Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

Reportaż Mariusza Kamińskiego (na zdj.) z Polskiego Radia Lublin zdobył główną nagrodę na Festiwalu 'Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci' w Gdyni.

Przedstawiamy laureatów letniej edycji konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato':

Po godzinie 14:00 retransmitujemy koncertu z cyklu 'Radiowa Lekcja Muzyki', który odbył się 24 września 2015 roku w Studiu Muzycznym Radia Lublin, podczas którego wystąpili uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza...

W niedzielne popołudnie tradycyjnie przedstawimy nowości z albumów a także singli. Miedzy innymi na antenie pojawią się Duran Duran, A-Ha, Stereophonics, David Gilmour (ale nie tylko w nagraniach z najnowszego krążka), Delta Deep i Hollywood...

W najbliższej audycji „Przyszłość Ukrainy” będziemy rozmawiać o IV Kongresie Inicjatyw Europy Wschodniej, który odbędzie się w Lublinie w dniach 1-3 października.

To lista przebojów, na której znajdują się wyłącznie utwory artystów związanych z Lubelszczyzną - pochodzących z naszego regionu, mieszkających tutaj, a przede wszystkim tworzących i koncertujących na Lubelszczyźnie.

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

Już za kilka dni rozpocznie się nowy rok akademicki - wraz z nim powrót studentów do ośrodków akademickich. Dla jednych oznacza to m.in. większe utrudnienia w ruchu, kłopot ze znalezieniem miejsca do zaparkowania, tłok w autobusach i głośne imprezy.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.