Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dzisiaj coś dla lubiących rocka z myszką. Przypomnimy znakomite kompozycje Procol Harum, zarejestrowane na zamku Ledreborg w Danii w sierpniu 2006 roku. Grupie towarzyszyła Danish National Orchestra.

Czy terapia indywidualna w przypadku wyjścia z uzależnienia nie powinna wystarczyć? Dlaczego warto wziąć udział w terapii grupowej? I czym różni się ona od mityngów Wspólnoty Anonimowych Alkoholików?

Nasze domowe archiwa, stare fotografie, dokumenty, gazety mogą być cennym materiałem dla historyków i miłośników historii. Mogą też stać się dobrem wspólnym.

Zupełnie nowa propozycja wśród zajęć 'ruchowych' w Lublinie: kontakt impro czyli kontakt z drugim człowiekiem!

Mimo zabiegania, obowiązków domowych i zawodowych, mimo różnego wieku czy rozmiaru, kobiety chcą wyglądać atrakcyjnie.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Agnieszka Kłos mówi, że się spóźniła na tę historię. Świadkowie, byli więźniowie Auschwitz - Birkenau odchodzą. Czy zdąży zadać wszystkie pytania?

Już 600 lat temu w Kostomłotach młócili kości • 

Wiadomości    Dodano: 2012-09-30 18:26

Kostomłoty w powiecie bialskim obchodzą 600-lecie swojego istnienia. Z tej okazji odsłonięto w centrum miejscowości kamień z pamiątkową tablicą. W uroczystościach uczestniczyli katolicy obrządku wschodniego, a także wierni prawosławia.

Warto podkreślić wyjątkowość tej malowniczej miejscowości. -W jej historię wpisuje się jedyna w Polsce i Europie parafia neounicka. - mówi proboszcz parafii ksiądz Zbigniew Nikoniuk... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Współorganizatorem uroczystości był Urząd Gminy Kodeń.

MaT

Fot. Małgorzata TymickaWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.