Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Eagles Of Death Metal to wbrew nazwie zespół nie mający wiele wspólnego z muzyką death metalową .Dzisiaj chciałbym przypomnieć fragmenty albumu „Peace Love Death Metal” z 2004 roku, a także kilka innych projektów muzycznych założyciela grupy...

W 'Halo Kultura' historyczka sztuki Agnieszka Surnal opowie o arcydziełach, które zaginęły w trakcie II wojny światowej. Czy część z nich może znajdować się w słynnym 'złotym pociągu', prawdopodobnie znajdującym się w okolicach Wałbrzycha? Z...

Właśnie rusza kolejna edycja akcji 'Ja czytam'. Poprzednia okazała się dużym sukcesem. W jej ramach uczniowie i nauczyciele dyskutują o literaturze. Może w takim razie z czytelnictwem wśród młodzieży jest aż tak źle?

Magda i Halina nie znają się wcale, choć ich losy są niemal identyczne, tak jakby były bliźniaczkami wychowanymi w jednym upiornym domu, z którego wyniosły wiele traumatycznych doświadczeń.

W 'Bez makijażu' opowiemy o tegorocznej edycji Europejskiego Festiwalu Smaku, Aneta Błaszczak doradzi, w jaki sposób Panie powinny wyposażyć swoje kosmetyczki na zbliżającą się jesień. Małgorzata Bartkiewicz zaprosi na spektakl 'Tata ma kota',...

W piątek (04.09.2015), o godzinie 17.00 radio w teatrze. To niepowtarzalna okazja, by poznać twórców radiowych słuchowisk.

5 września 2015 roku odbędzie się czwarta edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, podczas której będziemy razem słuchali i czytali powieść Bolesława Prusa 'Lalka'.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.