Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpoczęło nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

Jedziesz samochodem do pracy? A może zabierzesz też sąsiada? Środowisko skorzysta na mniejszej liczbie aut w centrum miasta - twierdzą inicjatorzy lubelskiej akcji, która zakłada podwożenie do pracy, szkoły lub na uczelnię.

LGBT Film Festiwal - wokół tego wydarzenia, które startuje dziś w Lublinie, powstało sporo kontrowersji. Czy słusznie? O wydarzeniu opowie Dorota Stochmalska z Centrum Kultury w Lublinie.

Świadomy użytkownik języka musi pamiętać o wielu normach językowych. Czy musi o nich pamiętać także pisarz? O tym porozmawiam ze znakomitym twórcą lubelskich retrokryminałów, Marcinem Wrońskim (na zdj.).

Gdy Pani Teresa była podlotkiem, śpiewała, tańczyła i zdobywała nagrody. Marzyła o karierze scenicznej, która zdawała się być na wyciągnięcie ręki. Życie jednak potoczyło się inaczej i los na długie lata odebrał jej głos, a wraz z nim...

Ballady stare i nowe, nierzadko bluesowym brzmieniem okraszone, a wśród wykonawców B. Smith, J. Joplin, Metallica (na zdj.), The Beatles oraz Rolling Stonesi, którym również poświęcę kolejny odcinek serialu 'Nawet kamienie mają korzenie'. Ponadto...

Zapraszam wszystkie Nocne Marki na nocne spotkanie z Witoldem Miszczakiem (na zdj.) - legendą lubelskiego dziennikarstwa, pasjonatem sportu i muzyki - można by rzec domownikiem naszego radiowego studia.

 

14/15°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.