Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Reportaż Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet (na zdjęciu) z Polskiego Radia Lublin zatytułowany 'Na jednym wózku' został jednym z dwóch, które będą reprezentować radiofonię polską podczas Międzynarodowego Konkursu Premios Ondas w Hiszpanii.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Grupa Mel Tripson (na zdj.) na długo zapamięta tegoroczny Cieszanów Rock Festiwal, a to dlatego, że po raz kolejny ich muzyka spotkała się nie tylko ze świetnym przyjęciem publiczności. Tym razem także jury festiwalu uznało ich występ za najciekawszy.

Dzisiejsza radiowa noc to 'Noc z...' Marcinem Burdą - szefem ratowników wodnych z Sopotu. Z naszym gościem rozmawiamy o pracy ratowników, ich akcjach, ale także o bezpłatnym numerze ratunkowym 601-100-100, którego jest współtwórcą. .

W programie między innymi powiemy o sytuacji hodowców bydła mlecznego i producentów mleka z województwa lubelskiego w dobie suszy, embarga i kar za nadprodukcję.

Co trzeci Polak codziennie pracuje po godzinach. Wiele mówi się o tym, jak ważne jest zachowanie proporcji pomiędzy pracą a odpoczynkiem, a mimo to w naszym kraju praca w nadgodzinach nadal jest powszechnym zjawiskiem.

Czym zachwyca Zwierzyniec? Do serca Roztocza Państwa zaprosimy. Moi goście opowiedzą o atrakcjach tego miejsca, które od lat przyciąga turystów z całej Polski.

Felicity już otwarte • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-20 17:45

Centrum Handlowe Felicity zostało otwarte w Lublinie. To pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście. Mieści się tam około 120 sklepów i punktów handlowych.

- Jest to też miejsce pracy dla wielu lublinian - mówi prezes Atrium, które jest właścicielem Felicity w Polsce, Katarzyna Cyz... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Kino zostanie otwarte w przyszłym roku. Budowa Felicity rozpoczęła się w 2006 r. Inwestycja została jednak przerwana. Po kilkuletniej przerwie budowę wznowiono w 2012 r.
Centrum Felicity znajduje się przy alei Witosa.

JZonWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.