Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dziś w 'Bez makijażu' spotkanie z psychologiem Moniką Baryłą - tuż po 9.00 - porozmawiamy o intuicji.

W programie między innymi powiemy o szkodliwym azbeście. Czym jest? Jakie ma działanie i wpływ na organizm ludzki i środowisko. A także jak z nim walczyć.

Kto wygrał w minioną sobotę Trzecią (nocną) Dychę do Maratonu? Jak zawodnicy walczyli z aurą na ulicach Lublina? Jak poradzili sobie z trasą biegacze - dziennikarze Radia Lublin?

W ‘Historii bez patyny’ zapraszamy do wysłuchania reportażu Mariusza Kamińskiego pt. ’Okruchy wspomnień’. Przez setki lat w Kurowie - małej miejscowości jakich wiele, Polacy i Żydzi stanowili wspólnotę.

Dyskusję o mariażu literatury i marketingu poprowadził w Teatrze Starym w Lublinie Łukasz Drewniak. Czy dzieło broni się samo, a współczesny pisarz może usunąć się w cień, jak chciał Flaubert? Czy musi zaistnieć w zbiorowej świadomości,...

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Dzisiaj coś dla lubiących rocka z myszką. Przypomnimy znakomite kompozycje Procol Harum, zarejestrowane na zamku Ledreborg w Danii w sierpniu 2006 roku. Grupie towarzyszyła Danish National Orchestra.

Czy terapia indywidualna w przypadku wyjścia z uzależnienia nie powinna wystarczyć? Dlaczego warto wziąć udział w terapii grupowej? I czym różni się ona od mityngów Wspólnoty Anonimowych Alkoholików?

 

0/1°C

IV Przegląd Kolęd i Pastorałek w Baranowie • 

Kultura    Dodano: 2011-12-30 14:17

Gminne Centrum Kultury w Baranowie organizuje dziś czwartą edycję Przeglądu Kolęd i Pastorałek. W miejscowym kościele zaprezentuje się ponad stu wykonawców.

- Z roku na rok przyjeżdża do nas coraz więcej osób - mówi dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Baranowie, Grażyna Piaseczna... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Przegląd Kolęd i Pastorałek rozpocznie się o 16.00 w kościele parafialnym w Baranowie.

ŁuG

Fot. Łukasz GrabczakWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.