Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Jak wygląda ławeczka Henryka Sienkiewicza w Łukowie? Dlaczego są tam także dwa miecze? Jak mieszkańcy świętują Rok Sienkiewiczowski? Jakie są związki Henryka Sienkiewicza z Łukowem?

 

 

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Tuż przed wakacjami zapraszamy na radiową podróż w egzotyczne części świata dzięki młodym ludziom związanym ze Stowarzyszeniem AISEC. Swą muzykę, tańce i kuchnię prezentowali podczas spotkania Global Village w Lublinie.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” uczestnicy Międzynarodowej konferencji „Ikona obrazem Bożego miłosierdzia”, a także artyści, którzy prezentują swoje prace w lubelskiej cerkwi greckokatolickiej na wystawie ikon „Oblicze...

Miłość po pięćdziesiątce, sześćdziesiątce? Czemu nie, zwłaszcza jeśli Ona i On spotkają się na „Ścieżce spacerowej”. W rolę Jej wcieli się Wioletta Tomica (na zdj.), Jego - Bogusław „Beniu” Byrski.

 

25/26°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.