Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Lipcowy rajd rowerowy Radia Lublin

Dzyń, dzyń!    Dodano: 2016-06-30 16:07

Jedziemy nad Piaseczno!

W ogłoszonym we wczorajszej 'Akademii aktywnych' głosowaniu na temat celu i trasy najbliższej, to jest sobotniej, wyprawy rowerowej Radia Lublin, przytłaczająca liczba potencjalnych uczestników wycieczki wybrała propozycję nr 3, to jest jazdę nad jezioro Piaseczno, motywując decyzję chęcią kąpieli i odpoczynku nad wodą.

W związku z tym wyjazd spod siedziby Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się w sobotę, 2. lipca, o godz. 9:00 (zbiórka - kwadrans wcześniej)

Trasa liczy ok. 70. km. Z powodu zapowiadanego przez synoptyków upału, uprasza się o zabranie dużej ilości napojów chłodzących.

Przypominamy też, że o ubezpieczenie na wyjazd każdy z uczestników dba indywidualnie.

Zapraszam, pozdrawiam i czekam na Was w sobotę przed dziewiątą - Piotr Wróblewski.

Fot. pixabay.com


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.