Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

SPEKTAKL GRANY PO RAZ PIĘĆDZIESIĄTY!

Tym razem zajrzymy przede wszystkim do muzycznego kalendarium. A z niego wynika, że powinniśmy posłuchać m.in. L. Cichońskiego, S. Rothery'ego, M. Lanegana (na zdj.), a także muzyków zainspirowanych twórczością N. Drake'a.

Kiedy dzień drastycznie się skraca, a ilość słońca i ciepła, którą nam oferuje i tak sprawia, że wątpimy czy to faktycznie dzień..., szczęśliwcy przeglądają oferty podróży do ciepłych krajów, a marzyciele mogą zostać przy radiu, aby o...

W programie między innymi zajrzymy na I Targi Sadowniczo-Warzywnicze Vege Fruit Expo, które odbyły się w Lublinie. Sprawdzimy też ceny na targowiskach w regionie.

Właśnie ruszyła kampania Narodowego Banku Polskiego 'Nie daj się nabrać. Sprawdź, zam podpiszesz'. Warto mówić o tej kwestii, ponieważ nie maleje liczna oszustw tego rodzaju.

Spotkanie promocyjne specjalnego numeru „Pisma Folkowego”, który jest poświęcony kulturze Lublina i Lubelszczyzny, odbędzie się w piątek w Instytucie Muzyki Wydziału Artystycznego UMCS.

W programie powiemy między innymi o żywności ekologicznej, która jest produkowana w naszym regionie.

W sztabie głównym akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę trwają przygotowania do niedzielnej Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów i koncertu, który tradycyjnie odbędzie się w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin.

23-letnia podróżniczka i dziennikarka - Patrycja Borzęcka - wróciła niedawno z samotnej wyprawy do Iranu. Nie była to jej pierwsza podróż do miejsca, w którym - jak się powszechnie uważa - młoda samotna kobieta narażona jest na niebezpieczeństwo.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.