Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Dzisiaj powrócimy do koncertowej wersji ostatniej płyty grupy Coldplay (na zdj.). Ponadto przypomnimy nagrania zespołu Cactus oczywiście w wersji „live”.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie ryb przynajmniej dwa razy w tygodniu. Niestety Polacy średnio spożywają rybę raz na dwa tygodnie.

Będzie co nieco o świętach w Meksyku i o tym, dlaczego Mikołaj po lubelsku jest wyjątkowym wydarzeniem, nie tylko w życiu Meksykanina.

Adam Uliczny (na zdjęciu) ma za sobą dwie dalekie i samotne pielgrzymki do miejsc świętych. Do Rzymu wybrał się dla Jana Pawła II.

Tym razem w ostatnim przedświątecznym wydaniu naszego magazynu proponujemy znane i nieznane piosenki poświęcone świętom Bożego Narodzenia w wykonaniu muzyków grających na co dzień mocnego rocka, a także metal.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Już 600 lat temu w Kostomłotach młócili kości • 

Wiadomości    Dodano: 2012-09-30 18:26

Kostomłoty w powiecie bialskim obchodzą 600-lecie swojego istnienia. Z tej okazji odsłonięto w centrum miejscowości kamień z pamiątkową tablicą. W uroczystościach uczestniczyli katolicy obrządku wschodniego, a także wierni prawosławia.

Warto podkreślić wyjątkowość tej malowniczej miejscowości. -W jej historię wpisuje się jedyna w Polsce i Europie parafia neounicka. - mówi proboszcz parafii ksiądz Zbigniew Nikoniuk... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Współorganizatorem uroczystości był Urząd Gminy Kodeń.

MaT

Fot. Małgorzata TymickaWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.