Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Właściciele kamienic w centrum Białej Podlaskiej nie muszą płacić podatków, o ile zdecydują się na remont - tak zdecydowali radni.

W 'Historii bez patyny' zapraszamy do wysłuchania reportażu Mariusza Kamińskiego pt. 'Wyścig'. Bohaterem audycji jest Stanisław Grześ, którego wielką życiową pasją stały się motocykle.

Jest dobrze - mówią międzynarodowe nagrody i statystyka (w roku 2005 sprzedano 700 tysięcy biletów na polskie filmy, w 2014 - 11 milionów). Bitwa wygrana, ale co dalej?

Dzisiaj w związku z urodzinami znakomitego perkusisty Iana Paice'a (na zdj.) przypomnimy koncertowe nagrania Deep Purple i Whitesnake. Sięgniemy także do nagrań irlandzkiej grupy Crow Black Chicken.

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

Solidna porcja letnich pomysłów: odwiedzi nas Agata Kozak z lubelskiego skansenu - oczywiście z zaproszeniami na letnie wydarzenia. Porozmawiamy o Innych Brzmieniach, pierwszym letnim festiwalu muzycznym w Lublinie oraz o koncercie znakomitego basisty...

Dużo znakomitej wakacyjnej muzyki, najświeższe informacje, także dla kierowców, wypełnią wtorkowy 'Poranek z Radiem Lublin'. Będziemy też zachęcać do wysiłku fizycznego, a sezon urlopowy sprzyja ruchowi.

W 'Halo Kultura': Tomasz Sikora zaprosi na wystawę do Galerii Saska, Ras z Rasmentalism opowie o współpracy z Wojtkiem Mazolewskim, Michał Niewęgłowski zaprosi na warsztaty towarzyszące Festiwalowi Kazimiernikejszyn. W programie rozdamy także gadżety...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.