Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Nowa ramówka Radia Lublin rusza 1 września.

Dzisiaj między innymi remiksy utworów znanych z ostatniej płyty Briana Ferry’ego (na zdj.) „Avonmore”, a także warci poznania Faun Fables i Black Tape for a Blue Girl.

Najbliższy 'Apetyt na radio' nadamy dla Państwa prosto z Hrubieszowa. W naszym plenerowym studiu gościć będziemy między innymi burmistrza Tomasza Zająca. O historii sanktuarium Matki Boskiej Sokalskiej opowie ojciec Wiktoryn Krysa, Łukasz Krawczyk...

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

W Chełmie jest taka instytucja, która przywraca na rynek pracy długotrwale bezrobotnych, wykluczonych społecznie. To Centrum Integracji Społecznej.

W ostatnim wakacyjnym „Piątku na czasie” dużo nagrań Rebeki (na zdj.), Kamp!, Rys, a także świeże remixy od Jaaa! i Oxford Drama. I dużo, dużo więcej!

Jakie ćwiczenia pozwolą nam na utrzymanie nie tylko figury, ale i kondycji, którą - miejmy nadzieję - złapaliśmy latem dzięki spacerom, wyprawom rowerowym i zwiedzaniu atrakcyjnych miejsc? Podpowie trener fitness z lubelskiego MOSiR.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.