Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Grażyna Lutosławska, nasza radiowa koleżanka otrzymała Nagrodę Miasta Lublin za Całokształt Działalności w dziedzinie kultury. Na Zamku Lubelskim odbyła się Gala Kultury.

 

 

W 'Halo Kultura' relacja z Gali Kultury, podczas której wręczono nagrody prezydenckie dla artystów i animatorów kultury. Wraz z wokalistą Justyną Chowaniak zaprosimy na lubelski koncert zespołu Domowe Melodie.

Czy reklama może wypływać na zdrowie polskich nastolatków? Na pierwszy rzut oka wydaje się że nie, ale gdy głębiej się nad tym zastanowić... Zdrowe produkty reklamowane są rzadko, najczęściej młodzież jest bombardowana reklamami chipsów i...

W Lublinie nie brakuje kulturalnych akcji. Na jedna z nich zaprosi Dariusz Figura z Warsztatów Kultury. Powiemy też o akcji w ramach Wiosny Antyrasistowskiej.

Pogoda sprzyja wychodzeniu na dwór. Czy jak mówią inni na pole. Magdalena Smoleń -Wawrzusiszyn powie, komu bardziej sprzyja wiosna. A Anna Majewska będzie nas uczyć akcentować takie słowa, jak muzyk czy muzyka.

W programie 'Eureka': Edyta Bąk z Pracowni Indywidualnych Implantów Medycznych o implancie fragmentu nosa dla psa, który wpadł we wnyki. Pracownia od kilku lat projektuje ludzkie implanty - teraz tworzy także implanty dla zwierząt. W programie powiemy...

Rusza nabór kandydatów do nagrody „Żurawie - Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne 2015”. Projekt ma na celu wyłowienie i nagrodzenie najciekawszy młodych artystów i animatorów kultury. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach 'Słowo',...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.