Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Audycja Katarzyny Michalak (na zdj.) ponownie będzie reprezentować polską radiofonię na Prix Italia. Tym razem to reportaż pod tytułem „Chłopiec z klockami” w realizacji Piotra Króla.

„Festiwal Reportażu w Lublinie” to pierwsza ogólnopolska impreza poświęcona reportażowi literackiemu. Między 11 a 13 maja w Radiu Lublin gościć będą wybitni polscy reportażyści i pisarze. Będą bohaterami spotkań autorskich, wezmą udział w...

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

1 maja 2016 r. rozpoczynamy część konkursową dwunastej edycji festiwalu „Solo Życia”!

Przed dwudziestu laty Anna Kaczkowska z Redakcji Reportażu Radia Lublin nagrała poruszający reportaż o niesłyszącej dziewczynce, której rodzice postanowili zrobić wszystko, by ich dziecko mówiło dźwięcznie, a nie tylko posługiwało się językiem...

Eko - matki. Noszą dzieci w chustach, używają tetrowych pieluch wielorazowych a nie używają wózków, karmią produktami eko w myśl zasady BLW?!

W 170. rocznicę urodzin Henryka Sienkiewicza będziemy gościć w Woli Okrzejskiej. Miedzy innymi powiemy o życiu i twórczości noblisty, o miejscu urodzin, chrztu a także o szkołach i muzeach im. Sienkiewicza w całej Polsce.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! :) 

„Franek ze Słonecznej Doliny” to opowieść o dobru, miłości i tolerancji. Młodzi adepci sztuki, młodzież z niepełnosprawnością intelektualną, podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie zapraszają wszystkich na...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.