Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Podobno trendy w ubieraniu choinki zmieniają się co rok. Czy mamy jednak czas nadążać za nimi?

W dzisiejszej audycji jak zwykle zaprosimy Państwa na koncerty i wystawy, polecimy dobrą lekturę a także spotkamy się z zaproszonymi gośćmi - wśród nich będzie Andrzej Knap, dyrygent, który poprowadzi koncerty sylwestrowe w Teatrze Muzycznym w Lubinie.

Młody polski jazz... Dziś naszym gościem będzie Bogna Kicińska, jazzowa wokalistka, która dziś mieszka z Nowym Jorku, ale pochodzi z Krasnegostawu. Zanim wyprowadziła się z Polski, zdążyła zdobyć kilka laurów na różnych jazzowych festiwalach,...

Dowodem na to, że muzyka Pink Floyd wciąż inspiruje kolejnych wykonawców, jest wydana właśnie płyta 'The Dark Side Of The Mule', zawierająca zapis koncertu grupy Gov't Mule, która na swoją nutę interpretuje utwory słynnej grupy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

 To był wyjątkowy wieczór dla członków Budki Suflera. Na zakończenie działalności artystycznej zespół otrzymał Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego.

 

7/8°C

Kostomłoty: Neounickie przygotowania do Bożego Narodzenia • 

Wiadomości    Dodano: 2011-12-23 16:25

W parafii neounickiej w Kostomłotach trwają przygotowania do Bożego Narodzenia. Miejscowa społeczność - głównie młodzież - zgromadziła się w cerkwi pod wezwaniem św. Nikity po to, aby przystroić tą zabytkową osiemnastowieczną świątynię.

O przygotowaniach przedświątecznych i przebiegu świąt w tej jedynej w Polsce i Europie parafii neounickiej opowiada jej proboszcz - ksiądz Zbigniew Nikoniuk... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Dodajmy, że parafia neounicka w Kostomłotach liczy 140 wiernych.

MaT

Fot. Małgorzata TymickaWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.