Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Przed nami Gala Kultury, największe święto ludzi zaangażowanych w kulturę, podczas której niektórzy z nich otrzymają nagrody, w tym Nagrodę Artystyczną Miasta Lublina.

Giełda płyt, wydawnictw muzycznych i sprzętu audio rozpocznie się w Radiu Lublin o godzinie 11:00. Na poszukujących interesujących wydawnictw muzycznych, kolekcjonerów płyt oraz miłośników dobrego dźwięku oczekujemy w naszej siedzibie przy...

Co wspólnego ma zawód dziennikarza i aktora? Oba są bardzo popularne wśród młodzieży i chętnie wybierane do studiowania. Choć niekoniecznie z właściwych pobudek czy ze świadomością, że to ciężka praca. Artur Żmijewski (na zdj.), aktor filmowy...

W charakterze gościa zapowiedział się Witold Miszczak (na zdj.) - przed laty lubelski jazzman, a także dziennikarz sportowy. Będzie więc okazja żeby porozmawiać o historii jazzu w Lublinie, a także posłuchać wspomnieniowej muzyki...

W programie relacja z promocji tomu Aliny Jahołkowskiej, opowiemy również o spotkaniu z Michałem Jagiełłą, będziemy wspominać Terry’ego Pratcheta.

 

Grażyna Lutosławska (na zdjęciu) nominowana do Nagrody Miasta Lublin za Całokształt Działalności. Galę Kultury, podczas której zostaną wręczone nagrody, zaplanowano w poniedziałek 23 marca.

W najbliższej audycji ukraiński korespondent Markijan Łysejko opowie o wyjściu z tzw. Kotła Iłowajskiego. Był on jednym z pierwszych dziennikarzy, którym udało się opuścić to miasta na Donbasie, gdy było ono w całości otoczone przez separatystów.

 

3/4°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.