Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nowa ramówka Radia Lublin rusza 1 września.

Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Wstęp wolny!

Pojazdy wodorowe czy elektryczne? Czym różnią się te technologie, w jakich krajach mają najwięcej zwolenników i jaka jest przyszłość tych ekologicznych rozwiązań w Polsce i na świecie.

Przed premierą nowego albumu Metalliki (na zdj.) dzisiaj przypomnimy najciekawsze kompozycje z bogatego dorobku grupy. Ponadto w audycji pojawią się także miedzy innymi Whitford/St.Holmes, Marc Tremonti i Screaming Eagles.

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

W „Halo kultura”: zapowiedź koncertu Gentleman MTV Unplugged w Centrum Spotkania Kultur, Wojciech Dunin-Kozicki opowie o książce „Układam kamienie, żeby leżały równo', Monika Stolat zaprosi miłośników horrorów na Splat Film Fest Horror...

Ostatni dzień wakacji i ostatnie wydanie 'Słonecznego środka tygodnia' z Radiem Lublin. Atrakcji tradycyjnie nie zabraknie.

Niestety nieuchronnie zbliża się koniec wakacji i sezonu urlopowego. W ostatni poranek sierpnia podsumujemy ten senon, rekordowo dobry dla ośrodków wypoczynkowych w Polsce. Sprawdzimy też, czy wybieranie urlopu w kraju może być stałą tendencję...

Dzisiejszej nocy ze środy na czwartek, gościem ostatniego sierpniowego spotkania na antenie Radia Lublin będzie profesor Stanisława Steuden. 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.