasycznych biegach - okazja do walki o zwycięstwo dla zawodników wyczynowych, ale także rywalizacja z samym sobą dla amatorów.

 

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Lubelski stadion przez cały dzień oblegany był przez młodych z diecezji lubelskiej i zagranicznych gości. Kulminacyjny punkt diecezjalnych obchodów Światowych Dni Młodzieży, czyli Arena Młodych to przystanek przed Krakowem. To był bardzo radosny...

 

Środa - już nie poniedziałek czy wtorek, ale do weekendu zostało jeszcze trochę czasu. Chcemy umilić czas oczekiwania. Słoneczny środek tygodnia, czyli Radio Lublin na Słonecznym Wrotkowie!

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.