Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Audycja Katarzyny Michalak (na zdj.) ponownie będzie reprezentować polską radiofonię na Prix Italia. Tym razem to reportaż pod tytułem „Chłopiec z klockami” w realizacji Piotra Króla.

Rozpoczęły się matury... Egzaminom maturalnym zawsze towarzyszą duże emocje, ale prawdziwe schody zaczynają się później. Jakie studia wybrać, jaką drogę dalszego kształcenia obrać? 

II Festiwal Rzeźb Małych (Bardzo) odbędzie się w Lublinie w sobotę. Amatorzy i profesjonaliści, dzieci i dorośli będą mogli zaprezentować swoje autorskie miniatury (w wysokości do 10 cm), wykonane w dowolnym materiale i technice.

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

Przed dwudziestu laty Anna Kaczkowska z Redakcji Reportażu Radia Lublin nagrała poruszający reportaż o niesłyszącej dziewczynce, której rodzice postanowili zrobić wszystko, by ich dziecko mówiło dźwięcznie, a nie tylko posługiwało się językiem...

Ekomatki noszą dzieci w chustach, używają terowych pieluch wielorazowych, a nie wykorzystują wózków, karmią produktami eko w cykl zasady BLW, czyli bobas lubi wybór. Czy to „sekta” „zakręconych” matek czy nowa zdrowa moda na wychowywanie...

„Franek ze Słonecznej Doliny” to opowieść o dobru, miłości i tolerancji. Młodzi adepci sztuki, młodzież z niepełnosprawnością intelektualną, podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie zapraszają wszystkich na...

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

Dziś w programie kilka nagrań Black Sabbath (urodziny Billy'ego Warda) i koncertowe utwory The Allman Brothers Band z wydanego ostatnio albumu. Poza tym klasykę rocka będą reprezentować Hawkwind, Neil Young i Franka Zappa.

 

18/19°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.