Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Jedno hasło otwiera wszystko! Specjaliści zajmujący się bezpieczeństwem danych przestrzegają przed wykorzystywaniem tego samego hasła logującego do konta internetowego, e-maila czy portali społecznościowych.

W 'Bez makijażu' zaprosimy na rozpoczynający się dzisiaj w Kazimierzu Dolnym festiwal kultury żydowskiej - Pardes Festival 2016.

 

IV Lubartowski Motozłaz - runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych zorganizowana przez Federację Zmotoryzowanych już za nami. Ale dziś najciekawsze pojazdy i ich właściciele pojawią się na naszej antenie.

Historia Polki, specjalistki w dziedzinie literatury arabskiej, która kilka lat temu zdecydowała się na ślub z Tunezyjczykiem.

Dzisiaj proponujemy słuchaczom sporo muzyki spokojniejszej niż ta, która pojawia się zazwyczaj w poniedziałkowe wieczory. Między innymi usłyszymy koncertowe nagrania takich wykonawców jak: Anathema, Dead Can Dance , Alter Bridge i Phil Collins.

W 'Halo Kultura' zapowiedź koncertu Gentlemana w Centrum Spotkania Kultur, który odbędzie się w ramach cyklu MTV Unplugged.

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

Rada Nadzorcza Polskiego Radia – Regionalnej Rozgłośni w Lublinie „Radio Lublin S.A.” zaprasza uprawnione podmioty do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Polskiego Radia – Regionalnej Rozgłośni w Lublinie...

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Felicity już otwarte • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-20 17:45

Centrum Handlowe Felicity zostało otwarte w Lublinie. To pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście. Mieści się tam około 120 sklepów i punktów handlowych.

- Jest to też miejsce pracy dla wielu lublinian - mówi prezes Atrium, które jest właścicielem Felicity w Polsce, Katarzyna Cyz... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Kino zostanie otwarte w przyszłym roku. Budowa Felicity rozpoczęła się w 2006 r. Inwestycja została jednak przerwana. Po kilkuletniej przerwie budowę wznowiono w 2012 r.
Centrum Felicity znajduje się przy alei Witosa.

JZonWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.