Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bohaterkami audycji będą współczesne późne matki Polki. Coraz częściej kobiety rodzą dzieci po trzydziestce albo czterdziestce. Jeśli decydujemy się na założenie rodziny, robimy to później niż nasze mamy czy babcie. Skąd te zmiany?

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

We wtorek, 20 września odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Z daleka i bliska - Gość Radia Lublin”, czyli wernisaże literackie kwartalnika „Akcent”.

Trwa Lubelski Festiwal Nauki. Ma on między innymi zainteresować nauką młodych i najmłodszych. Jak nasi słuchacze zachęcają swoje dzieci do nauki, do realizowania się w zainteresowaniach i pasjach?

Nasz radiosłuchacz - Mieczysław Goljanek - zapalony działkowicz, a zarazem ekolog - amator zgłosił problem przepisu zabraniającego sadzenia iglaków na działkach ogródków rodzinnych.

„Laboratorium w pudełku” nazwali swój wynalazek młodzi naukowcy z Lublina. Urządzenie ma zmniejszyć koszty ochrony roślin, bo dzięki niemu będzie można bezpośrednio na polu uprawnym przeprowadzać testy wykrywające i analizujące szkodliwe dla...

Trudne dzieciństwo, brak dobrych przykładów, nieciekawe środowisko - tak często zaczyna się historia dramatu, który może, lecz nie musi przenieść się na kolejne pokolenia.

Dziś w audycji z cyklu „Przystanek Noc” o tym jak można działać prewencyjnie i prowadzić terapię przez sztukę. Spotkanie z Edytą Dudą i jej przyjaciółmi z grupy LUB Drama.

W 'Drugiej połowie dnia' wraz z Dominiką Tracz sprawdzamy ile możemy zaoszczędzić jeśli wakacje 2017 roku zaczniemy planować już jesienią.

Felicity już otwarte • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-20 17:45

Centrum Handlowe Felicity zostało otwarte w Lublinie. To pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście. Mieści się tam około 120 sklepów i punktów handlowych.

- Jest to też miejsce pracy dla wielu lublinian - mówi prezes Atrium, które jest właścicielem Felicity w Polsce, Katarzyna Cyz... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Kino zostanie otwarte w przyszłym roku. Budowa Felicity rozpoczęła się w 2006 r. Inwestycja została jednak przerwana. Po kilkuletniej przerwie budowę wznowiono w 2012 r.
Centrum Felicity znajduje się przy alei Witosa.

JZonWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.