Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nie żyje Andrzej Bożek - w latach 60' i 70' realizator, pracownik działu techniki rozgłośni Polskiego Radia w Lublinie.

W programie Paweł Ryżko o wystawie „znaczki”, o nagrodach kulturalnych prezydenta Lublina, podsumowanie Oscarów.

Dzisiaj w audycji między innymi dwa premierowe albumy: Black Star Riders i UFO. Ponadto przypomnimy Scorpions (na zdj) i muzyków związanych z tym zespołem, a także przedstawimy fragmenty jego nowego krążka.

Czekają nas wielkie zmiany - chodzi o nasze dowody osobiste. Nowy dowód nie będzie już zawierał danych o adresie zameldowania, czy takich szczegółów jak np. kolor oczu. Co dziwniejsze nie będzie na nim nawet podpisu posiadacza. Jakie są powody...

Zaproszenia kulturalne, informacje i prezenty - to w środowej audycji Bez Makijażu. Razem z Beatą Wijatkowską z MBP w Lublinie zaprosimy na spotkanie wokół książki i filmów na podstawie powieści Bogumiła Hrabala.

W programie 'Eureka': Karol Wójcicki z Centrum Nauki Kopernik opowie o tym w jaki sposób w podboju kosmosu można wykorzystać żagle na wiatr słoneczny - LightSail-3. 

Błędy językowe popełniamy wszyscy, ale czy istnieją błędy charakterystyczne dla konkretnego pokolenia? Na temat porozmawiam z Dorotą Filar i Mateuszem Nowakiem. Agata Koss-Dybała, zapraszam po godz. 12.00.

 

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.