Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” będziemy kontynuować rozmowę z Kateryną Jakowłenko z organizacji „Izolacyja”. Jaka sztuka pozostaje na terytorium Donbasu? Czy powinna ona zostać w kontekście przeprowadzenia dekomunazacji?

W programie zajrzymy do Muzeum J.I.Kraszewskiego w Romanowie, Michał Rusinek opowie o swojej książce poświęconej Wisławie Szymborskiej.

18 lutego w Studiu Muzycznym Radia Lublin (o 19.00), odbędzie się nietypowe wydarzenie: 'Impro w radiu. Radio w impro'. To show w wykonaniu grupy improwizacji teatralnej 'Poławiacze Pereł Improv Teatr', czyli pokaz krótkich scenek improwizowanych.

W niedzielę 14 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym czwartym odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Anka robi się sroga, Wiesława piecze szarlotkę, a Helena robi zapiekankę i myśli o miłości. Na...

Maciej Nowak (na zdj.) był gościem Grażyny Lutosławskiej w Teatrze Starym w Lublinie podczas 'Bitwy o kulturę'.

Zapraszam do poniedziałkowego programu 'Bez makijażu'. Nie tylko o czytelnictwie i spotkaniach w kręgu bibliotek, z udziałem Beaty Wijatkowskiej z MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

W audycji powiemy między innymi o tym, jak chronić rośliny naturalnie. Jak wysiewać poszczególne rośliny aby wzajemnie pomagały zwalczać szkodniki? Jakie są zasady dobierania roślin?

W 'Historii bez patyny' proponujemy wysłuchanie premierowego reportażu Mariusza Kamińskiego pt. 'Na pograniczu'. Bohaterami audycji są Teresa i Henryk Dziedziccy z Kosynia w powiecie włodawskim.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.