Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Ponad 100 projekcji filmowych, kilkadziesiąt spotkań z artystami, kilkanaście koncertów. Już po raz 9. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą wystartował Festiwal Filmu i Sztuki 'Dwa Brzegi'.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Wakacyjny magazyn, w którym zapraszamy Państwa na koncerty, wystawy i ciekawe imprezy, które dzieją się w naszym mieście. Gościem programu będzie Jolanta Pawlik, pianistka, menedżerka jazzmana Włodka Pawlika (na zdj.) - prywatnie jej męża.

Historia Polki, specjalistki w dziedzinie literatury arabskiej, która kilka lat temu zdecydowała się na ślub z Tunezyjczykiem. W dzisiejszym reportażu historia świadomej miłości, pomimo różnic kulturowych i dzielących parę wielu tysięcy kilometrów.

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

Upalne noce i tango. Piękne połączenie, zwłaszcza kiedy możemy zaprosić gości z Argentyny.

Chemia jest wszechobecna. Zwłaszcza w kosmetykach, także tych dla dzieci. Jakie to może i ma konsekwencje zdrowotne? Na ten temat porozmawiam z Patrycją Sprawką.

W wieczornej audycji porozmawiamy o tym, jak na problem wpływu diety na zdrowie spoglądają naukowcy. Zaś o chorobach cywilizacyjnych i im przeciwdziałaniu pomówimy z naszym gościem, dr Anną Pacian z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

 

30/33°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.