Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

W programie rozmowa z Grzegorzem Antoszkiem (na zdjęciu po prawej), absolwentem historii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, który pracę magisterską obronił na polu bitwy przygotowując rekonstrukcję historyczną.

W programie między innymi odwiedzimy laureata II miejsca na szczeblu centralnym w Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w Choroszczynce w gminie Tuczna.

W piątkowym 'Poranku z Radiem...' tym razem nieco przewrotnie - będziemy Państwa budzić, mówiąc o... spaniu.

W programie 'Bez makijażu': Zbigniew Kowalczyk specjalnie dla słuchaczy Radia Lublin wykona swój najnowszy utwór i zaprosi na najbliższy koncert, Małgorzata Bartkiewicz powie o filmach, które będzie można obejrzeć w trakcie weekendu w Centrum...

Czy możemy się spodziewać, że bezrobocie wzrośnie we wrześniu? W audycji z cyklu 'Radiowa giełda pracy' porozmawiam nie tylko o tych prognozach, ale także o programach umożliwiających przekwalifikowanie lub zdobycie umiejętności ułatwiających...

Dzisiaj chciałbym przypomnieć znane I mniej znane kompozycje grupy ZZ Top, ale tym razem nie w wersjach oryginalnych. Ponadto w dniu urodzin leadera WASP odkurzymy fragmenty nagranych przez zespół płyt.

5 września 2015 roku odbędzie się czwarta edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, podczas której będziemy razem słuchali i czytali powieść Bolesława Prusa 'Lalka'.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.