Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Reportaż Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet (na zdjęciu) z Polskiego Radia Lublin zatytułowany 'Na jednym wózku' został jednym z dwóch, które będą reprezentować radiofonię polską podczas Międzynarodowego Konkursu Premios Ondas w Hiszpanii.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Czym zachwyca Zwierzyniec? Do serca Roztocza Państwa zaprosimy. Moi goście opowiedzą o atrakcjach tego miejsca, które od lat przyciąga turystów z całej Polski.

Co widać na sierpniowym niebie? O tym mówić będziemy w reportażu Moniki Malec 'Łowcy gwiazd'. Bohater reportażu Józef Baran od dziecka interesuje się astronomią.

Rok szkolny tuż, tuż. Dla rodziców to okres dużych wydatków.

'Leśne lato...' z Nadleśnictwa Janów Lubelskim będzie ostatnim spotkaniem tegorocznego cyklu.

Z wykształcenia jest tłumaczką. Działa w Stowarzyszeniu Homo Faber. I jest społeczniczką, która potrafi długo czekać na parkingu aby wytłumaczyć kierowcy auta, dlaczego nie powinien parkować na tzw. kopercie, skoro jest osobą pełnosprawną.

 

28/29°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.