Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Tym razem na żywo zaprezentują się między innymi Megadeth (na zdj.) i Pat Travers. Miłośnikom lżejszego grania proponujemy fragmenty koncertu grupy Arena, która już wkrótce wyda kolejny studyjny krążek.

Znakomita muzyka, najważniejsze informacje z regionu i najświeższe doniesienia z dróg województwa wypełnią wtorkowy Poranek z Radiem Lublin. Zajmiemy się też zjawiskiem sekstingu wśród nastolatków. 'Sweet focia' bez ubrania - wrzucona do Internetu...

W programie między innymi powiemy o cebularzu lubelskim, produkcie chronionym w Unii Europejskiej. Na ten temat porozmawiamy z prezesem stowarzyszenia 'Partnerstwo Producentów Cebularza Lubelskiego' Mariolą Zubrzycką. Będzie też o tym, jak prawidłowo...

Odwiedzą nas wolontariusze z grupy Omens Gentes. Agnieszka Huszcz i Behnam Rahbarifard opowiedzą o nowych pomysłach na wielokulturowe lekcje i zaproszą do udziału w grupie, bo już niedługo będzie można dołączyć do wolontariuszy.

Kobiety są ofiarami przestępstw i często milczą, nie zgłaszając się po pomoc na policję czy do lekarza. Zwłaszcza, jeśli padają ofiarą przemocy domowej. Kto im pomaga najlepiej? I jak skutecznie pomagać?

24.02.2015 Lutowy koncert z cyklu 'Radiowa lekcja muzyki' Radio Lublin organizuje z Ogólnokształcącą Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w Lublinie. Co zagrają uczniowie szkoły z ulicy Muzycznej? Rozmawiamy o tym z dyrektor...

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

 

W programie „Meandry nauki” opowiemy, na czym polega metoda biofeedback, czyli świadome sterowanie czynnością bioelektryczną mózgu. To nowoczesna metoda rehabilitacji, której skuteczność i zakres możliwości terapeutycznych ciągle są badane....

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.