Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

W programie powiemy między innymi o programie odbudowy populacji zwierzyny drobnej, który realizuje Urząd Marszałkowski w Lublinie (wraz z leśnikami, myśliwymi i lubelskimi naukowcami) na terenie województwa lubelskiego.

31 października tego roku zmarł w Stanach Zjednoczonych, Thomas „Toivi” Blatt (Tomasz Blatt) więzień obozu zagłady w Sobiborze i uczestnik powstania więźniów tego obozu w 1943 roku.

Jarosław Mikołajewski był gościem Grażyny Lutosławskiej w Teatrze Starym w Lublinie. Kilka tygodni temu ukazała się książka Mikołajewskiego pt. 'Wielki przypływ'.

Po sensacyjnej informacji, że Ritchie Blackmore powraca (przynajmniej na kilka koncertów) do rockowego grania pod szyldem swojej grupy Rainbow przypomnimy słuchaczom kilka zapisów koncertowych tego muzyka.

 

W niedzielę 22 listopada o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym drugim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek' m.in. o tym: że jak ktoś nos ma w chmurach, to bliźniego nie zrozumie, co ma wspólnego król Ćwieczek z...

 

 

6/8°C

Felicity już otwarte • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-20 17:45

Centrum Handlowe Felicity zostało otwarte w Lublinie. To pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście. Mieści się tam około 120 sklepów i punktów handlowych.

- Jest to też miejsce pracy dla wielu lublinian - mówi prezes Atrium, które jest właścicielem Felicity w Polsce, Katarzyna Cyz... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Kino zostanie otwarte w przyszłym roku. Budowa Felicity rozpoczęła się w 2006 r. Inwestycja została jednak przerwana. Po kilkuletniej przerwie budowę wznowiono w 2012 r.
Centrum Felicity znajduje się przy alei Witosa.

JZonWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.