Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Mariusz Deckert (na zdj.) prezesem Zarządu Radia Lublin. Zgodnie z tak zwaną 'małą ustawą medialną' został powołany na to stanowisko przez ministra skarbu. 

Gośćmi najbliższego spotkania będą Szatt i Jaq Merner – czyli dwóch muzyków grupy Kroki, którzy opowiedzą o wrażeniach ze swojego pierwszego koncertu w Lublinie oraz planach na pierwszą płytę.

W programie między innymi odwiedzimy gminę Łuków i powiemy o prowadzonych przez nią działaniach ekologicznych. Sprawdzimy też, jakie imprezy zaplanowano w ten weekend w regionie.

W programie dowiemy się między innymi, jak po kolorze drewna rozpoznać gatunek ściętego drzewa. Będzie też o pasji malarskiej leśnika z Chotyłowa. Dowiemy się skąd i kiedy trafił do polskich lasów dąb.

Nareszcie FERIE!! Zapraszam na nasze sobotnie spotkanie. Dziś gościć będziemy w radiowym studiu pasjonatów fotoreporterów.

Bolko z Hniszowa został Drzewem Roku Klubu Gaja 2015. Dzięki temu Bolko reprezentuje Polskę w międzynarodowym plebiscycie Europejskie Drzewo Roku 2016. Głosowanie trwa do końca lutego.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

 

185. rocznica bitwy pod Stoczkiem Łukowskiem jest dla nas pretekstem do wizyty na Ziemi Łukowskiej.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.