Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W programie goście: Weronika Kijewska, która zaprosi na wyjątkowy koncert. Następnie zawita do nas Arkadiusz Kaźmierak z Centrum Kultury w Lublinie i wtedy dowiemy się, kto ciekawy wystąpi w CK w ramach cyklu Sofa Sounds. A do tego dużo młodej...

W programie zajrzymy do międzyrzeckich lasów oraz do stadniny Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji im. 1 Pułku Strzelców Konnych. Nie zabraknie też tradycyjnego spotkania z ornitologiem dr Grzegorzem Grzywaczewskim z Uniwersytetu Przyrodniczego w...

Wakacje z Jaśkiem. To hasło naszych letnich spotkań. Zadzwoń do nas! Weź udział w konkursie! Opowiedz o swojej wakacyjnej przygodzie i odwiedź nasze Jaśkowe studio!

16 lipca w Kraśniku odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Bluesowy – Kraśnik Blues Meeting. Wśród gwiazd: zespół Pawkin, Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa, założyciel zespołu Krzak Jan Błędowski, zaś Jacek Kawalec zaśpiewa przeboje Joe...

Józefów jest ogólnopolskim liderem w ekonomii społecznej i pod tym względem nie ma konkurencji - twierdzi burmistrz Roman Dziura. 4 spółdzielnie socjalne w sumie zatrudniają około 100 osób. Ci, którzy jeszcze niedawno byli wykluczeni społecznie,...

W programie odwiedzimy Kraśnik. Nasze wyjazdowe studio odwiedzi wielu zacnych gości. Między innymi opowiemy o walorach przyrodniczych i kulturowych tej części województwa lubelskiego, gdzie rozpoczyna się Roztocze.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W sobotnich „Spojrzeniach' odwiedzimy Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie, gdzie właśnie zakończył się pierwszy etap rekrutacji.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Środa - już nie poniedziałek czy wtorek, ale do weekendu zostało jeszcze trochę czasu. Chcemy umilić czas oczekiwania. Słoneczny środek tygodnia, czyli Radio Lublin na Słonecznym Wrotkowie!

 

20/21°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.