Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, rozdajemy vouchery do kręgielni Enjoy Club & Bowling! Słuchaj radia, dzwoń i wygrywaj! Codziennie mamy do rozdania 6 voucherów na godzinę gry w kręgle. Każdy kto wygra, może zabrać ze sobą 5 osób....

8 marca zbliża się wielkimi krokami...

Nagrody i wyróżnienia dla dziennikarzy Radia Lublin w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Radiowego 'Strażacy ochotnicy nie tylko gaszą'.

Dzisiaj w audycji ciąg dalszy prezentacji płyt, które pojawiły się w programie w ubiegłym tygodniu. Między innymi usłyszymy albumy Black Star Riders i UFO.

W 'Halo Kultura': rozmowa z muzykami zespołu XXANAXX, relacja z jubileuszowego koncertu w filharmonii, który poprowadził 'mistrz batuty' Antoni Wit.

Od 1 marca weszły w życie zmiany w ustawie o nazwie 'Prawo o aktach stanu cywilnego'. Rodzice nie będą już mieli problemów z nadaniem dziecku imienia obcego pochodzenia. Nie oznacza to oczywiście, że nie będzie ograniczeń. Imię nie może być...

Wydaje nam się, że żyjemy w kraju, który nie jest idealny, ale przecież mamy wolność, spokój, szanse na rozwój... Tymczasem i w Polsce, i w wielu miejscach na świecie, nie tylko tuż za naszą wschodnią granicą, dzieją się straszne rzeczy, o...

Pani Katarzyna w pewnym momencie swojego życia znalazła się w sytuacji bez wyjścia. Straciła dobra posadę i zorientowała się, że od lat tkwi w nieudanym związku, który niszczy ją i dzieci. Siedziała więc w domu i nieustannie wszystko sprzątała,...

Najbardziej wyczekiwana impreza roku! Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2015.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.