Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

W siedzibie Radia Lublin odbyło się losowanie kolejności emisji audycji wyborczych, które nadawane będą na naszej antenie od najbliższej soboty.

W najbliższy czwartek - 8 października odbędzie się projekt „Myślę, więc wybieram”. Swój udział zapowiedzieli uczniowie z 10 lubelskich szkół. Około 300 osób zasiądzie na widowni w Dużym Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin przy ulicy...

We wrześniu Zamek Lubelski był miejscem startu i mety Dychy do Maratonu. młodzi biegacze okrążyli wzgórze zamkowe, a na dziedzińcu zlokalizowano miasteczko biegowe i udekorowano zwycięzców. Czy Zamek Lubelski otwiera się na sport, na rekreację?

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (na zdjęciu) - po raz pierwszy zaprezentuje pełny system identyfikacji wizualnej. Ta bardzo ważna na mapie Lublina i regionu instytucja niebawem zacznie działalność.

W 1993 roku do sejmu startowało ponad 30 różnych ugrupowań. W chaosie wczesnych lat transformacji wydawało się, że każdy ma szanse na stworzenie nowego rządu i zapanowanie nad sytuacją wystarczy odrobina zdrowego rozsądku i doświadczenie...

XVIII-wieczny zielnik, największy skarb Biblioteki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (na zdjęciu), to dowód na to, że zioła i ich lecznicze właściwości interesowały od dawna lekarzy, botaników, farmaceutów. Do czego zasuszone rośliny, które...

W ubiegłym tygodniu zmarł Franciszek Walicki - 'Ojciec Polskiego Big-Beatu'. Był dziennikarzem muzycznym i animatorem kultury, dzięki któremu powstało wiele zespołów muzycznych. Dzisiejszy program wypełni wspomnienie o nim.

Na naszej radiowej antenie po 23:00 spotkanie z Iwoną Łysakowską - znaną z działań społecznych, z wielkiego serca dla najmłodszych w potrzebie.

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

 

10/11°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.