Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

„Demakijaż” to nazwa powstającego w Lublinie festiwalu kina kobiet. Dlaczego filmy wyreżyserowane przez kobiety i o kobietach chcą pokazać organizatorzy ze Stowarzyszenia Homo Faber? O to zapytam Joannę Bednarczyk.

Lato, więc jaszcze 'Summertime', ale także rocznica urodzin Counta Bassiego, więc sporo jego utworów, także w wykonaniu E.Fitzgerald, a na codę oczywiście Manhattan Transfer.

W niedzielne popołudnie kolejna porcja specjalnie wybranych nowości płytowych. Przedstawimy nagrania zarówno z „dużych” płyt jak i wydawnictw singlowych.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W audycji o ostatnim dniu rywalizacji podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Powiemy również jak spisali się piłkarze Górnika Łęczna w wyjazdowym meczu z Zagłębiem Lubin.

W najbliższy weekend (20-21 sierpnia) w Magicznych Ogrodach czeka na Ciebie niezwykłe taneczne wydarzenie - „Bal u Wróżek”. Odwiedź park z całą rodziną i baw się w najlepsze!

Po raz drugi lublinianie odbyli spacer śladami Bolesława Prusa. Pisarz ten chodził do szkoły w Lublinie, tu poznał swoją przyszłą żonę, tu (w kościele św. Ducha) wzięli ślub, wreszcie tu, przy Krakowskim Przedmieściu 6, znajdował się sklep,...

 

 

26/27°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.