Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Mamy dla Was 8 podwójnych wejściówek na wyjątkowe wydarzenie w Radiu Lublin!

Gościem audycji będzie Dominika Barabas (na zdj.), która już w najbliższy piątek wystąpi w Studiu Muzycznym Radia Lublin. Porozmawiamy z nią oczywiście o jej najnowszej płycie „Rustykalny Cyrk'.

Gościem dzisiejszego programu nocnego będzie Adam Abramek - lubelski kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista.

O Polskiej Ekspedycji Amazońskiej, czyli trwającej wiele lat wyprawie archeologicznej w boliwijskiej dżungli oraz frajdzie odkrywania świata, opowie Marcin Obałek.

Zęby polskich dzieci są w katastrofalnym stanie. Próchnica jest wszechobecna. Ministerstwo Zdrowia chce to zmienić, zapowiadając poprawę opieki stomatologicznej nad dziećmi.

Do końca wakacji w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na Starym Mieście w Lublinie można oglądać wystawę zdjęć Doroty Julianny Mościbrodzkiej (na zdjęciu) „Życie w Zenicie. Od słowa do słowa”. O tym, dlaczego zdjęcia robione aparatem...

W audycji Reportaż Cafe opowiemy o zawodach balonowych rozgrywanych co roku w Nałęczowie.

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Jakie ćwiczenia pozwolą nam na utrzymanie nie tylko figury, ale i kondycji, którą - miejmy nadzieję - złapaliśmy latem dzięki spacerom, wyprawom rowerowym i zwiedzaniu atrakcyjnych miejsc? Podpowie trener fitness z lubelskiego MOSiR.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.