Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Każdej wiosny jesteśmy narażeni na ukąszenia przeróżnych małych stworzeń. Czy mają Państwo świadomość, że każdego roku atakuje nas ponad dwieście gatunków owadów? Co gorsza zaczyna się również sezon na alergie. Kichamy, prychamy i nie...

Dziś poznamy laureatów tegorocznej edycji nagrody „Żurawie''. Nagroda trafi do czterech najciekawszych osobowości lubelskiej kultury. Konkurs ma wyłonić młode talenty w kategoriach: „Słowo”, „Dźwięk”, „Obraz” i „Animator kultury”.

Gdyby pojawiły się na żywo w radiowym studiu - z pewnością próbowałyby zjeść mikrofony, bo podobno jedzą wszystko. Kto? Kuce!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Audycja Katarzyny Michalak (na zdj.) ponownie będzie reprezentować polską radiofonię na Prix Italia. Tym razem to reportaż pod tytułem „Chłopiec z klockami” w realizacji Piotra Króla.

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

W 170. rocznicę urodzin Henryka Sienkiewicza będziemy gościć w Woli Okrzejskiej. Miedzy innymi powiemy o życiu i twórczości noblisty, o miejscu urodzin, chrztu a także o szkołach i muzeach im. Sienkiewicza w całej Polsce.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

 

18/19°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.