Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miłość po pięćdziesiątce, sześćdziesiątce? Czemu nie, zwłaszcza jeśli Ona i On spotkają się na „Ścieżce spacerowej”. W rolę Jej wcieli się Wioletta Tomica (na zdj.), Jego - Bogusław „Beniu” Byrski.

W programie porozmawiamy o folklorze dziecięcym, a wszystko za sprawą II Dziecięcego Festiwalu Tańców i Przyśpiewek Ludowych 'Lublin tańcem malowany', który odbył się w minioną niedzielę w Chatce Żaka w Lublinie.

Z Ireną Beatą Michałkiewicz opowiemy o festiwalu 'Dźwięki Słów”. To wydarzenie organizowane przez Lubelski Salon Artystyczny.

 W audycji m.in. o lubelskim pokazie filmu dokumentalnego Wojciecha Staronia pt. 'Bracia'. Seans już w środę 22 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Labirynt.

W niedzielne popołudnie tradycyjnie już przedstawimy fragmenty najciekawszych albumów wydanych ostatnio, a także nowości z list przebojów.

 

 

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

25/27°C

Felicity już otwarte • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-20 17:45

Centrum Handlowe Felicity zostało otwarte w Lublinie. To pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście. Mieści się tam około 120 sklepów i punktów handlowych.

- Jest to też miejsce pracy dla wielu lublinian - mówi prezes Atrium, które jest właścicielem Felicity w Polsce, Katarzyna Cyz... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Kino zostanie otwarte w przyszłym roku. Budowa Felicity rozpoczęła się w 2006 r. Inwestycja została jednak przerwana. Po kilkuletniej przerwie budowę wznowiono w 2012 r.
Centrum Felicity znajduje się przy alei Witosa.

JZonWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.