Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W ubiegłym tygodniu urodziny obchodził Pete Townshend, muzyk legendarnej grupy The Who (na zdj.). Sądzę, że to dobry pretekst aby przypomnieć fragmenty najciekawszych koncertów Brytyjczyków. Ponadto usłyszymy Zakka Wylde’a i Red Hot Chilli Peppers.

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Pieniądze są powodem kłótni i coraz częściej także rozwodów w Polsce - takie badania przedstawia Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Wynika z nich, że podejście do zarządzania pieniędzmi ma duże znaczenie dla trwałości związku.

'Genesis' słynna, monumentalna wystawa brazylijskiego fotografa Sebastiao Salgado już w tym tygodniu zawita do Lublina. To kolekcja fotografii krajobrazów i przyrody, jak również społeczności ludzkich nadal żyjących w oparciu o dawne tradycje swoich...

Projekt Bab@ - trwa zbiórka pieniędzy na organizację Forum Kobiet Aktywnych. Tradycyjnie na początku lipca na Lubelszczyźnie (tym razem w Urszulinie) odbędzie się święto kobiet aktywnych z terenów wiejskich. Forum promuje postawy kobiet kreatywnych,...

Z przedstawicielami Lubelskiej Sceny Dirtu Filipem Sobkowiakiem i Gabrielem Sobkowiakiem rozmawiamy we wtorkowej 'Akademii aktywnych' po godzinie 15.45 - o ewolucjach, jakie można wykonywać na rowerach na wysokości kilku metrów nad ziemią.

Reportaż Moniki Hemperek pt.: 'Dla Sorki' opowiada o spontanicznej akcji pomocy chorej nauczycielce, która pilnie potrzebuje szpiku kostnego.

Wczoraj rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Walki z Chorobami Tarczycy. W naszym kraju ogólnopolska kampania realizowana jest po raz siódmy.

W 'Halo Kultura' opowiemy o tym, jak Lublin będzie prezentował swoją ofertę kulturalną we Wrocławiu w ramach obchodów roku Europejskiej Stolicy Kultury. W naszym studiu będziemy gościć Cezarego Hunkiewicza, który opowie o nowym miejscu na...

 Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin!

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.