Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Ponad 100 projekcji filmowych, kilkadziesiąt spotkań z artystami, kilkanaście koncertów. Już po raz 9. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą wystartował Festiwal Filmu i Sztuki 'Dwa Brzegi'.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Powyżej 30 stopni Celsjusza, a będzie jeszcze cieplej. Czekając na upały posłuchamy o tym, że będzie więcej połączeń kolejowych z Białej Podlaskiej do Warszawy, ale przez Siedlce.

Historia Polki, specjalistki w dziedzinie literatury arabskiej, która kilka lat temu zdecydowała się na ślub z Tunezyjczykiem. W dzisiejszym reportażu historia świadomej miłości, pomimo różnic kulturowych i dzielących parę wielu tysięcy kilometrów.

Chemia jest wszechobecna. Zwłaszcza w kosmetykach, także tych dla dzieci. Jakie to może i ma konsekwencje zdrowotne? Na ten temat porozmawiam z Patrycją Sprawką.

W wieczornej audycji porozmawiamy o tym, jak na problem wpływu diety na zdrowie spoglądają naukowcy. Zaś o chorobach cywilizacyjnych i im przeciwdziałaniu pomówimy z naszym gościem, dr Anną Pacian z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Upalne noce i tango. Piękne połączenie, zwłaszcza kiedy możemy zaprosić gości z Argentyny.

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

Kradzieże, użycie naszych kart płatniczych lub dokumentów. Lista problemów z jakimi możemy się zetknąć podczas wakacji jest bardzo długa. Jak się przed nimi zabezpieczyć? Jak zadbać o swoje fundusze podczas wakacyjnego wyjazdu?

 

30/33°C

Fish w październiku zaśpiewa w Polsce!

Wydarzenia    Dodano: 2013-07-23 10:50

9 października w Warszawskim Klubie Progresja wystąpi Fish.

Derek William Dick, jak naprawdę nazywa się artysta, to szkocki wokalista, kompozytor i autor tekstów. Na początku kariery znany z występów z zespołem Marillion, z którym nagrał tak ważne dla całego rocka progresywnego płyty jak 'Script For A Jester's Tear', 'Fugazi' czy 'Misplaced Childhood'.

W roku 1988 opuścił grupę Marillion i rozpoczął karierę solową. Jako Fish nagrał 9 albumów solowych - najnowszy, zatytułowany 'A Feast Of Consequences' ukaże się latem 2013.

Fish z powodzeniem funkcjonuje jako artysta solowy, współpracował też z takimi muzykami jak Tony Banks, Peter Hammill czy Arjen Lucassen.

Bilety: 115 zł przedsprzedaż (do 15.09), 140 zł w dniu koncertu. Wejściówki dostępne są w kasie klubu oraz sieci Eventim.

 

 

(megafon.pl / Fish fot. Metal Mind Productions)


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.