Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

W najbliższym „Piątku na czasie” proponujemy między innymi: nową płytę tria z Opola Lubelskiego, o której osobiście opowiedzą jej twórcy, drugi krążek duetu z Zabrza, kilka dźwięków od kieleckiego producenta. I dużo, dużo więcej!

W piątek, 27 listopada o godz. 18.00 w Studiu Muzycznym Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 został wystawiony monodram 'Od tyłu i od przodu'. Spektakl był grany po raz pięćdziesiąty.

W programie między innymi sprawdzimy, jak w dobie rosyjskiego embarga radzą sobie lubelscy sadownicy. Będzie też o zbiórkach na obszarach wiejskich w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

W Nadleśnictwie Świdnik zimno, choć wcale jeszcze nie zimowo. Na radiowy spacer po ścieżce edukacyjnej na terenie Uroczyska Rejkowizna zabiorę Państwa w sobotę tuż po szóstej rano!

W radiowym 'Jaśku' porozmawiamy o zwierzętach, turystyce i pasjach młodych słuchaczy. Poznamy dzieci z gminy Wólka, które stworzyły mapę i szlak turystyczny swojej okolicy.

W zabytkowych wnętrzach Muzeum Zamoyskich w Kozłówce do niedzieli można będzie oglądać wystawę 'Legioniści', która krążyła w ostatnim czasie po szkołach gminy Kamionka. To eksponaty kolekcjonera Andrzeja Madejskiego przygotowane dla uczczenia...

W programie 'Apetyt na radio' opowiemy o tym jak można zwiedzać Lubelskie przy użyciu darmowych audioprzewodników. W naszym studiu gościć będziemy przewodników: Marcina Dąbrowskiego, Macieja Zbarachewicza i Damiana Miechowicza.

Tym razem proponujemy wyjątkowo przenikliwe spojrzenie na problem, o którym nieczęsto się mówi. Handel ludźmi - choć wydaje się to niemożliwe - może dotyczyć nawet 30 milionów osób na całym świecie.

W sobotni wieczór posłuchamy całości  słuchowiska na podstawie sztuki Michała Bałuckiego „Gęsi i gąski'. Występują Jarosław Zoń, Katarzyna Michalak, Kinga Szymanek, Małgorzata Żurakowska, Magdalena Fijałkowska (na zdj.), Przemysław...

 

2/3°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.