Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchowisko red. Marii Brzezińskiej (na zdj.) z Radia Lublin 'Świat nie jest dobry na serce' zostało - jako jedyna audycja z Polski - zakwalifikowane do finału prestiżowego konkursu Grand Prix Nova, który odbywa się w Bukareszcie w dniach 1 - 6 czerwca.

Zaczniemy od lubelskich spotkań z Gruzją - będą opowieści, prezentacje, a nawet warsztaty kulinarne - a na wszystko zaprosi Marina Belokoneva-Shiukashvili. Opowiemy też o placach zabaw dla dorosłych. Bo każdy potrzebuje być kreatywny!

Jak niepełnosprawność wpływa na życie kobiety? Czy można być pewną siebie i swoich wartości, aktywną w życiu rodzinnym i zawodowym, jeśli jest się osobą niepełnosprawną?

- Większość zespołów, które zabierało głos w sprawach społecznych, nie opowiadało się po żadnej ze stron politycznego konfliktu - wspominał lata 80. Krzysztof Grabowski z Dezertera.

Dzisiejsze spotkanie z cyklu 'Szlachetne zdrowie' dedykujemy zdrowiu naszych najmłodszych słuchaczy. Radiowe studio odwiedzą eksperci dr Magdalena Krawczyk - neurolog z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Lublinie i Grzegorz Kowaluk- specjalista...

Po znakomitych, docenionych przez lubelską publiczność koncertach znanych wokalistów i zespołów m. in. Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej, Ani Dąbrowskiej, Czerwonych Gitar i Haliny Frąckowiak Radio Lublin przygotowało kolejny koncert w ramach...

W 'Halo Kultura': Edyta Olszówka o programie 'Legalna Kultura', w ramach którego zachęca do kupowania legalnych płyt i filmów. Paulina Skipirzepa zaprosi na tegoroczną edycję Nocy Kultury. Małgorzata Drozd opowie o zbliżających się festiwalu...

Polacy nie palą się do ubezpieczania mieszkań, a potem mają ogromne problemy... Mimo wielu zagrożeń takich jak pożar, zalanie lub włamanie duża część z nas nie decyduje się na dobrowolne ubezpieczenie swoich czterech kątów. Dlaczego? Z...

 

25/27°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.