Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Dzisiaj powrócimy do koncertowej wersji ostatniej płyty grupy Coldplay (na zdj.). Ponadto przypomnimy nagrania zespołu Cactus oczywiście w wersji „live”.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie ryb przynajmniej dwa razy w tygodniu. Niestety Polacy średnio spożywają rybę raz na dwa tygodnie.

Będzie co nieco o świętach w Meksyku i o tym, dlaczego Mikołaj po lubelsku jest wyjątkowym wydarzeniem, nie tylko w życiu Meksykanina.

Adam Uliczny (na zdjęciu) ma za sobą dwie dalekie i samotne pielgrzymki do miejsc świętych. Do Rzymu wybrał się dla Jana Pawła II.

Tym razem w ostatnim przedświątecznym wydaniu naszego magazynu proponujemy znane i nieznane piosenki poświęcone świętom Bożego Narodzenia w wykonaniu muzyków grających na co dzień mocnego rocka, a także metal.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Dzień św. Patryka w Lublinie

Wiadomości    Dodano: 2007-03-17 14:59 | Aktualizacja: 2014-12-23 03:54

Dziś Dzień św. Patryka, święto narodowe Irlandii. Lublinianie spotkają się z tej okazji pod ratuszem, na zaimprowizowanej 'zielonej wyspie'.

Tuż przed zmrokiem, o 17.45 ratusz zostanie oświetlony na zielono, a wśród zgromadzonych lublinian pojawi się tajemnicza postać rodem z irlandzkich mitów - niejaki Leprechaun. Na spotkanie z tym złośliwym i uwielbiającym figle osobnikiem organizatorzy radzą się dobrze się przygotować. Konieczny jest choćby niewielki element zielonego koloru w ubraniu. 
    Czuwająca nad całym wydarzeniem kancelaria prezydenta Lublina przygotowała ponadto liczne atrakcje dla ducha i ciała, czyli irlandzkie przekąski serwowane przez jeden z lubelskich irlandzkich pubów, pokazy irlandzkiego tańca oraz konkursy.

LeW

Radio Lublin przez internet