Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Co roku w tym czasie powraca temat komunijnych prezentów. Są one oczywiście miłym dodatkiem do uroczystości, pytanie tylko, czy nie stają się ważniejsze?

Czego jedna kobieta może nauczyć się od drugiej podczas... spaceru? O Spacerze Mentoringowym, organizowanym przez Fundację BezMiar z Puław, powie Maryla Miłek.

W „Czerwonej kartce” Karolina Grochowicz-Stec, autorka bloga goodmanners.pl opowie o tym, jak poprawnie prowadzić rozmowy telefoniczne, w jaki sposób się przywitać i pożegnać oraz o tym, w jakich porach dnia wypada dzwonić.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Max w połowie lat 80. skorzystał z zielonej karty i pojechał do Stanów Zjednoczonych na kilka miesięcy dorobić się. Za oceanem został jednak o wiele dłużej, aby wcielić w życie swój amerykański sen o sukcesie i dobrobycie.

Azoty Puławy walczą o brązowy medal mistrzostw Polski piłkarzy ręcznych. Ich przeciwnikiem jest MMTS Kwidzyn, a po czterech meczach w rywalizacji play-off jest remis 2:2. O wszystkim zadecyduje środowe spotkanie w Puławach. Jakim wynikiem się...

Losy Iraku i Syrii na początku XXI w. to dramat ludzi, a także bezcennych zabytków o światowym znaczeniu, Niszczone są świątynie, meczety, klasztory i stanowiska archeologiczne, w tym miejsca zabytkowe wpisane na Listy Światowe Dziedzictwa Kultury UNESCO.

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

W programie przede wszystkim utwory J. J. Cale'a, które stanowią inspirację dla innych wspaniałych. Poza tym refleksje po koncercie pieśni fado w Teatrze Starym w Lublinie, a w rezultacie wpływy muzyki etnicznej na twórczość rockową. 

 

14/15°C

Felicity już otwarte • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-20 17:45

Centrum Handlowe Felicity zostało otwarte w Lublinie. To pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście. Mieści się tam około 120 sklepów i punktów handlowych.

- Jest to też miejsce pracy dla wielu lublinian - mówi prezes Atrium, które jest właścicielem Felicity w Polsce, Katarzyna Cyz... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Kino zostanie otwarte w przyszłym roku. Budowa Felicity rozpoczęła się w 2006 r. Inwestycja została jednak przerwana. Po kilkuletniej przerwie budowę wznowiono w 2012 r.
Centrum Felicity znajduje się przy alei Witosa.

JZonWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.