Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

„Arena Młodych” to najważniejsze wydarzenie w ramach regionalnych obchodów Światowych Dni Młodzieży. Na miejskim stadionie w Lublinie zgromadzi się 17 tysięcy młodych z całego świata, aby wspólnie się modlić, tańczyć, śpiewać i cieszyć...

Milky Wishlake, 27-letni pianista i wokalista ze Śląska, wystąpił 22 lipca w Studiu Muzycznym Radia Lublin.

Anny, Anki, Anie i Aneczki oraz… jeden Zbigniew. Piąty Zlot Anek w Lubartowie już 24 lipca, a relacje z tego wydarzenia na antenie Radia Lublin!

Otworzymy walizkę pełną sztuki, czyli zaprosimy na mobilną wystawę i warsztaty artystyczne dla dzieci. W naszym studiu pojawią się koordynatorki projektu „Sztuka w walizce” Agata Sztorc i Kamila Czosnyk. Obiecały, ze zabiorą ze sobą ten zagadkowy...

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Środa - już nie poniedziałek czy wtorek, ale do weekendu zostało jeszcze trochę czasu. Chcemy umilić czas oczekiwania. Słoneczny środek tygodnia, czyli Radio Lublin na Słonecznym Wrotkowie!

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

W sobotni wieczór zabieram Państwa na muzyczny spacer po bardzo odległych zakątkach świata i tych bardzo nam bliskich. Wszystko za sprawą muzyków, którzy zwiedzając i odpoczywając poczuli nagły przypływ weny.

 

24/25°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.