Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Redaktor Ewa Dados (na zdj.), inicjatorka ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę została laureatką Nagrody Obywatelskiej 25-lecia samorządności. Nasza redakcyjna koleżanka od 22 lat nieprzerwanie organizuje zbiórki darów dla dzieci z...

Sześć publikacji prasowych, radiowych i telewizyjnych zostało nominowanych do tegorocznej nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego im. Krystyny Bochenek. Zdobywca Grand Prix otrzyma 50 tys. zł. To już czwarta edycja konkursu. Wśród...

Odznaczenia otrzymały dziś Panie, które w szczególny sposób przyczyniły się do promocji i rozwoju miasta. Uroczystość odbyła się w Trybunale Koronnym.

W programie dr inż. Piotr Filipek opowie o konstrukcji mechanicznej robota mobilnego Orion, modelu endoprotezy biodrowej i pojeździe podwodnym prezentowanym przy okazji V Sympozjum Naukowego Elektryków i Informatyków Politechniki Lubelskiej.

M.in. nowości z 'doliny', niespełna tydzień przed nową płytą Marka Knopflera, odcinek cyklu 'Nawet kamienie mają korzenie' (bluesowe wpływy na twórczość Stonesów).

Najbardziej wyczekiwana impreza roku! Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2015.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

15 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia rozpoczyna XIII edycję konkursu „Przebojem na antenę”. 

Gościem programu będzie Marta Pietrasiewicz (na zdj.). Porozmawiamy o muzyce, co niesie w świat, zatrzymuje w 'kadrze wspomnień' wydarzenia, obrazy , ludzi , marzenia - te namaluje słowem nasz Gość.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.