Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Kierowcy 'pod wpływem' są wciąż sprawcami groźnych zdarzeń na drogach regionu. Policja zatrzymuje ich coraz częściej po informacjach od świadków.

Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy zaprasza Słuchaczy na podlaską wyprawę. Nasz wóz satelitarny pojawi się w zabytkowym,XVII-wiecznym zespole pałacowo–parkowym.

O modzie na sport, która dotarła już do Polski (choć wg najnowszych badań ćwiczy regularnie tylko około 8% mieszkańców naszego kraju), opowiedzą klubowicze i trenerzy jednej z lubelskich siłowni i klubu fitness.

W programie o tajnikach cyfrowego radia opowie dr Rafał Stęgierski z Zakładu Technologii Informatycznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Dzisiaj proponujemy trochę powtórek z ciekawych albumów nie tylko ostatnich miesięcy. W programie pojawią się między innymi: Sunstorm, Slipknot, Wylde i Riadohead (na zdj.).

 W „Halo Kultura” rozdamy zaproszenia na koncert SBB w Lublinie. Z Arkadiuszem Kaźmierakiem porozmawiamy o zespole Rysy, który w tym tygodniu pojawi się w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie.

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

 

23/24°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.