Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Nadija Sawczenko leci do domu. Według rosyjskich i ukraińskich mediów dziś doszło do wymiany ukraińskiej lotniczki na dwóch rosyjskich żołnierzy - takie informacje dotarły do nas wczesnym popołudniem.

Poeta Taras Szewczenko jest dla Ukraińców tym, kim dla Polaków jest Adam Mickiewicz. 4 lata temu w Lublinie przy ulicy Ruskiej, z inicjatywy Towarzystwa Ukraińskiego, powstał skwer jego imienia. 

Nie będziemy się spierać, czy to najważniejszy organ - będziemy sprawdzać, jak działa. Tajemnice mózgu i neuronauk będziemy odkrywać dzięki znakomitemu specjaliście, prof. Wodzisławowi Duchowi, który w tym tygodniu gościł w Lublinie.

Zasadniczą część audycji wypełnią refleksje związane z lekturą wydanej właśnie książki guru polskiego dziennikarstwa rockowego, Jana Chojnackiego (będzie on gościem programu) zatytułowanej 'Blues z kapustą'.

 Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin!

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

Gdyby miały czarodziejską różdżkę, wyczarowałyby dla swojej mamy wszystko. Wystarczy jednak chwila rozmowy, żeby okazało się, że sami mogą zrobić wszystko, żeby mama była szczęśliwa. Portret matki i jej marzenia spróbujemy narysować z...

Kilka kilometrów od głównej szosy na końcu wsi Zofianka w małym drewnianym domu pani Małgorzata Rogala wychowuje samotnie pięciu synów, w tym 2 ciężko niepełnosprawnych i 1 chorego.

 

20/21°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.