Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W programie po 16.00 dziś między innymi o puławskim pomniku sowieckiego żołnierza, który prawdopodobnie zniknie z przestrzeni miasta. Powiemy też o dofinansowaniu OZE, o spotkaniu kupców z całego województwa w związku z projektem ustawy o podatku...

Prawie trzy lata temu - w maju 2013 roku - odbył się pierwszy w Polsce przeszczep twarzy. Media poświęciły temu wydarzeniu wiele miejsca, informując o wielkim sukcesie medycyny.

O lubelskiej społeczności pasjonatów nowych technologii Google Developer Group i możliwościach Lublina w tej branży porozmawiam z Pawłem Niewęgłowskim i Konradem Kozłowskim. 

Blues na czas wewnętrznej zadumy. Usłyszymy kwiat polskiego, europejskiego, ale przede wszystkim amerykańskiego muzykowania w tym stylu.

Dziś spróbujemy zaciągnąć się w szeregi Stowarzyszenia Chorągiew Rycerstwa Ziemi Lubelskiej. To grupa pasjonatów odtwarzających realia życia minionych wieków.

W niedzielę 7 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Zosia dba o maniery, Lucjan ma szczęście, ale nie do sąsiadów, Wiesława nad sobą pracuje, a Anka...

Prawdziwą burzę wywołała kilka miesięcy temu decyzja Ministerstwa Edukacji Narodowej o wycofaniu ze szkolnych sklepików drożdżówek, tymczasem nowe ministerstwo zapowiedziało już, że przepisy zostaną zmienione i jeszcze w tym roku szkolnym...

To ostatni moment, żeby zapisać najmłodszych na zajęcia, jakie podczas ferii poprowadzi w Centrum Kultury w Lublinie 'Karuzela Sztuki'.

 

8/9°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.