Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Wielka Uliczna Zbiórka Darów w 75 punktach naszego miasta, pokaz służb mundurowych na placu Litewskim, trolejbus Ziutek, czyli mobilny punkt zbiórki darów kurujący na lubelskich ulicach, wreszcie koncert w Dużym Studiu Muzycznym Radia Lublin.

Na 29 listopada 2015 roku od godziny 10.00 do 15.00 została zaplanowana Wielka Uliczna Zbiórka Darów XXIII Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej 'Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę'.

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

W niedzielę 29 listopada w wielu miejscach Polski będzie można spotkać wolontariuszy i samochody, oznaczone charakterystycznymi żółtymi uśmiechniętymi słoneczkami, którzy będą zbierać dary na rzecz potrzebujących dzieci i niezamożnych rodzin w...

W 'Bez makijażu' Joanna Góźdź opowie o zmianach w komunikacji miejskiej w Lublinie, które będą obowiązywały od wtorku, a Piotr Maleszka zaprosi do Zamościa na zajęcia łucznicze. Zaś Aneta Błaszczak doradzi Paniom zimowy makijaż, który zdobi i...

Po godzinie 13:00 rozmawiamy z Igorem Jaszczukiem (na zdj. z Ewą Dados) o tym, jak powstała piosenka 'Pomóż sobie przetrwać zimę', której jest współkompozytorem i autorem tekstu.

W sobotę odbył się drugi w sezonie 2015/16 pięciokilometrowy przełaj z cyklu Grand Prix Lublin City Trail. Kto był pierwszy na mecie? Czy tradycyjnie dopisali lubelscy biegacze? Jak sprawdziła się nowa trasa nad Zalewem Zemborzyckim w prawie zimowej...

W 'Historii bez patyny' przypomnimy reportaż Mariusza Kamińskiego pt. 'Przypadek Edwarda Margola'. Po 65 latach od tajemniczej śmierci Edwarda Margola, robotnika przymusowego w III Rzeszy, wyjaśnia się zagadka jego losów.

'Bitwa o kulturę' rozegrała się w Teatrze Starym pod hasłem 'Po śladach i własną drogą'. Gościem Łukasza Drewniaka była Agata Duda-Gracz.

 

 

5/6°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.