Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpoczęło nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

Zainwestuj w rozwój osobisty - takie zdanie często słyszymy czy czytamy w mediach. Co to znaczy? Jak zainwestować w siebie będąc żoną, matką, babcią? Czy warto inwestować w siebie, gdy już bliżej nam do emerytury?

SM to skrót od łacińskiej nazwy stwardnienia rozsianego. 'S' czyli 'sclerosis' oznacza stwardnienie, którego ogniska widoczne są w badaniu mózgu chorego. 'M' czyli 'multiplex' - rozsiane, gdyż ogniska te mogą pojawić się w wielu miejscach mózgu.

W programie przyjrzymy się jak działa pierwsze całkowicie elektryczne auto zarejestrowane w woj. lubelskim. Zakupił je naukowiec, pasjonat dr Arkadiusz Małek z lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, który opowie o jego zaletach.

Dzisiaj proponujemy między innymi trochę dobrego, krajowego grania. Swój najnowszy album zaprezentuje J.D.Overdrive a na naszej antenie zadebiutuje Mr.Pollack. Powrócimy także do nagrań Adrenaline Mob.

W 'Halo Kultura': rozmowa z Maciejem Karpińskim - autorem książki „Maria i Paula. Miłość geniuszy”, która opowiada historię romansu Marii Curie i wybitnego fizyka Paula Langevina.

 

9/10°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.