Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Mieszkańcy Czerniejowa pod Lublinem złożyli do wojewody lubelskiego pismo z prośbą o wstrzymanie budowy spopielarni zwłok w centrum wsi. W tej sprawie zebrano blisko 1800 podpisów mieszkańców Czerniejowa, okolicznych miejscowości oraz dwóch dzielnic...

Dziś poznamy laureatów tegorocznej edycji nagrody „Żurawie''. Nagroda trafi do czterech najciekawszych osobowości lubelskiej kultury. Konkurs ma wyłonić młode talenty w kategoriach: „Słowo”, „Dźwięk”, „Obraz” i „Animator kultury”.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

W 170. rocznicę urodzin Henryka Sienkiewicza będziemy gościć w Woli Okrzejskiej. Miedzy innymi powiemy o życiu i twórczości noblisty, o miejscu urodzin, chrztu a także o szkołach i muzeach im. Sienkiewicza w całej Polsce.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

Za oknami piękna wiosenna pogoda, więc postaram się nie zburzyć tego wyjątkowego nastroju muzyką. W trakcie naszego spotkania będzie królował jazz w wydaniu smooth.

W programie pojawią się giganci rocka z muzycznymi gośćmi. Zagrają m.in. Lynyrd Skynyrd, Eric Clapton, Rolling Stones.

 

18/19°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.