Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Lipcowy rajd rowerowy Radia Lublin. Do wyboru aż cztery trasy!

Dzyń, dzyń!    Dodano: 2016-06-29 16:14

Lipcowo na rowery! Jak zwykle, a rzec już można całkiem śmiało – tradycyjnie, w pierwszą sobotę miesiąca proponuję wyprawę rowerową. Ponieważ najbliższy z takich dni już tuż, tuż, więc cykliści zaprzyjaźnieni z Radiem Lublin – czuj duch!

Kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje cel i trasa, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę prognozowaną temperaturę: ponad 30 st. C. i pełne słońce, w którym zapewne będzie ona jeszcze wyższa.
Ponieważ różnie znosimy takie warunki, tym razem proponuję aż 4 trasy. Proszę przeanalizować, zastanowić się, a która z propozycji zdobędzie największą liczbę głosów, tę będziemy realizować. Głosy proszę przesyłać drogą elektroniczną pod adres mailowy lub numer SMS – oba nieco niżej, a teraz propozycje:
nr 1 – pociągiem z Lublina do Puław, później drogą rowerową wiodącą wzdłuż wałów przeciwpowodziowych, do Parchatki, tam promem na lewy brzeg Wisły, dalej przez Oblasy do Janowca, promem do Kazimierza Dolnego, a potem już do wyboru: powrót do Lublina rowerem lub pociągiem z Puław (część tej trasy wiedzie nad, a nawet po wodzie);
nr 2 – Lublin, przez dolinę Ciemięgi, dalej piękną aleją lipową, do Nowego Stawu k. Nasutowa, przez fragment Lasów Kozłowieckich, następnie Stary Młyn i powrót do Lublina (zaletą tej trasy jest to, że spore jej odcinki wiodą w cieniu);
nr 3 – z Lublina nad jezioro Piaseczno (niezaprzeczalny walor, to możliwość kąpieli);
nr 4 – Lublin, drogą rowerową nad Zalewem Zemborzyckim do Prawiednik, dalej przez Krężnicę Jarą i powrót do Lublina (zaletą jest krótka trasa i to, że po drodze jest kilka większych lub mniejszych zbiorników wodnych).
Tyle propozycji, które oczywiście można jeszcze modyfikować. Na głosy potencjalnych uczestników oczekuję do godziny 16:00 30 czerwca 2016 r., a wyniki ogłoszę kilka minut później na stronie internetowej Radia Lublin, w zakładce DZYŃ DZYŃ.
Swoje typy proszę zgłaszać pod adres mailowy: piotr.wroblewski@radio-lublin.pl

piotr.wroblewski@radio-lublin.pl lub SMS-em na nr 508 048 240.


Pozdrawiam rowerowo – Piotr Wróblewski.

Fot. Jerzy Krawiec/archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.