Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Wilno było i będzie miastem wyjątkowym. Kolejna książka o tym mieście 'Silva rerum' litewskiej autorki Kristiny Sabalianskaite będzie przyczynkiem do rozmowy o obrazach Wilna w literaturze.

W programie między innymi powiemy o wizycie przedstawicieli Departamentu Rolnictwa Urzędu Statystycznego z Mołdawii w gospodarstwie rolnym w Bogucinie.

Skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem wyobraźni wykazała się odwiedzająca zamojskie zoo kobieta, która przekładała kilkumiesięczne dziecko przez barierkę i zbliżała je do klatki z makakiem wanderu. Pracownicy zoo w porę zareagowali, ale...

Zapraszam do naszego jesiennego 'Bez makijażu'. Dziś o tym, jak dobrze odwiedzić bibliotekę czy czytelnię.

Rok 2015 jest Rokiem Witkiewiczów. W „Historii bez patyny” powiemy o lubelskich śladach działalności architektów, budowniczych i artystów - Stanisława Witkiewicza i jego bratanka, czyli stryjecznego brata Witkacego, Jana Koszczyc-Witkiewicza.

Pierwsza w nowym sezonie 'Bitwa o literaturę' rozegrała się w Teatrze Starym w Lublinie pod hasłem: 'Znacie? To posłuchajcie'. Gościem Grażyny Lutosławskiej była Bogusława Sochańska.

Dzieci, które doświadczają przemocy w domu, potem oddają tę przemoc. Albo już jako dzieci w szkole albo jako dorośli swoim dzieciom. Koło się zamyka...

Po znakomitych, docenionych przez lubelską publiczność koncertach znanych wokalistów i zespołów m. in. Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej, Ani Dąbrowskiej, Czerwonych Gitar i Haliny Frąckowiak, Radio Lublin przygotowało kolejny koncert w ramach...

Felicity już otwarte • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-20 17:45

Centrum Handlowe Felicity zostało otwarte w Lublinie. To pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście. Mieści się tam około 120 sklepów i punktów handlowych.

- Jest to też miejsce pracy dla wielu lublinian - mówi prezes Atrium, które jest właścicielem Felicity w Polsce, Katarzyna Cyz... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Kino zostanie otwarte w przyszłym roku. Budowa Felicity rozpoczęła się w 2006 r. Inwestycja została jednak przerwana. Po kilkuletniej przerwie budowę wznowiono w 2012 r.
Centrum Felicity znajduje się przy alei Witosa.

JZonWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.