Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Gościem nocnego programu będzie doktor Wiesław Poleszak (na zdj.), psycholog i społecznik. Pracownik naukowy zajmujący się profilaktyką i pomocą psychologiczną, z ogromnym doświadczeniem w pracy z młodzieżą z problemami.

Stereotyp jedynego żywiciela rodziny przechodzi do lamusa - dziś coraz więcej ojców aktywnie włącza się do obowiązków domowych i wychowania dzieci. 

„Wskrzeszenie Łazarza”, obraz Jana Wydry - bliskiego przyjaciela Józefa Czechowicza, wybitnego malarza, członka kazimierskiego Bractwa Św. Łukasza - który został wypożyczony z Muzeum Narodowego w Warszawie, po konserwacji w pracowni Muzeum...

Przed ośmioma laty Katarzyna Michalak nagrała audycję o codzienności 60-letniego mężczyzny, który po śmierci żony sam wychowywał synka. Pan Zenon, który został ojcem już w jesieni życia, bardzo starał się, by małemu Pawłowi niczego nie...

Wakacje! Nareszcie będą wakacje!!! A skoro mowa o wakacjach, to i też mowa o wyjazdach.  

 Trwa sesja. W programie zastanowimy się czy egzaminy ustne są bardziej sprawdzianem wiedzy, czy formą autoprezentacji. Z kolei o tym, jak dobrze pokazać się w sytuacji egzaminacyjnej, doradzi psycholog, Dorota Filipiuk.

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.