Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

Dziś w programie jak zwykle sporo starego bluesa, rocka i progresji. Zajrzymy do muzycznego kalendarza. Wkrótce kilka znanych formacji ruszy w trasy koncertowe, a poza tym wytwórnie płytowe wydadzą ich albumy- dlatego też pojawią się nagrania Gentle...

W audycji opowiemy o studenckich projektach trwającego w Lublinie 12. Festiwalu Nauki, zaprosimy do udziału w konkursie na pracę dyplomową promującą Miasto Lublin, a także poinformujemy o zasadach i możliwościach ubiegania się o stypendia socjalne...

W programie między innymi powiemy o wypadkach w rolnictwie - między innymi o upadkach z drabin, poślizgnięciach czy upadkach w obrębie gospodarstw.

Uprzejmość za kółkiem - wydaje się, że u polskich kierowców występuje jej deficyt. Często zamiast pomóc komuś na drodze wolimy zatrąbić.

Będziemy opowiadać legendy - ważne, bo lubelskie. Pierwszy festiwal lubelskich legend zaraz się rozpocznie, a naszymi gośćmi będą specjalista od legend Lublina czyli Marcin Gapski, przewodnik i współorganizator festiwalu.

Co studiować, aby spokojnie myśleć o pracy? - to pytanie nurtuje bardzo wiele osób i temu problemowi poświęcona była konferencja 'Zawody przyszłości' zorganizowana przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Słuchaj relacji tuż po godzinie 15.00 (15-18. i 21-25.09.2015)!

 

17/18°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.