Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

10, 11 i 12 czerwca w Lublinie odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi i szpiku dla Beaty Nowak - nauczycielki III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie oraz innych pacjentów.

W najbliższym programie dr Magdalena Smoleń-Wawrzusiszyn opowie o: błędnym użyciu związków frazeologicznych oraz błędnej neosemantyzacji - czyli nadawaniu nowych nieprawidłowych znaczeń istniejącym wyrazom.

Międzynarodowy Piknik Lotniczy w Depułtyczach Królewskich koło Chełma - tam już w najbliższy weekend odbędzie się widowisko: na niebie i na ziemi.

„Wernisaże literackie Akcentu” - prezentacja 144 numer kwartalnika AKCENT.

Pani Jadzia od urodzenia mieszkała w swoim rodzinnym domu, zbudowanym przez jej dziadka po pierwszej wojnie światowej. W latach 80-tych po śmierci brata który odziedziczył gospodarstwo dom przeszedł na jego zonę.

 

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Radio to niełatwa sztuka. A jak można się jej nauczyć? Najlepiej od mistrzów! W międzynarodowym gronie twórców radia o najnowszych trendach w produkcji słuchowiskowej rozmawiała w Bukareszcie dziennikarska Radia Lublin, Maria Brzezińska.

Dzisiejszej nocy powędrujemy w eterze z naszym nocnym Gościem doktorem Januszem Dubejko. Janusz Dubejko - kardiolog, związany od lat z Katolickim Stowarzyszeniem Lekarzy i Ruchem Fokolari.

 

23/24°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.