Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dziś w programie kilka nagrań Black Sabbath (urodziny Billy'ego Warda) i koncertowe utwory The Allman Brothers Band z wydanego ostatnio albumu. Poza tym klasykę rocka będą reprezentować Hawkwind, Neil Young i Franka Zappa.

Audycja Katarzyny Michalak (na zdj.) ponownie będzie reprezentować polską radiofonię na Prix Italia. Tym razem to reportaż pod tytułem „Chłopiec z klockami” w realizacji Piotra Króla.

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

Rozpoczęły się Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2016. W „Wiecznym studencie” usłyszycie relację ze środowego korowodu studenckiego, który przeszedł ulicami Lublina. Przedstawimy też bieżące doniesienia z terenów zielonych Politechniki...

Każdej wiosny jesteśmy narażeni na ukąszenia przeróżnych małych stworzeń. Czy mają Państwo świadomość, że każdego roku atakuje nas ponad dwieście gatunków owadów? Co gorsza zaczyna się również sezon na alergie. Kichamy, prychamy i nie...

W 170. rocznicę urodzin Henryka Sienkiewicza będziemy gościć w Woli Okrzejskiej. Miedzy innymi powiemy o życiu i twórczości noblisty, o miejscu urodzin, chrztu a także o szkołach i muzeach im. Sienkiewicza w całej Polsce.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.