Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Plebiscyt na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 głosami słuchaczy Radia Lublin wygrał retro kryminał „Portret wisielca” Marcina Wrońskiego. Gratulujemy!

Wstęp wolny!

Nowa ramówka Radia Lublin rusza 1 września.

Dzisiejszej nocy ze środy na czwartek, gościem ostatniego sierpniowego spotkania na antenie Radia Lublin będzie profesor Stanisława Steuden. 

Likwidacja egzaminu szóstoklasisty, skrócenie roku szkolnego i powrót drożdżówek do sklepików szkolnych. To niektóre ze zmian, jakie czekają uczniów i nauczycieli w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.

Będzie nam niezwykle miło przywitać się z Państwem w pierwszym wydaniu audycji o tytule „Przedpołudnik”. Oboje kochamy i żyjemy muzyką na co dzień, więc postaramy się o niej trochę poopowiadać.

Kuba Koziej, to 12-latek z Wielkiego w gminie Abramów, w powiecie lubartowskim, który na początku lipca 2016 roku w wypadku z ciągnikiem rolniczym stracił lewą dłoń. Ludzie dobrej woli zarejestrowali zbiórkę publiczną i chcą dotrzeć do jak...

Nie pisz po książce - nie niszcz jej! Margines w zeszycie - tylko dla nauczyciela! Po co ci tyle żółtych karteczek?

W programie aktualne sytuacja dotyczące ruchu drogowego i utrudnień dla kierowców na drogach województwa lubelskiego oraz w największych miastach: Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie, Zamościu i Puławach.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.