Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nagroda im. Aleksandra Milskiego dla Redakcji Reportażu Polskiego Radia Lublin. To nowa kategoria w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przeznaczona dla redakcji mediów lokalnych za podejmowanie tematów ważnych dla ich społeczności.

Będzie słonecznie, ale wietrznie! Taką prognozę pogody zapowiadam na sobotnie popołudnie. Gościem 'Apetytu na radio' będzie Andrzej Mazur, kapitan jachtowy, który opłynął kawał świata.

Słuchowisko Małgorzaty Żurakowskiej 'Przychodnia pod przetrąconą łapą' opowiada o dniu w lecznicy dla zwierząt, do której przychodzą właściciele ze swoimi pupilami: starsza Pani z sunią, która za bardzo obrosła w tłuszczyk, gekon- uciekinier...

W audycji o mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych rozgrywanych w Katarze, o meczach ligowych zespołów z regionu w piłce ręcznej, koszykówce i siatkówce.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Od kilkunastu lat jak grzyby po deszczu powstają tematyczne pracownie wokół Białej Podlaskiej. W reportażu 'Esencja smaku' odwiedzimy pracownie, w których można nauczyć się białego śpiewu, gwary, wziąć udział w widowisku obrzędowym. Pracownia...

Dawno, dawno temu, każda dobrze wychowana młoda panna musiała umieć robić na szydełku, na drutach, haftować i szyć. Bez tego nie była dobrą kandydatką na żonę.

 

2/3°C

Jarmark Bożonarodzeniowy w Rykach • 

Wiadomości    Dodano: 2010-12-19 16:31 | Aktualizacja: 2010-12-19 15:52

Targi ozdób świątecznych, występy lokalnych chórów i jasełka to atrakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego w Rykach. Przed pałacykiem Centrum Kultury zorganizowano także degustacje tradycyjnych wigilijnych potraw.

- To pierwszy tego typu jarmark w naszym mieście - mówi organizator tego wydarzenia, Łukasz Żaczek z Fundacji Obywatelskiego Rozwoju - Ryki…

RLP

Chętnych do degustacji przysmaków przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich i do podziwiania lokalnych zespołów nie brakuje...

Jarmark potrwa do godziny 18.00. Radio Lublin objęło patronatem medialnym to wydarzenie.
”
ŁuGWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.