Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Grażyna Lutosławska, nasza radiowa koleżanka otrzymała Nagrodę Miasta Lublin za Całokształt Działalności w dziedzinie kultury. Na Zamku Lubelskim odbyła się Gala Kultury.

 

 

W Lublinie nie brakuje kulturalnych akcji. Na jedna z nich zaprosi Dariusz Figura z Warsztatów Kultury. Powiemy też o akcji w ramach Wiosny Antyrasistowskiej.

Pogoda sprzyja wychodzeniu na dwór. Czy jak mówią inni na pole. Magdalena Smoleń -Wawrzusiszyn powie, komu bardziej sprzyja wiosna. A Anna Majewska będzie nas uczyć akcentować takie słowa, jak muzyk czy muzyka.

W programie 'Eureka': Edyta Bąk z Pracowni Indywidualnych Implantów Medycznych o implancie fragmentu nosa dla psa, który wpadł we wnyki. Pracownia od kilku lat projektuje ludzkie implanty - teraz tworzy także implanty dla zwierząt. W programie powiemy...

Rusza nabór kandydatów do nagrody „Żurawie - Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne 2015”. Projekt ma na celu wyłowienie i nagrodzenie najciekawszy młodych artystów i animatorów kultury. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach 'Słowo',...

Drodzy, szanowni i kochani rowerzyści zaprzyjaźnieni (od dawna, teraz, w niedalekiej przyszłości?) z Radiem Lublin, w wyniku podszeptów i sugestii, a także przewidywanych rodzinnych wyjazdów na Wielkanoc, proponuję przeniesienie kwietniowej wyprawy...

Aretha Franklin w swoje urodziny (73), 'Nawet kamienie mają korzenie' - kolejny odcinek cyklu o stonesowskich inspiracjach bluesem, a także kontynuacja przesłuchiwania najnowszej płyty Marka Knopflera.

 

15/17°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.