Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

 

Czy Artur Kern zapewnił sobie zwycięstwo w Grand Prix Lublin City Trail 2014/15? Kto prowadzi w rywalizacji pań? Co przygotowali organizatorzy na Walentynki, w dzień których kilkuset biegaczy wystartowało w podlubelskiej Dąbrowie do 5-kilometrowego...

Programy lojalnościowe zaczynają być stosowane w coraz więcej miast, a także instytucji. Przeważnie udaje się znaleźć partnerów i zaproponować mieszkańcom zniżki na usługi w zamian na przykład za korzystanie z biletu miesięcznego. Nie...

W więzieniu w Opolu Lubelskim pan Darek, odsiadujący długi wyrok, wykonuje model żaglowca. Postanawia przekazać go na aukcję charytatywną do Radia Lublin, gdzie właśnie w programie 'na żywo' mama półtorarocznego Jasia Karwowskiego apeluje o...

W programie o lubelskim oleju 'Kropla zdrowia'. Z olejów roślinnych, które kupujemy w sklepach, w czasie produkcji usuwa się większość składników o działaniu zdrowotnym. Ten jest inny.

Dzisiaj w ramach powtórki z metalu przypomnimy nagrania Pantery. Nie zabraknie także muzyki z nowych płyt. Między innymi na antenie pojawią się Orange Goblin, Amplifier i CETI.

W 'Halo Kultura': Steve Nash - mistrz świata DJ-ów o warsztatach 'Red Bull Szkoła Dźwięków', Mariusz Bogdanowicz zaprosi na koncert w bazylice ojców Dominikanów w Lublinie, projektantka Joanna Hawrot opowie o rozwoju polskiej branży modowej.

 

3/4°C

Dom Kultury LSM wakacyjnie • 

Kultura    Dodano: 2013-07-01 10:52

'Polska niezwykła' i 'Śladami wybitnych Polaków' to hasła tegorocznej akcji ‘Lato‘ organizowanej przez Dom Kultury LSM w Lublinie.

Z oferty skorzysta ponad 40 dzieci - ta jest bardzo bogata. Obejmuje warsztaty, gry, zabawy - seanse filmowe wyjścia do muzeum i do magazynów biblioteki wojewódzkiej - ale na tym nie koniec - mówi dyrektor Domu Kultury - Andrzej Zdunek, będą także wycieczki... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Poza tym w planach jest wyjazd do Trojanowa na fermę fantazji i do Krasnobrodu do parku dinozaurów. Zajęcia w formie półkolonii adresowane są do dzieci w wieku 7 - 11 lat, a opiekować się nimi będą między innymi studenci zza granicy. Półkolonie w Domu Kultury LSM potrwają do 26. lipca.

CP

Fot. www.domkulturylsm.plWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.