Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Profesorowi Władysławowi Panasowi została poświęcona większość artykułów w najnowszym numerze kwartalnika 'Akcent'.

W 'Piątku na czasie' kilka jeszcze ciepłych nagrań z zachodniej strony Wisły, zapowiedzi koncertowe i wydawnicze. Jednak głównym tematem będzie jedna z najciekawszych pozycji książkowych ostatnich tygodni, czyli 'Antologia polskiego rapu'!

W programie między innymi powiemy o dwudniowej akcji liczenia populacji łosia we wszystkich nadleśnictwach, należących do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

Jubileusz przedszkola to wielka uroczystość wyjątkowa, o jubileuszach i wyjątkowych uroczystościach z naszym gościem panią Teresą Fiedorowicz- autorką spektaklu 'Bo ja wolę moje przedszkole' dziś w Jaśku, zapraszam po godz. 8.00 - Ewa Dados.

Lublin jest miastem, w którym urodziły się, mieszkały, tworzyły lub realizowały swoje misje zawodowe i społeczne - znane osoby, nie tylko polskiej narodowości. W sobotnim 'Apetycie na radio' opowiemy o szlaku turystycznym, który przypomina...

O bezpośredniej sprzedaży z gospodarstw rolnych będziemy mówić w sobotnim 'Kalejdoskopie regionalnym'.

Film „Granatowy zeszyt” według scenariusza i w reżyserii Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk został nominowany do Polskiej Nagrody Filmowej Orły w kategorii „Najlepsza Muzyka”. To druga nominacja filmu reżyserki w tym konkursie. W 2013 r. jej film...

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Felicity już otwarte • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-20 17:45

Centrum Handlowe Felicity zostało otwarte w Lublinie. To pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście. Mieści się tam około 120 sklepów i punktów handlowych.

- Jest to też miejsce pracy dla wielu lublinian - mówi prezes Atrium, które jest właścicielem Felicity w Polsce, Katarzyna Cyz... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Kino zostanie otwarte w przyszłym roku. Budowa Felicity rozpoczęła się w 2006 r. Inwestycja została jednak przerwana. Po kilkuletniej przerwie budowę wznowiono w 2012 r.
Centrum Felicity znajduje się przy alei Witosa.

JZonWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.