Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

'Jego zasady' • 

Słuchowiska w Radiu Lublin    Dodano: 2014-02-11 11:09 | Aktualizacja: 2014-02-15 21:09

Słuchowisko Małgorzaty Żurakowskiej

Autor żyjący na przełomie XIX i XX wieku napisał wiele jednoaktowych sztuk, najczęściej komedii, z których obok dużych teatrów korzystały tzw. teatrzyki ogródkowe. 'Jego zasady' to historia wydawania panien za mąż, Abrahamowicz naszkicował wyraziste postacie głównych bohaterów, w sztuce dominuje komizm słowny i sytuacyjny. W postaci wcielili się dziennikarze Radia Lublin i aktorzy: Józef Szopiński, Agnieszka Krawiec, Jarosław Zoń, Mirosław Majewski, Tomasz Bielawiec, Magdalena Łyś oraz Przemysław Kurasz. Akustycznie słuchowisko zrealizował Jarosław Gołofit, muzykę skomponował Grzegorz Tylec, a wyreżyserowała Małgorzata Żurakowska.

CZĘŚĆ I... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

CZĘŚĆ II... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanieWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.